1139
4432746426_3d76f06019_o.jpg
  • karmenanita
    #179
    Hát...xd...én lengyelül azért nem akarom megnézni a Clone WarstXD De magyarul szívesen belepillatanék:)
    Mondjuk, igazából semmi extra bajom nincs a szinkronnal(magyarral), csak az angol néhol jobban fekszik.(de mondjuk Anakin hangja az pl jobb magyarulXD)
  • Adam II
    #178
    Én is jobban szeretem angolul. És tényleg leadják ma reggel láttam a reklámját a dátumot is kiiírták csak 'profin' megszerkesztett magyar Cartoon Networkon néha levágják a reklám végét így kb 1 másodpercig láttam csak a dátumot de valamikor Februárban lesz. Meg örülhestz ha nem lesz néhány rész amit csak lengyelül szinkronizálnak le és azt nyomják magyaron is.
    A Fosterék háza egyik része valami mittudomén nyelven van csak szinkronizálva de egyszer szerencsére szintén profi módon lehagyták a szinkront az összes rajzfilmről egy nap és pont azt a részt adták és így láttam angolul.
    Miért ilyen szar ez a regionális CN? Nekem az angol kell!
  • karmenanita
    #177
    wow, le fogják adni? Tök kira, csak mondjuk én angol szinkronnal jobban szeretemXD És az is igaz, amit mondtál, hogy eléggé meg lesznek késve:( De azért szórakozásnak biztosan jó lesz, ha tényleg lesz!
  • Adam II
    #176
    Én csak azt sajnálom, hogy nem tudom fogni az angol Cartoon Networkot:(
  • Monoton
    #175
    Mégcsak nemrégen kezdték Németországban is.
  • Adam II
    #174
    Az előbb reklámozták a magyar Cartoon Networkon, hogy hamarosan leadják ők is. Mondjuk mostmár mindegy mert igencsak késésben vannak.
  • karmenanita
    #173
    Egyet értek!XD
  • karajjj
    #172
    a Jedikért úgyis elmennek a világ végére is :D
  • Adam II
    #171
    Abban a részben amikor a mentő kapszulában sodródtak a túlélők miután a Malevolance szétlőtte a hajójukat az egyik klón megjegyezte, hogy stratégiailag képtelenség, hogy bárki is felmentésükre sietne mivel alapból feláldozhatónak szánták őket. Persze volt velük egy jedi akik mindig megmenekülnek is szóval nem tudom mit rinyáltak :D
  • karmenanita
    #170
    Az a növényes bolygóa Felucia:) És a Star Wars enciklopédia szerint meghalt!:((wookipedia)
  • MrSpock
    #169
    A filmben lelőtték a klónok,azon a színes érdekesnövényzetű bolygón.
    Sokat nem szerepelt sajna.Nemhiszem hogy túlélte,hacsak nincs valami öngyógyító képessége.
  • karajjj
    #168
    beszéltek már mindent...
  • karmenanita
    #167
    o_o wow
  • Monoton
    #166
    Én úgy tudom az élőszereplős sorozatban nem lesz Jedi, legalábbis nem állandó szereplő.
  • Szolnokboy1
    #165
    "Ő elvileg meghalt a 3. részben a klónok által. vagy mégsem?"

    de ez költői kérdés volt. :) mert elvileg az élőszereplős sorozat az ep3 és az ep4 között játszódna, így ha ő lesz a főszereplő, akkor mégsem halt meg, nyilván.
  • karmenanita
    #164
    de igen, meghalt:( Legalábbis én úgy tom...
  • Szolnokboy1
    #163
    zsír volt a mai rész! ashoka a legjobb, tetszik a harcstílusa meg az egész karakter úgy, ahogy van.

    egyébként ebben és az előző részben feltűnő Aayla Secura-t (twi-lek Jedi) tervezik az előszereplős sorozat főszereplőjének. Ő elvileg meghalt a 3. részben a klónok által. vagy mégsem?
  • karmenanita
    #162
    XD Igaz, hogy klónok, de külön személyiségek:) És nekem Rex a legszimpibbXD Rex meg ugyebár csak egy vanXD
  • Seten
    #161

    És ha van kb 1000 db Rex? :)

