1139
4432746426_3d76f06019_o.jpg
  • gunji
    #1139

  • gunji
    #1138
  • gunji
    #1137
    Előbb jön, mint amikorra vártam. Viszont kár, hogy Rex megint nem Berzsenyi Zoltán lesz :(
  • Kissssss0 #1136
  • gunji
    #1135
    Remélem a 'short' az epizódok számára utal, nem a hosszára
  • Kissssss0 #1134
  • Kissssss0 #1133
    valakinek túlságosan is sok felesleges ideje van.
  • Kissssss0 #1132
    kedvenc sapkás fejvadászuk visszatért :)
  • MerlinW
    #1131
    Hát a Dánok már csak ilyenek. A négyszeresen kitüntetett nanotechnológia fizikusoknak meg jobb dolga is akad, mint beszédtechnikai órákra járni :)
  • Kissssss0 #1130
    az igen, van akcentus. :D
  • SzirmosSzisza
    #1129
    majd ez :p

  • MerlinW
    #1128
    Olcsó kameratrükk. Az igazi tudomány itt van:) A hölgy lelassította a fényt 1 mérföld/óra sebességre.


    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2021.05.24. 14:29:39
  • gunji
    #1127
    Gondolom azért ő sem meri az ST-t zárójelbe tenni
    Viszont a Rangers-t állítólag felfüggesztették, egyelőre nem lesz belőle semmi (cikk)
  • Kissssss0 #1126
    Dave Filoni lett a Star Wars egyik kreatív igazgatója

    úgy néz ki mégsem öntötték karbonit-ba Filoni-t :)
  • ximix #1125

  • Kissssss0 #1124
    https://imgur.com/gallery/MnjOZYH :DD
  • Kissssss0 #1123
    yepp, jó start volt, érdekesen alakul crosshair története.
  • hawkie22
    #1122
    Nem is volt rossz az elsö rész. :)
  • gunji
    #1121
  • Kissssss0 #1120
  • gunji
    #1119
    Máris itt? Ilyen hamar kész lett? Azt írja a wiki, hogy 70 perces epizóddal nyit.
  • Kissssss0 #1118
  • SzirmosSzisza
    #1117
    Aha, szerepel benne. Timothy Zhawnnal konzultálak is, bár a sorozatos szereplés miatt a 2. trilógiában picit sarokba is írta magát emiatt, de most a 3. trilógiában már teljesen más korszak van 0 külső behatással (előrébb is hozták 2 héttel a 2. könyv megjelenését!).
  • willtex
    #1116
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Thrawn lesz a Rebelsben? Könyvben nagyon jó karakter.
  • Kissssss0 #1115
    rebels is majd a khmmm "kék bőrű" admirális feltűnése után válik komolyabbá.
  • willtex
    #1114
    A Clone Wars minősége is úgy emelkedik, ahogy elmegy darkos irányba. Még régebben elkezdtem nézni egyszer, és a harmadik szezonnál meguntam. Aztán most, amikor először lehetett hallani a pletykákat a Mandalorianban feltűnő régi karakterekről, elkezdtem újra, ezúttal végignéztem az egészet. A negyedik szezontól indul be igazán, a vége meg epic.

    A rebelst nem régen kezdtem el, annak az elején tartok.
  • Kissssss0 #1113
    clone wars sorozat az elején még elég gyerek barát, de később már kezd megkomolyodni és átmegy kicsit sötétebb hangulatba ahogy halad a történet előre.

    rebels sorozat szintén ugyan ez.

    szerintem a bad batch már eleve darkosan fog kezdődni, némi clone wars felvezetéssel.
  • hawkie22
    #1112
    De poén. Rendeltem fiamnak LEGO Star Wars figurákat, klónokat, nem néztem eddig ezeket a sorozatokat, de most láttam ebben a trailerben, hogy ezeket a katonákat rendeltem meg. :) A fiamnak nagyon tetszenek, ha kicsit nagyobb lesz, akkor megmutatom neki a sorozatot is, azért hat évesen még ne ilyeneket nézzen. :)
  • gunji
    #1111
    Húha... [megint elhagytam az államat kereső smileyt, így ->]
  • Kissssss0 #1110

  • MerlinW
    #1109
    Remélem színesbőrű nők lesznek és leszbikusok. Azt is remélem hogy azért lesznek benne férfiak. Persze meleg és transz férfiak.
  • gunji
    #1108
    Aztán nehogy őt magát öntsék aranyba, akarom mondani karbonitba :) ha a pletykált puccs nem sikerülne. Hiányozna a Star Warsból nagyon.
  • Kissssss0 #1107
    aranyba kell önteni Dave Filoni nevét.

    ugyanakkor látom még mindig képtelenek elszakadni ettől a kathleen kennedy féle feminazzi hullámtól.
    "Nőközpontú Star Wars-sorozaton dolgozik a Disney Plus" jajj...
    Utoljára szerkesztette: Kissssss0, 2020.07.14. 00:09:42
  • gunji
    #1106
    A Bad Batch klónosztag külön rajzfilmsorozatot kap: link
  • ximix #1105
    Hmm ez nem volt rossz, az első pár résztől megijedtem egy kicsit, hogy ez meg mi,
    de aztán fokozatosan javultak a részek az Ahsoka-s történet szál meg nagyon jó volt, a vége meg kellően drámai.

    Sajnálom, hogy a nagymozi filmeket nem hasonló sorozatokkal fűzték össze, talán a két csoport a mozi és animáció koprodukciójából más történet sült volna ki.
  • Sippie
    #1104
    a 6. évad végén Yoda nem látta előre a klónok árulását? amikor Qui-Gon szelleme segítette. És nem csinált semmit? :D
  • Kissssss0 #1103
    nagyon jól eltalálták a részeket.
  • SzirmosSzisza
    #1102
    Kb, a 3. szál az pont egy időben játszódik a filmmel, a többi meg előtte.
  • gunji
    #1101
    Az első nyolc rész még nem sokkal előtte, a 9-12. részek igen, pont a Revenge of the Sith közben.
  • Szacsa HUN
    #1100
    Most ez az új évad (S07) időben a III. epizód (Revenge of the Sith) közben játszódik?