1139
4432746426_3d76f06019_o.jpg
  • BlackShadow
    #59
    persze. én az élőszereplős verzióra írtam, amit :)

    Order 66 (angol) akit érdekel a story :)
  • ba32107
    #58
    Nem hiszem, mert a klónozók egy Jeditől kapták a rendelést....elég illogikus lenne, ha beleprogramoznának egy, a megrendelőket kinyító utasítást :D

    Szerintem egyszerűen annyi az egész, hogy a klónok a köztársaság katonái, valamilyen szinten függetlenek a Jediktől, valamilyen szinten pedig együttműködnek. De a fő parancsnokuk a kancellár, és ezért engedelmeskedtek neki.
  • a.carkey
    #57
    A 66os parancs az nem a génjeikbe volt "programozva", mint egy alvó terroristának egy parancs, és mikor kiadták, akkor aktiválva lett?
  • ba32107
    #56
    Na jó, de a klónok ugye a Palpatine parancsára ölték meg a Jediket, aki az akkori köztársaság vezére volt. Így végülis logikus, hogy engedelmeskedtek.
  • MrSpock
    #55
    Ebben egyetértek!Meg a Jedik is,hogy mit össze harcolnak,küzdenek,hogy véget vessenek a háborúnak,hogy béke legyen.
    Jobbnál jobb karaktereket ismerhetünk picit részletesebben,és ugye tudjuk,hogy milyen simán leölték,levadászták őket az EP3-ban.:-( Fisto,Plo Koon,és a többiek.én megpróbálom úgy nézni,hogy nemveszem figyelembe hogy később mi lett..bár nehéz.
    Ashoka tényleg nagyon csendes:-D Lehet később az lesz,még nagyon virgonc:-)
  • a.carkey
    #54
    Amikor nézem a mostani sorozatot, akkor minden jelenet után, ahol a clonetrooperek szerepelnek kicsit elszomorodom, hogy miközben látszólag életüket adják a köztársaságért - soha el nem árulnák, feltétlen engedelmesség, stb. - az EP3ban hipp-hopp elárulják, méghozzá egyik pillanatról a másikra. Eszméletlen mennyire lehangoló így az egész! :(
  • ba32107
    #53
    Togrutas were tranquil and silent

    Asoka is nagyon csendes
  • Kandurex
    #52
    Azért így se rossz a mostani látvány világ!
  • BlackShadow
    #51
    azzal csak az lesz a gond, h, ha nincs elég pénz, akkor eléggé meg lesz kötve a kezük cgi terén .. és ugye sw univerzum lényege a látványvilág :\
    jobb s olcsóbb lenne egy teljesen igényes felnőtt rajzfilm sorozat :)