  • karmenanita
    #160
    De komolyan! Ha Rexet megölik, akkor én egy hétig ríni fogokXD
    (mert hát ugye Cody és Fox nem halhatnak meg, már csak a film miatt sem!)
  • karmenanita
    #159
    Nos, azért belátom, igazad van:)
  • MrSpock
    #158
    Csak ugye Windu volt az a Jedi mester aki kihasználta teljesen a képességét a harcban,tehát ha kellett akkor igenis megölte az ellenfelet.Ugye Palpatine-t is levágta volna,mert tudta hogy csak így lehet véget vetni a dolgoknak. Ő tudta kezelni a sötét oldalt is,vagyis nem csábult el,de a harcban ott igenis bevetette. Nem filozofált,meg egyebek,mint a többiek,aminek meg is lett az eredménye.
    Ez nem azt jelenti,hogy rossz oldalra kerül,hogy öl,csak a szükséges rossz dolgot jókor alkalmazta.
    Egyébként téynleg szegény klónokkal nemsokat foglalkoznak,kivéve pár vezetőt,hullanak rendesen,pedig profik.Ellentétben a "roger"droidokkal:-)
  • karmenanita
    #157
    :) Hát, sztem ők nem naon lesznek benne, de örülök, hogy valaki úgy gondolkodik, mint én:)
    És igen, Jango nem volt kispályás, Windu meg simán megölte...nem azért, mert Mace télleg erős meg minden, de én mindig azt hittem, hogy a Jedik egyik legfontosabb erénye a kegyelem és könyörületesség. Igaz, hogy Fett rátámadt, de könyörgöm, ha levágja a kezét, akkor azzal már hatástalaníthatta volna...amúgy meg, fel is tudták volna használni, csak megint nem gondolkodtak:(
  • BlackShadow
    #156
    arról nem beszélve, h ezek még jól kiképzett klónok, jango fett klónjai aki azé nem kispályás :D klónok über alles ^^ de jó lenne, ha egyszer feltűnnének a kommandósok republic commando-bol
  • karmenanita
    #155
    Most azt áruljátok el nekem, hogy miért van az, hogy ha egy Jedi kicsit is megsérül, akkor mindenki ugrik, hogy megnézze, mi baja! De ha egy klón sérül meg, akkor semmi extra nincs:( Ez tök igazságtalan.
    Ha látják, hogy a katonák sántikálnak, vagy fogják valamijüket, meg sem kérdezik, jól vagy-e?(tisztelet a nagyon kevés kivételnek pl: Anakin)
    A klónok is meberek és számuk egyre fogy, előállításuk sok időt vesz igénybe. Talán jobban is lehetne rájuk vigyázni, nem végignézni a halálukat!(jó, ezt most nem egy dühöndő csata közben értem persze!)
    Ez nyomasztott egy kicsit, de senkit nem akarok bántani a véleményemmel! Csak úgy hullanak a klónok, mint a nem is tom én micsoda és igazából szinte senkit sem érdekel!:'(
  • MrSpock
    #154
    Jó volt a heti rész,tetszett,itt is találhattunk egy "másik"Yoda-t:-)Nagy bölcs az öreg! Nah persze majd next episode-ban lesz egy kis hősiesség,harc.
  • sandor8206
    #153
    ááá, nem szabad, hisz olyan rész kellett, hogy jar jar legyen a hős. a köcsög fejével, mit kell erőltetni:-)
  • BlackShadow
    #152
    lökés + villámkombó s lesz sültkalóz :D
  • sandor8206
    #151
    + ne felejtsd el, ohne fénykard és azért nekik is megárt ha levesznek egy lövést mellel:-)
  • Monoton
    #150
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sztem jo ez igy hogy huztak egy hatart, en sem jatszottam ki ugy a jedi academyt hogy ne haltam volna meg :DDD
  • BlackShadow
    #149
    e12
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nálam kicsit kiverte a biztosítékot, h 1 jedi mester, 1 jedi lovag, és 1 sith nagyúr nem bír legyűrni néhány kalózt.. 1 sith lord is bőven elég lenne :) túl sok képregényt nézek sztem :P
  • sandor8206
    #148
    Most megyek, majd a többit holnap, csak annyit ez a E13 nagyon komoly, nagyon jó rész, ahogy kezdődik, az egész sztori nagyon jó és a folytatás is jó lesz!
  • karmenanita
    #147
    Ez nekem is feltűnt! Furi...
  • Monoton
    #146
    ep12
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A 11. rész végén Anakin és Obi nem kicserélték a poharakat a mellettük lévő őrökkel, majd azok feküdtek ki?
    Erre 12. rész elején cellában ébrednek, mert a piában altató volt.
  • Monoton
    #145
    Én az élőszereplős sorozatot várom, illetve volt egy hír amiben azt írták lehet megcsinálják a mozifilmeket is 3D-ben, na az is várós.
  • a.carkey
    #144
    Vannak áldozatok. Elég ha a klónok elpusztulási rátáját nézzük. A mozifilmben sem hullottak a főszereplők. Különösen nem az ep-4-5-6-ban.

