1139
4432746426_3d76f06019_o.jpg
  • karmenanita
    #259
    Mondjátok el légyszi, miért nem volt most pénteken rész?
    Am, a magyar szinkronos Clone Wars télleg elég rossz...néhány szinkron jó, az igaz. De az, hogy a klónoknak más hangjuk van...az egy csöppet lyukat ütött a fülemben. Kérdem én? Ha 3 klónnak nem lehetett ugyanaz a hangja, akkor majd mi lesz az 5. részben? Ott van vagy 7 különféle klón. Mindnek más hangaj lesz?! Jesszus, előre félek(pedig az az egyik kedvenc részem^^")
    De hát ez csak az én véleményem, senkit nem akarok bántani vele!:)
  • Monoton
    #258
    Ez a te véleményed.
  • Danny1987
    #257
    Az a baj ezzel a sorozattal hogy minél több rész van belőle annál jobban megerősődik benned a tudat hogy anakin a galaxis legnagyobb marhája.
  • a.carkey
    #256
    Egyszer belenéztem a magyar szinkronos clone warsba. Valami ótvar szar lett.
  • a.carkey
    #255
    Akkor most pénteken nem volt rész.
  • karmenanita
    #254
    Juuuuuj!!!! Tök jó! Én is szeretem Windu mestert! Végre ő is szerepet kap! És elég jól nyomjaXD:)
  • mcgrape
    #253
    Állat Lessz már vártam mikór fog Windu és akcióba lépni
  • Monoton
    #252
  • Axlkenobi
    #251
    Íme a Ryloth Trilógia földbe döngölő előzetese:



  • mcgrape
    #250
    Köszi az infot.
    Amugy mintha még a legelején ugy olvastam volna annó hogy elvileg vagy eredetileg ahogy tetszik ugy 100 részt terveznek a sorozatból, ami ugy durván 5 évad lenne, ha képesek ezt aszintet hozni, és miért ne lennének hisz azért a háburó legalább 2 évig tartott, esemény bőven van, akkór én vevő vagyok akár az 5 évadra is , remélem a legjobbakat
  • sandor8206
    #249
    áááá, akkor ezek megint összefüggő részek lesznek? De király!
  • MerlinW
    #248
    22 lesz.

    2009-Feb-27 Star Wars: The Clone Wars (2008) 01x19 Storm Over Ryloth
    2009-Mar-06 Star Wars: The Clone Wars (2008) 01x20 TBA
    2009-Mar-13 Star Wars: The Clone Wars (2008) 01x21 The Innocents of Ryloth
    2009-Mar-20 Star Wars: The Clone Wars (2008) 01x22 Liberty on Ryloth

    Valamint megrendelték a második évadot.
  • mcgrape
    #247
    Sikeresen bedarálta, a 18 részt, nem hittem volna hogy ennyire jó lett, de bekel vallanom téleg kellemeset csalódtam a sorozatban . Sőt sokkal jobb nak tartom mint pl a korábbi Clone Warst.

    Öh nem tudjátok most akkór ez 18 rész volt, csak mert mintha a 16. résznél mondták volna hogy még 6 rész lessz ebből lement ugye 2 igy lett 18. Most akkór lessz még 4 és csak szünetre ment ez a sorozat is, vagy enyi volt egyenlőre?
  • Kandurex
    #246
    jéé, vasárnaponta megy a retken,..

    [ritkán néz tv -t, ezt is SG hírként tudta meg]
  • Monoton
    #245
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ahová Padmé megy oda Jar Jar is hiszen egy bolygót képviselnek.
  • Adam II
    #244
    Hát jó de mindenki tudja, hogy ilyen mégis viszik magukkal a háború közepébe.
  • Monoton
    #243
    Egyébként magyar felirat megjelenés után 24 óráig írjatok már SPOILER tag közé mert sokan nem látták még.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jar Jar meg ilyen fogadjátok el, ha ő nem lenne meg sem találták volna a helyet. Idióta de szerencsés.
    A kis srác tényleg nagyon laza volt, először azt hittem egyedül él a bolygón a droidokkal :D

  • Adam II
    #242
    Jar Jar miatt fertőződött meg Padmé és nem értem miért csukják már le vagy dobják vissza az óceánba.
  • sandor8206
    #241
    duplarész jó volt, főleg a 2.! Remélem a kisgyerek még visszatér, laza volt:-) Jar Jar meg húzzon már a pics.ba! Valaki tudja mi lesz ez a special jövő7en?
  • Monoton
    #240
    Jaja jó részek voltak, Jar Jar meg hozta a szokásos formáját :D
  • karmenanita
    #239
    Hmmm^^ Jó kis rész volt a 17-es, a 18-ast, majd csak holnap tom megnézni:) Jar Jar női kiadásban sem sokkal jobbXD
  • karmenanita
    #238
    :D Király!
  • Monoton
    #237
    A CN berendelte a 2. évadot.

