22
  • Jim Morrison
    #22
  • Skyline
    #21
    Nemtom miaprobléma de jópár gamer egeret megpróbáltam anno egérválasztás elött,Microsoft és razer nagyonjóságosak voltak de sajnos G5 és G9 azért felülmúlja mind2 gyártó agyonhype gamergereit pontosságban,és ez a lényeg na csumi:D
  • bakagaijin
    #20
    Sajnos elfelejtették, hogyan egeret gyártani. 5-10 évvel ezelőtti egereik baromi jók, tartósak, jó használni őket, de aztán valami történt... Mostanában egy A4Tech lazán leveri. Régen az A4 eldobható, óccsó egereket gyártott, aztán megtanulták hogy kell egeret csinálni. A Logitech meg elfelejtette :). Átszerződött a fejlesztési részleg?
  • Tetsuo
    #19
    eger monnyonle kenyelmetlen es pontatlan..
  • [HUN]FaTaL
    #18
    Microsoft egér powa, logitech monnyonle':D
  • carlos05
    #17
    kb 5 éves a ltech pilot wheel nevű "tucat" egerem... semmi baja pedig sok játékot megélt már
  • viizo
    #16
    ex110? egyik haverom meg azzal az egérrel szív :)
    a billentyűjét dicsérte, de az egér kuka - a görgője baromi hangosan kattog
  • GG
    #15
    én most vettem egy ex 110 szuper csak az egér gombja úgy nyikorog mint egy rozsdás ajtó a nyári szélben. Holnap vissza is viszem mert 10 ropi elégé sok nekem azért, hogy éjjel nyikorgással zaklassam a barátnőmet :P
  • k9duli
    #14
    Én már több mint 3éve rombolom online fpsekkel a mx510 egerüket és semmi baja.
    Biztos vannak kiválló szériák mint ez példáúl.
  • viizo
    #13
    nálam a logitech elvesztette a jó hírnevét mostanában..

    korábban tizenévig sosem használtam más egereket csak az övékét: tavaly mikor egy hát alatt 4-szer vittem vissza, és cserélték ki állandóan újra vmelyik huszonezres egér+bill kombójukat, mert az egérgörgő pár nap után már olyan hangokat (recsegést) bocsátott ki görgetéskor, hogy a szomszéd szobában is hallották.

  • akyyy
    #12
    áh volt szerencsém lurdí házba kiprobálni azt a gépet, hát nagyon szar:D
  • V43 1105
    #11
    Razer powa, Logitech no comment xD
  • torcipepe
    #10
    én 6 évig használtam egy Genius Netscroll+ pcpatkányt és semmi baja nincs, csak azért cseréltem le, mert nem tudom rákötni a laptopomra.
  • msstz
    #9
    Elpoénkodhatod, de ez a valóság. Az emberek kattintani is szeretnek. Próbáld ki:

    dontclick.it
  • Vardar
    #8
    Nesze neked Gartner, hogy 5 év múlva kihal az egér:D
    Egy Logitech egerem se volt még. Haha:D Globálisan mennyi egeret adtak már el?
  • dzsagon
    #7
    egy az enyém ebből
  • Sith
    #6
    Amíg megvan az a vicc hogy:
    Mit mond az egér? Klikk
    addig hangja is lesz :D engem egyébként nem zavar a dolog igaz a billentyűzetemnek is van hangja igaz ez már kicsit modernebb mint a régi amiben még tényleg mikro kapcsolók voltak
    hajaj a régi szép idők :D
  • gombabácsi
    #5
    Ja, az emberek többsége még a győzikemónikát is szereti.
    Billenytű kattanás nem hiányzik nekik?
  • Szkifi
    #4
    A Logitech nem szerencsétlen.
    Mellesleg csináltak nyomásérzékelős egeret is, aminél nincs katt-hang, de nem volt rá igény, mivel a magas százaléka az embereknek szereti a kattintás hangját (tudják, hogy történik vmi)
    Hála a Loginak, hogy csináltak Trackballos egereket. Pénteken vettem meg a 4. Trackballos egeremet. (4 gépre 4 trackball)
    Immmmádom! (Cordless Trackman Optical)
  • gombabácsi
    #3
    Szerencsétlenek, olyan egeret senki se bír gyártani amelyiken a gomb nem kattog, hanem gumis, mint a billentyűzeten? Szánalmas. Régen mikor még jó volt a forrasztópákám :) mindig kicseréltem gumis mikrokapcsolóra az egér gombját... Á, érdekli is ezeket a praktikusság-egészség.
  • reaper4
    #2
    :D
  • Emmegki
    #1
    "a túlzott használat folyamatos fájdalommal járhat a csuklónál és a kézfejnél, nem beszélve a fokozatos kopásról a középső, valamint a mutatóujj esetében"

    Sőt, ha ráül az ember nyomni fogja a se**ét... Erőltetett ez a negatívumkeresés.