100
Milyen játékszoftvert érdemes venni most?
  • Vardar
    #100
    A 2 közül kéne valamelyik.:D
  • bgabor
    #99
    A rush for berlint felejtsd el, magyar játék, rossz minőségű.
    A men of wart ajánlanám helyette, az a legjobb a stílusban.
  • Vardar
    #98
    Sziasztok!
    Rush for Berlin kiegészítővel vagy War Front: Turning Point?
  • gergobaby
    #97
    Hát, ilyen online letöltésest én nemnagyon! online rendelni tudsz pl. cdgalaxis-ról aztán megjöt 1 vagy 2 nap mulva, de ilyen Steamhez hasonlót nemnaon tudok
  • Vardar
    #96
    Tudtok valami steamhez hasonló oldalt mondani? Online letöltés/vásárlás?
  • Vardar
    #95
    Az 1848 és a Pro Libertatehoz hasonló.
  • Vardar
    #94
    Nah lett egy Europa Universalis III:D
    Viszont akkor még egy kérdésem lenne. Az elmúlt 3-4 évben nem hallottam egy nevesebb körökre osztott stratégiáról? Manapság lehet még venni efféle állatfajt?
  • gergobaby
    #93
    Szerintem megfelelőm, bár én ritkán játszom ilyen kategóriájú gamekkel!
  • Vardar
    #92
    A C&C First Decade szerintetek jó választás Karácsonyra? Ha jó a single, hagyom a multit:D
  • p15t1
    #91
    Trackmania unitedet tudom ajánlani.2000ft egyjátékos és többjátékos lehetőségekkel.Függőség garantált:)
  • Vardar
    #90
    Silent Hunter 3. Én is azt veszem. De a gépedtől függ. Milyen géped van? Mi érdekel?
  • adeex7
    #89
    valaki ajánljon egy játékot 2 ünnep közére,amivel elütöm az időt!!
  • gergobaby
    #88
    Én sajnos nem, de engem is érdekelne ez ha valaki tudja :)
  • Vardar
    #87
    Nem tudjátok, hogy most az EVM-es játékok közül melyikre érvényes az 1-et fizet 3at vihet vagy milyen akció?
  • gergobaby
    #86
    Aha, köszi, én is azt ajánlottam néki!
  • EnZsolt
    #85
    A fő kérdéshez hozzászólva, pedig annyit, hogy szerintem érdemesebb a CoD: WoW-t megvenni, mert a GTA4-el nagyon sok probléma van. És a CoD multija az, ami egy ideig még biztos szórakozást nyújt. De szerintem a tuti választás a Mass Effect, vagy a Witcher. És nem csak RPG fanoknak. Esetleg Red Orchestra, olcsó is, jó is, sokan játszák, remekül lehet benne szórakozni. Kivéve, ha nem az agyatlan hentre akar gyúrni az ember (néha arra is kell :D)
  • EnZsolt
    #84
    Ez most randi? :D:D:D
  • David2
    #83
    smsweb hozzáférést
  • Pacal17
    #82
    Te meg csicska :)
  • Fido4life
    #81
    nem akarsz valahol találkozni egyik este ?
  • LordAdam911
    #80
    ték
  • LordAdam911
    #79
    hm
  • Fido4life
    #78
    akkor most lomtárba minden mp3 fájlt, kukába az összes verbatin kiadású dvd filmekkel és akkor nem csak az álszentség szánalma mutatkozik hozzászólásodon....-.-
  • Apus
    #77
    meg ne vedd, nagyon unalmas játék.
  • orkaman
    #76
    Részemről mostanában az ingyenes online játékoknál találtam a legjobbakat. Nem mondom hogy ezek a mai játékok top grafikájú játékai, de játékélményben verhetetlenek.

    Kedvencem az aeriagames játékai. (Project Torque autóversenyzős, Shaiya MMORPG) http://www.aeriagames.com
  • EnZsolt
    #75
    Hagyjad, elvégre ő, a karácsonyi ajándékokat csak lopja. Szia anyu, itt egy csokor virág a temetőből hoztam, valami Kovácsé volt, kisöcsi neked pedig itt a távirányítós autó, ha tudnád mennyit kellett futnom a biztonsági őr elől, akkor jobban értékelnéd...

    -.-
  • Fasiszta
    #74
    Kösz az infót
  • Hixer
    #73
    dota rohadt jó!

    Warcraftot is csak javallani tudom!
  • donatus13
    #72
    world in conflict
  • Adam II
    #71
    Ha te ettől jobban alszol egészségedre.
  • tigeroo
    #70
    képzeld, a játékfejlesztőknek is megkell valamiből élni.
    az hogy te lopod a szoftvereket az nem minket minősít.
    (sőt, nemkell mindet megvenni. elég ha támogatod a kedvenc játékod készítőit)
  • Adam II
    #69
    Büszke ember vagy
  • Norbi1990
    #68
    Lock On: Modern Air Combat, Il2 Sturmovik.
  • szucsy89
    #67
    igen. 3,5k tökéletes stratégia mind single mind multi nagyon jó...és még ott a dota is:)
  • ati95
    #66
    tud valaki olyan játékot ami hasonló az universal combat-hoz?
  • mustang93
    #65
    Szerintem ami meg is éri és jó gondolkodtató játék,én a Tomb Raidert szériát venném meg.Nekem bejöt és nem is olyan drága.De mondjuk a WoW sem rossz főleg a kiegészítője igaz hogyaz drága de megéri.
    De azért a repülő szimulátor játékokat is érdemes megvenni.
  • Vardar
    #64
    És ugyan ilyen max 3000-es kategóriában valami jó repülő/hajó/tengeralattjáró szimulátor? Aminél szintén van multi.
  • Vardar
    #63
    Warcrafton belül mi a neve? Reign of Chaos?
  • Fbn Lx
    #62
    én média m... média piacon láttam, és k*rvajól nézett ki a válltáska hozzá =)
  • Fbn Lx
    #61
    szerintem felejtsd el, mert nagyon szar.
    és még szépítettem.