    #49: ashoka egy togruta nevezetű fajhoz tartozik :)
  • MrSpock
    #50
    Szerintem azért nemolyan rossz a sori,mert simán meghalnak azért a karakterek,mint most is Fisto-tanítványa. Nem annyira gyerekes szerintem.De hogyan tudják ezt vinni 100 részen keresztül,arra kíváncsi leszek.Bár sok Jedi van,és lehet azért ötletelni:-)
  • MrSpock
    #49
    Végülis bármi lehetséges,lehet a tanítvány elhagyta a mesterét.Mert ugye utalás nemvolt,hogy egyáltalán lett volna Anakinnak egy padawanja.
    Mondjuk esetleg más veszi magához,és távol kerül a Jedi tanácstól.
    Ugye Yoda mondja a filmben,hogy vannak még Jedik,szerte a galaxisokban,és adták nekik le a vészjelzést,hogy ne jöjjenek.
    És lehet Ashoka is túlélte,távol valahol,és nemtudni hogy esetleg hogyan öregszik,melyik fajhoz tartozik.(vagyis én nemtudom).
    Kíváncsi leszek mi lesz vele,mert amúgy bírom,és eléggé bátor,meg ügyes is,bár erősödnie kell még.
  • sandor8206
    #48
    na ilyen sztorik hiányoznak nagyon, ilyen darkosak a filmekben is a legjobb részek a darkos SW-k. De sajnos nem valószínű, hogy rendes sztorit kapunk, mert nem nekünk csinálják hanem 5-10 éves Cartoon Netwokös gyerekeknek. Nem baj azért nézem én is :-D
    Ezért várom az élőszereplős sorozatot, mert azt már nekünk csinálják:-)!
  • sandor8206
    #47
    "...Fisto-t is lazán levágta Palpatine..." you tube-on van egy videó, azzal spekulálnak, hogy Fisto még sem halt meg, amúgy lehet hogy csak filmes baki, de azon úgy van, Palpatine levágja Fistót, Windu lenéz ahol van, következő vágás ahol Fisto volt, nincs meg a holtest, ok tényleg lehet csak filmes baki, de Lucasnál nem lehet tudni, beszarás, hogy 20 évvel ezelőtt megcsinálta az Új reményt, 1-2 mondat a klónháborúkról és most pedig itt van, komplex egy emberke.
    Én arra leszek kíváncsi mi szerepe lesz Ashookának? Lehet kicsinálják és erre is bepipul Anakin! Vagy találkozunk vele öregen az új trilógiában, istenem de jó lenne:-D
  • BlackShadow
    #46
    hát, ha szerepelni fog bármelyik részben A'sharad Hett .. na én akkor fogok térdre borulva tisztelegni :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A'sharad Hett jedi mester volt a klón háborúk idején.. most a Legacy-ban szerepel (képregény), mint Darth Krayt sith nagyúr. Elmondása szerint ő átlátott anakin-on, de nem szólt róla a jedi tanácsnak.. utólag elvileg megbánta :P
  • MrSpock
    #45
    Jó volt ez a 10.rész és! Csak olyan furcsa ugye nézni az előzményeket a Jedik-ről,amikor tudjuk,hogy mi lett velük,hogyan végezték. Fisto-t is lazán levágta Palpatine,pedig nem egy kezdő itt. Ez szerintem a filmben kicsit levolt egyszerűsítve,a nagy Jedi mesterek mint egy kezdők,úgy harcoltak,kivéve Windu-t,meg Obi-van-t.
    Számomra az érdekes még,hogy ugye az erővel képesek akár egy többszázkilós,tonnás tárgyat is mozgatni,de ha pl valaki leakar zuhanni,akkor mit erőlködnek hogy felhúzzák,fizikai erővel.
    Grevious erős ellenfél,mert nagyrésze gép,főleg 4 karddal,bár Kenobi ezt megoldotta. Tegnap nagyjából megnéztem a Sithek bosszúját,mert nem is emlékeztem nagyon hogy mi is történt pontosan,ezért írtam ezt.
    Számomra ott a Jedik,egy lassú folyású patakra emlékeztettek,akik semmiről nem tudtak,és csodálkoztak hogy mi is a helyzet.És persze túlbonyolították a dolgokat,és persze a tétovázás vezetett a végükhöz.
    Ez a sorozat jó,de jólenne ha mondjuk a folytatást megcsinálnák,akár ebben a formában,szerintem érdekes lenne.Mi lett Luke-kal,Solo-val,következő kalandok.Még ha film nem is készülne,de jólenne látni.Kíváncsi leszek Ashokával mi fog történni,bár gondolom nemfogja túlélni.
  • karajjj
    #44
    :OOOOO
  • sandor8206
    #43
    ha már szerepelt a 10 .részben egy kép milyen volt Grievous a műtétek előtt.
  • sandor8206
    #42
    sztem is jó volt, nekem asokaval nincs baj, csak jar jar ne legyen többet :-D
  • ba32107
    #41
    Nekem ez a rész nagyon tetszett, jó pörgős volt, izgalmas, és nem volt benne a hülye Asoka :D
  • Kandurex
    #40
    biztos lesznek majd "kilengések"...mondjuk az "Old Republic" körüli időkben vagy esetleg közvetlenül a VI. rész után...vagyis remélem!
  • sandor8206
    #39
    a mostani 10. rész is elment, arra a 20 percre bőven jó+azért jó megismerni egy kis háttérinfót (Grevious) bár ő róla már láttam képet milyen volt a beavatkozás előtt,+más jediket is bemutatnak közelebbről(Fisto)
    de azt kell mondjam, jó lenne egy másfajta sorozat élős vagy animációs ami még egy teljesen új korban, világban, más szereplőkkel játszódik. Mert azért 100 részen keresztül csak a Clone Wars, azért unalmas lesz.
  • sandor8206
    #38
    Csuvi? hát ő nem volt éppen az a bénázós fajta, inkább C3PO
  • a.carkey
    #37
    Nekem semmi bajon JarJarral. Minden sorozatba kell egy ökör. Egy ökör, aki felidegesíti az embereket a bénázásaival. :) Az első trilógiában elvette Mr. Baccától ezt a szerepet. Ha belegondolunk az első (2.) trilógiában pl. ő volt az, aki mindig bénázott.
  • karajjj
    #36
  • karajjj
    #35
    szerintem a sima clone warsra gondolsz
  • sandor8206
    #34
    valami közelebbitesetleg
  • magus
    #33
    volt anno valami star wars szerű rajzfilmsorozat, amikor ilyen dínókon lovagoltak, meg ilyesmi, nem?
  • sandor8206
    #32
    igen, de nem kapcsolódik szorosan, a filmet is és a sorozatot is meg lehet külön nézni.
  • Monoton
    #31
    Ami most mennt moziban az ennek a felvezetője?
  • sandor8206
    #30
    van valakinek promoja a 10 részre, link? előre kösz
  • MrSpock
    #29
    Jar Jar-os rész nagyon felidegesített:-)
    A vérprofi klónok hullanak,ezt az idiótát meg véletlenül sem találják el.Biztos valami erőtere van ami megvédi.Ez nagy hiba volt,hogy eleve Lucas berakta a történetbe,főleg egy ilyen idiótát,mert ha normális lett volna,talpraesett,keményebb. Gyerekeknek jó,nevetnek rajta,de azért nem annyira vidám sorozat ez,elég volt szerintem a 2 robot vitatkozásai,meg pár jó beszólás.Az utolsó rész jó lett,sok akció,kardozás egyebek. Ashoka-t amúgy bírom,mert igaz,hogy kicsit beleüti az orrát mindenbe,de amúgy elég ügyes,és a szíve is a helyén van.Következő rész is jónak ígérkezik!
  • Seten
    #28