    Jabbanak is valaki volt az apja, úgyhogy miért lenne vicc a gyerek?

    Obi-Wan meg Obi-Wan.

    "csináljanak egy 3D-sorozatot a Sith háborúkról meg a Régi Köztársaságról"

    Inkább vigyék tovább az EP-6 utáni vonalat ...
  • Kalevala90
    #143
    Sixfreednek igaza van, a zene tényleg nem olyan szörnyű, mint amire emlékeztem!
    De én akkor is csak tovább bambulok és várom, hogy valami magyarázatot kapjak a dolgokra! Ha nem jön, kénytelen leszek nemhivatalos SW-nek tekinteni (mint Alan Dean Foster Erőpróbáját, amire egyébként eléggé emlékeztet ez a cucc is)!!!

    Én tényleg fan vagyok (6 film és 24 könyv + néhány képregény, game és rajzfilm után, jaaaa és láttam a Holiday Special-t!!!!! ÁÁÁÁÁ!!!!), és ezért nem tudok elsiklani a kis dolgok fölött!

    Bááár a Holiday Special-nél rosszabbat csinálni, nem tudom lehet-e! De úgy látom Lucas nagyon próbálkozik!!!!
  • Monoton
    #142
    Vki találkozott már az e11 720p verzióval?
  • karmenanita
    #141
    na igen, de az ilyen kis hibákat sztem nézzük el:) Legyünk kedvesekXD
  • Sixfreed
    #140
    Szerintem is a sorozat legnagyobb hibája Grievous karakterének elcseszerintése. Tartakovskynál az első megjelenése zseniális volt a rettegő jedi lovagokkal (valami barlang vagy űrhajóroncs volt ott, ha jól emlékszem), és Grievous végig legyőzetlen és kemény ellenfél maradt. Itt meg minden alkalommal eltűnik valami csőben, hogy aztán elmeneküljön és hátrahagyja a legújabb szuperfegyverét a Köztársaságnak. Gáááz. Még az se enyhít a dolgon, hogy a sorozatban végül Dooku is beszól neki.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Főleg, hogy a legújabb részben még Dooku is ezt a jaj-jönnek-a-jedik-fussunk dolgot csinálja. Vazze, ez egy SITH??? Az meg, hogy elfogták, szánalmas, ennél azért előrelátóbb is lehetett volna. No persze biztos az lesz majd, hogy előre tudta az egészet, ebben az esetben azért jobb a helyzet.


    Valahogy hiányzik a történetből a veszély, meg a kaland. És igenis jó lenne, ha végre felfognák ott Amerikában, hogy attól még, hogy gyerekeknek készítünk rajzfilmet, talán nem kéne hülyének nézni őket. Ez igenis egy háború. Vannak áldozatok, veszteségek, nehogy már azt higgyük, hogy az egész Klón-háború arról szólt, hogy ha valami gáz van, akkor jön a Kenobi meg a Szkájsrác, meg a tündibündi (amúgy nekem szimpatikus) padawanja és jól odapörkölnek Grievousnak meg Dookunak. Picit olyan érzés ez, mintha a Dungeons and Dragons című rajzfilm mintájára készítették volna el a filmet, főleg ezzel a minden-nap-egy-újabb-veszély-ami-mögött-a-főgonoszunk-áll jelleggel. Amúgy meg Asoka soha nem vált ruhát? (Merthogy a többieknél még érthető, ők a jó kis jedi-szerzetescsuhájukban vannak, abban pont az a pláne, hogy szegényes meg koszos...)

    Tartakovsky sorozatát meg kellett volna hagyni, és ha már mindenáron akarnak durrantani valamit a gyerekeknek is, akkor csináljanak egy 3D-sorozatot a Sith háborúkról meg a Régi Köztársaságról. Vagy akár még a Yuuzhan Vongokról is, ennél az is jobb.

    Mert egyébként a sorozat tényleg látványos, nekem még a zenével sincsen bajom, és tök sok lehetőség lenne benne, ha kicsit következetesebbek lennének az alkotói.

    (Jabba gyereke meg egy vicc, ugyan annak sajnos nagyon rossz, de ezt már sokan kitárgyalták.)