16
  • bender93
    #16
    rozsomakaki még nem látott rozsomákot az nézze meg.
  • isthun
    #15
    Egyetértek Waterhorse!Amúgy a Schwarzenegger nevével is gondok voltak,de az emberek megszokták,azaz bejött!Rozsomák.Mi a baj ezzel?
  • Waterhorse
    #14
    Amikor 90 körül megláttam az első képregényt az újságos kirakatában, én is néztem, hogy mi van, de nem a Rozsomák néven. Azon röhögtem hülyére magam, hogy X-Men. Aztán megismertem, amikor már tudtam mi is ez nem volt röhelyes.

    "az emberek legtöbbje azt se tudja h mi is az! ÉS nincs hozzá képi elgondolás a fejében a farkashoz meg van... "

    Ez enyhén szólva szomorú dolog, megdöbbent. Dehát nincs miot tenni a tény az, hogy az emberek manapság jobban tudják pl. ki is az a Győzike, mint milyen élőlény a Rozsomák.
  • m minnifield
    #13
    gondold el, mostantól ha azt mondják, hogy rozsomákhorda, egyből mindenkinek egy csapat apró hugh jackman jut eszébe
  • Nethyrrea
    #12
    nem, de itt ráadásul egyáltalán nem is fog hasonlítani az x-men 1-es kardfogra.
  • Zro
    #11
    Pedig ha Rozsomáknak hagyták volna, már mindenkinek lenne elgondolása a fejében a rozsomákhoz is...
  • koschwarz
    #10
    "az emberek legtöbbje azt se tudja h mi is az! ÉS nincs hozzá képi elgondolás a fejében a farkashoz meg van... "

    na erről van szó. ezért lett "farkas" magyarul.
  • CaptainRumi
    #9
    ma megjelent képek .......
    jaaaah, vagy még aznap megírják a cikket amikor megjelennek a képek és hosszú napokig várni kell a moderálásra amit nagyon kétlek vagy Tibiék azt hiszik, hogy a pórnép beveszi azt, hogy ők egyből frissen tálalják a legújabb infókat...
  • Shiwo
    #8
    lehet hüle kérdés, de legalább Kardfogot ugyanaz fogja játszani, aki az x-men 1ben is játszotta ? (lusta vok utánanézni :)
  • Zro
    #7
    Nyáron a lemmingeket ássa ki, a rénszarvas- vagy jávorszarvas-borjakat próbálja elfogni, a tundrán portyázva a télről maradt tetemeket és gyümölcsöket fogyaszt.

    Télen az addig nehézkes állatból harcias ragadozó válik: a havon nesztelen siklással meglepi a fajdokat, havasi nyulakat. Bőrhártyás mancsaival a havon futva a nagyobb és gyorsabb állatokat is legyűri (akik nyáron elfutnának előle). Más ragadozók zsákmányát elorozza, a rókát, hiúzt is megtámadja, csak a farkasok elől tér ki. Erős tarkóharapással teríti le áldozatát, amit nem tud megenni, azt elrejti, és később fogyasztja el: a torkos, zabáló névre egyáltalán nem szolgált rá. Ha kell a medvét is megtámadja, hogy elorozza zsákmányát. Az emberre is veszélyes lehet.

    http://hu.wikipedia.org/wiki/Rozsom%C3%A1k
  • Zro
    #6
    Van képünk hozzád :)
    Nézd meg a karmait :)
    http://www.sg.hu/forumkepek/2006_08/rozsomak.jpg
    http://image.hotdog.hu/_data/members2/962/540962/images/Rozsomak.jpg
  • freemanone
    #5
    akkor is gyíkgyenge a farkas.... köze nincs 1 farkashoz. max annyi h szőrös mint atom. A te hülye fülednek meg a Rozsomák nem hangzik jól... mégpedíg azért mert az emberek legtöbbje azt se tudja h mi is az! ÉS nincs hozzá képi elgondolás a fejében a farkashoz meg van...
  • koschwarz
    #4
    tökmindegy, az x-men-ben már farkas lett, különben is, milyen hülyén hangzik magyarul, hogy "na itt az új szuperhős, a rozsomák.." "mi van?"

    szóval a lényeg, hogy a wolverine jól hangzik. csak kizárólag angolul hangzik jól.
  • portable
    #3
    én ezeket bírom...
    "A ma megjelent képek..."
    A képek már mióta megtekinthetők
  • jAMEsbAUd
    #2
    Pont ezt akartam irni... NEM FARKAS... A Rozsomak (nepies neven torkosborz) egy olyan menyetfele, ami ha kell, a medvet, rokat, hiuzt is megtamadja! Szoval merete ellenere igencsak egy kemenytoku gyerek...
  • DarkOmen
    #1
    "mozikba kerül Farkas első bevetése" NEM farkas hanem ROZSOMÁK :F nemigaz hogy nemlehet ezt megtanulni :\