    Mondjuk az félelmetes, ahogy a két főbéna - Jar Jar és C3PO - akcióba lendül. :)

    E09
    Már nem emlékszem pontosan de végül ez a Node Ganéj (Nute Gunray) majd a Mustafar-on pusztul meg?

  • a.carkey
    #27
    Szerintem jó volt a 8-as is:

    -Go back to the ship and call for help.
    -I regret the transmitters on the ship are out of order.
    -What?
    -The ship has been destroyed.
    -Battle droids?
    -No, Jar-Jar ...
    -All right, then find a communications room and send out a distress signal.

    :)
  • tigeroo
    #26
    fú erre emlékszem :D

    kösz!
  • armageddon666
    #25
    1000 kösz xD
  • offkorzv3
    #24
    vótam
  • sandor8206
    #23
    eredeti cím-Centurions, magyar nem tudom van-e

    bocs, hogy nem ide vág, de jó volt nosztalgiázni :-D sorry
  • Kandurex
    #22
    zsír, be is raktam
  • karajjj
    #21
    nemtaláltam most jobb képet, úgyhogy raktam erre egy logót, majd ha lesz kedvem, csinálok jobbat, addig is itt van
  • armageddon666
    #20
    3 faszi akik speckó ruhát kaptak egy űrbázisról.
    cím? :D halványan rémlik valami, és asszem szerettem is xD