  • Adam II
    #236
    Jah Ventressről megfeledkeztem.
  • karmenanita
    #235
    Nos, szerintem sem fog Ahsoka meghalni! Túl jó kis karakter ahhoz, hogy meghalassák! Elég drámai lenne....
  • Danny1987
    #234
    Remélem ventress öli meg.

    Mace windut még nemigen láttam az animációs sorozatban harcolni.
    Remélem sor kerül rá.(mondjuk dooku ellen)
  • Adam II
    #233
    Én arra gondoltam estleg Grievous végezhetne vele mert Dookut leszámítva ő az egyetlen akinek esélye van egy Jedivel szemben és aktívan részt vesz a harcokban de az nem lenne logikus mert a harmadik részben Anakin nem volt túl dühös rá Dookut viszont lefejezte és nem kellet túl sokat győzködni sem, hogy megtegye.
  • Hoz_Hun
    #232
    Amúgy megfigyeltétek, hogy Anakin/Vader minden tanítványa visszafelé fogja a fénykardját (mármint aki ismeri a The Force Unleashed-t). Ahsoka Tano és Galen Marek (aka Starkiller) is karirányt tartja a fénykardját.
  • Kandurex
    #231
    Az mekkora királyság lenne már, ha néha a készítők nem klón háborúk, hanem már a birodalom után is adnának részeket, amolyan "előre tekintő" -ként,...odabaszna
  • Kandurex
    #230
    kétlem, hogy Vader békén hagyta volna a régi padawant, vagy ha ő még is, az uralkodó semmikép se...bár ki tudja, lehet, hogy ő is megszökött és elbújt, mint Obi....végül is bár akármit kihozhatnak
  • Hoz_Hun
    #229
    Bár egyetértenék veled, de én a készítőkből minden galádságot kinézek. Ezzel együtt nehezen tudom elképzelni, hogy egy Ahsoka szintű karaktert gyerekek előtt áldoznak be. De ha igen akkor valószínűleg hősi halált hal Doku Gróf ellenében csak hogy megalapozottabb legyen Anakin gyűlölete és bosszúszomja az irányába.
    Én bízom benne hogy Ahsokát életben hagyják. Ha nagyon Disney befejezésben gondolkodnék akkor azt mondanám, hogy szerelmes lesz XY-ba (Rex XD) és mivel a Jedi renden belül ez nem megengedett, kilép és elmegy élni az életét. Dart Vader meg szépen békén hagyja régi padawanját.
  • BlackShadow
    #228
    akkor legyen egy director's cut epizód
  • Szolnokboy1
    #227
    a 90-es években teljesen mások voltak a dolgok. ma már a - példánál maradva - Disney nem engedhetne meg ilyesmit magának. egy gyereksorozatban nem halhat meg egy főszereplő.
  • Adam II
    #226
    Simba apja is meghalt az Oroszlánkirályban pedig gyerekeknek készült.
    Nem azt mondtam, hogy koncolják fel :D
  • Szolnokboy1
    #225
    ez egy elsősorban gyereknek készülő sorozat, ne felejtsük el!
  • Adam II
    #224
    Szerintem drámaibb lenne ha még a sorozatban meghalna.
  • karmenanita
    #223
    XD ez a beszédXD
  • MerlinW
    #222
    Játszunk olyat, hogy a saját útját járja, majd őt is kinyírják a 3.ep-ban a többi jedivel egyetemben:)
  • karmenanita
    #221
    Azért szerintem nem vészes, sőt! Nekem bejön^^
  • BlackShadow
    #220
    még annó vmikor leírtam, h ashoka-t lucas nagyúr vmikor 2007(?)-ben jelentette be mint új rakakter. ergó az alap storyban semmiképp sem lehetett benne..
    ez a sorozat inkább egy "remake" ugyanis sokmindenben teljesen eltér a filmektől.. épp ezért nem szereti sok star-wars őrült