1139
4432746426_3d76f06019_o.jpg
  • ba32107
    #19
    Én is nézem, nem valami komoly cucc, de 20 perc kikapcsolódás, amúgy is szeretem a star wars univerzumot........de az a kis pöcs padawan elég idegesítő :D
  • BlackShadow
    #18
    hoho!
    én zh-k miatt most kicsit lemaradtam vele, de sztem jó szórakozást nyújt :) főleg h könnyű nyelvezete miatt még angol feliratra sincs szükség.. meg van sok vicc benne :) de akkor is clone trooperek a királyak! amikor vmi központibb szerepük van az mindig jó :)
  • sandor8206
    #17
    jar jar egy sz.r:-D
  • Kandurex
    #16
    a Jar - Jar 8. volt eddig a leghalványabb, ahogy mindegyik rész amiben huzamosabb ideig feltűnik az mindig halvány, legyen film, vagy animáció, játék bármi :)..viszont a többi rész az állat volt, főleg ez a 9. most tuti volt!
  • sandor8206
    #15
    hát én is jó régen volt vagy 15-17 éve, de kemények voltak. Én olyanokra emlékszek hogy ősemberes superman, 3 faszi aki speckó ruhát kaptak egy űrbázisról, + egy fószer akinek volt egy nagygorillája, egy órszarvú szerűség ami a szarvból golyókat lőtt+valami alakváltó hüp-hüp barbatrükk szerű lényei +sok sok stb. akció mese, nem ilyen agyamentek mint most:-D de itt OFF mert ez SW-CW fórum :-D nosztalgiának vége
    Szóval én kifejezetten örülök, hogy van ez a animáció, mert az 5 éves unokaöcsém kajálta a szinkronos animációs-mozi filmet, remélem a sorozat is lesz nemsokára magyarul is, hagy élvezze ő is, de addig meg nézem én:-D
  • karajjj
    #14
    ezek a mai fiatalok... -.- :D
  • akyyy
    #13
    loál, amikro régen még nem volt magyarirott itthona CN, vigan néztemrajta angolul a meséket:D
  • sandor8206
    #12
    sztem is jó kis sorozat, az a 20 perc kikapcsolódás bőven jó és elég, sőt vannak kifejezetten jó részek is. Pl. ez a 9. sztem egész jóra sikerült+az első yoda eksön+a nagy szeparatista csillaghajó elpusztítása duplarész is ok!Persze vannak gyengébbek is pl. a 8-Jar Jar-ral :-D
  • sandor8206
    #11
    amcsiban CN. de le lehet szedni, magyar feliratot is dobnak mindig!
  • Ic3 m4n
    #10
    Melyik adón megy? mer én még nem láttam :(
  • Kandurex
    #9
    valami faszát, addig gyorsan összedobtam egyet paintel
  • karajjj
    #8
    majd csinálok bannert, ha kell :D
  • Firerock
    #7
    szólj egy moderátornak hogy írja át
  • Bulykin
    #6
    akkor az a Clone Wars, sztem írd át, mert bezavar:)
  • karajjj
    #5
    nemis tudtam, hogy a 3D-s mozi után csináltak ebből sorozatot is :O
    na akkor rá kell állni, mert a sima rajzfilm is gecijó volt :D
  • Kandurex
    #4
    ja, ja ami most megy :) külön írom, hogy már 9. rész megy...amihez egyébként már felirat is van!
  • karajjj
    #3
    jáááj asztem már, a leendő sorozatról lesz szó :D
    amúgy most a clone warsra célzol? vagy ez más? :D
  • Cat 02 #2
    Régen mert CN-en, de az haláli volt :D ~ 5 perc volt 1 rész.
  • Kandurex
    #1
    szal, nézegettem, de nem találtam neki topikot, holott szerintem egy fasza kis animációs sorozat, ami ugye a legutóbbi mozi közvetlen folytatása. Már a 9 résznél tartanak és azt kell, hogy mondjam elég szórakoztatóak ezek a 20 percek :)