46
ide jöhet minden tapasztalat, hova érdemes menni.
  • kocsisgabor9999
    #46
    És szerinted miért?
  • htr93
    #45
    :D
    (nem túl sikeresek a témáid)
  • dragon11
    #44
    xd
  • zyppy
    #43
    betonon
  • zyppy
    #42
    én ma szánkóztam
  • ewuk
    #41
    kaparj egy kicsit a mélyhűtőből.
  • Myron
    #40
    nem tudja valaki hol van most hó Mo-n?
  • dragon11
    #39
    Az ott Csillebérc mellett van, nem? Szokott ott tábor lenni..=D
  • ewuk
    #38
    normafánál
  • Myron
    #37
    na most már van hó
    bp-n hol szoktak szánkózni?
  • Pianista
    #36
    aziggenXD
  • dragon11
    #35
    felmentem a domb tetőre, aztán találtam egy helyet.. 30lépcsőfok, jeges, havas felfelé. Felmentem bobbal (van rajta fék, meg kormány..) leérek a 15.lépcsőfokra kb, és kezembe marad a kormány, bob szétpereg.. és megyek 30-cal kb. erre leérek a domb tetőre, ott volt egy bozót nem tudtam kikerülni, mert a kormány a kezembe maradt fékre meg nem reagált..

    durr bele .. 3x fel-le pördültem bobot húzva.. nem tört el semmim, de azt hittem ott maradok.. mindenki nézett .. :D  
  • ewuk
    #34
    ennél mocskosabb dolgot elképzelni sem tudok, hetek óta kurva hideg van, de hó nem esik, pedig már két hete lehetne szánkózni a kislányokkal... de nem a sors szarakszik velünk.
  • Myron
    #33
    bazeg nem esik ez a kurva hó, már jan 18 és még nem esett hó
  • Pianista
    #32
    az az igazi amikor a lejtőn ahol kereszteződés van, épp csúszok a haverokkal és jön egy kocsiXD az az igaziXD
  • V43 1105
    #31
    Mindenki pedofil ?
  • ewuk
    #30
    nincs is annál jobb és szebb, amikor leesik a friss puha hó az ember felkapja a 10 éve porosodó szánkóját és a helyi dombokra ki megy kislány lesre. hjaj csak esne már a hó
  • V43 1105
    #29
  • John Cena
    #28
    4kerben Kápmegyer fele vannak jó dombok erdő közepén vagy 50 méteres kisebb nagyobb bukkanókkal ugratókkal stb. voltunk ott vagy 3-4éve haverokkal azt sikeresen haverom eltörte alábát telibe a fának szánkóval el is tört:D
  • Myron
    #27
    fú már alig várom h megint szánkózhassak 12 éves kislányokkal!
  • Pepsi Twist
    #26
    amúgy régebben (néha most is szoktam szánkózni) imádtam :D domboldalon le és puff neki a falnak mint afféle tapsi-hapsi effekt :D
  • Pepsi Twist
    #25
    utcába 5-10 centi hó és már a kézifék meg is oldja a szánkó problémám :)
  • atomkrumpli
    #24
    alföldön ahol még egy domb sincs kocsi után kell kötni a szánkót :-)
  • HöfEE
    #23
    Ja ha már az eszközökről is szó esett, akkor traktor belső gumi, higgyétek el annál jobban semmi nem csúszik, és sokan férnek bele XD
  • Csabesz6
    #22
    :DDDDD ezek kurvajó bulik
    amikor a pálya végén megakadt a szánkónk egy tuskóban, sutty...előre pofával a jégre..kicsit fájt az arcom:D
  • R0zs0máK
    #21
    Én mátrában popsi tepsivel rámentem egy öklömnyi kőre és eltört a farokcsontom XDDDDD
  • DJKonya
    #20
    nincs az 400 de vagy 200-250 de ha jó jeges akkor azt nincs megállás, am a bükkben
  • bardocz
    #19
    Itt jólenne biciklizni,főleg ha hosszabb a pálya.
  • kocsisgabor9999
    #18
    Hol van 400 méteres domb?
  • DJKonya
    #17
    mi trabant tetőn csúsztunk le egy 400 méte hosszú domboldalon, aztán reménytelen lett a dolog mert elindultunk pont a fák felé:D köcsög haveromnak sikerült leugrani de ahogy leugrott a trabant tető elkezdett pörögni, nem volt esélyem kapaszkodni se nembírtam megtartani magam és be a fák közé vagy 50-el kicsit eltört a kulcs csontom annak a hülyének meg lement az egész arca, mert ahogy leugrott arcon csúszott vagy 10 métert és egy pár ág meg stb meg eggyengette az arcát:D

    De volt még olyan hogy beromboltam a szántásba vasszánlóval és olyat pördültem a levegőbe hogy ár ott elszédültem, ami utána volt arrol már nem is kell beszélnem.....nem tudtam felálni:D
  • Csabesz6
    #16
    Trabantetőn(KOMOLY!), meg fólián lehet a legjobban!
    Dunaalmási fenyves rulez!
  • HöfEE
    #15
    Hát én már régen szánkóztam utoljára, de régebben mindig kimentünk valamelyik tisztább domboldalra aztán adjadneki! Ha meg elég nagy volt a hó,és nulla forgalom akkor az utcán :D
  • vmvr
    #14
    "Bánkútra télen megyek, deszkám otthon nem hagyom;" Belgáék is megmondták;)
  • karajjj
    #13
    azt akartam írni, hogy kimegy az ember valamelyik dombra, de rájöttem, hogy ez az alföldön nemmegy XD -.-
  • dieselG
    #12
    Tudom kezelni jól:P Csak már magam miatt nem szívesen vágok félbe egy erdőt.
  • Max7
    #11
    motoros láncfűrészt meg már nem akarod megtanulni kezelni mi? :D
  • dieselG
    #10
    Mátraalján élek, csak fel kell sétálni úgy két órán keresztül :D Házunkkal szemben, a szembeszomszédék mögött meg van egy nagy lejtő, ott csúszkáltunk jókat régen. Ma már benőtte az akác a pályát:s
  • R0zs0máK
    #9
    Én autóval szoktam csúszkálni, de kiskoromban amikor még sok hó volt, imádtam szánkózni :) Debrecenben laktak nagyszüleim, ott sok-sok jó placc volt erre :)
  • leho94
    #8
    udvarunk pont jó :C
  • V43 1105
    #7
    Mátra.. legjobb :D egyszer sulival voltunk, asszem mátraházán hatalmas nagy lejtőről egyedül lecsúztam, leestem a szánkóról, és a fejemet bevágtam egy nagy kőbe XD persze, asse volt rossz mikor igazgató aki aztmondta tapasztalt, belevágódott a nádasba XD