113
Sony Ericsson mobilok általános topikja
  • Narxis
    #33
    Hát én olyan nagy hibát nem látok, mutathatnál olyan képet is amin éjszakai mód be van kapcsolva és a vaku is. Alap kérdés, de tiszta a lencse? Ha ezek után is problémás akkor csak a szerviz segíthet. Esetleg szoftverfrissítést próbálhatsz a gépen a sonyericsson.hu-ról letölthető programmal.
  • Wescone
    #32
    Való igaz, hogy a sötétebb képeken tapasztalható ez a jelenség, de a fényhiány szerintem nem igy nyilvánul meg (legalábbis nagy általánosságban nem).
  • Narxis
    #31
    Szerintem csak kevés a fény.
  • Wescone
    #30
    Hello Mindenki!
    Amint "mondtam" korábban nekem egy K810i-m van és azt tapasztaltam, hogy bizonyos fotókon ilyen függőleges sávok jelennek meg mint ahogy az alábbi példán is tisztán látható:



    Szerintetek mitöl van ez?
  • Narxis
    #29
    Szerviz. Nincs ilyen kód.
  • bigbigle
    #28
    Valaki!Nagyon fontos lenne hogy valamilyen ötlet vagy visszaállító,törlő kód a SEZ310-ES telefonomhoz (ami működik) mert meghülyült és a teljes visszaállítás se segít!HELPPP!!!!!
  • elitehun
    #27
    Látom te ilyen bőbeszédű srác vagy.
    egyébként már eldöntöttem hogy ilyet veszek csak kíváncsi voltam miket írtok
  • Narxis
    #26
    Jó.
  • elitehun
    #25
    Most tervezek venni egy W890i-t szerintetek jó vétel lesz?
  • Narxis
    #24
    Nem.
  • kis Pósán
    #23
    engem az érdekelne hogy növelhetem e a k310i-m belsőmemóját?
  • Narxis
    #22
  • Wescone
    #21
    10 évig az volt, de jobbnak láttam lecserélni.
  • slime001
    #20
    Kijelzője jobb? Khm?
  • Narxis
    #19
    2 év gyári garancia jár minden sony e telohoz. Ezeknek a szervíze Pesten van, 3 helyen, az egyik asszem a westendben. Az, hogy olcsóbb, lehet azért mert kiállítási darab volt valahol.
  • lac556
    #18
    Egyik haverom szólt hogy tud olcsóbban telefont szerezni nekem !!gyári!! Garanciával.
    Ez mit takarhat mármint a gyári garancia?milyen papírokra figyeljek? Ér vmit vagy ez is vmi humbug és kari alkalmából jól át akar baszni?sony ericson-nak mien garancia papírjai vannak?SEről van szó azért irtam ebbe a topicba k850i tapasztalatok?
  • csgery
    #17
    A kijelzőn kívül semmiben sem jobb...:D
  • Goruck
    #16
    különbenis, vegyél Nokiát :D:D
  • slime001
    #15
    fail:D
  • Wescone
    #14
    Na, látom főtéma nélkül is gomolyog a topik...
  • passatgt
    #13
    ne hazudj, nem keresél rá:)
  • Narxis
    #12
    ok
  • Narxis
    #11
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Wescone
    #10
    És létezik külön "K810i" topik is. Mi van a fórum keresővel???
  • Wescone
    #9
    Rendben; törölhető!
  • SigS
    #8

    Párszor ötöst kaphattál összetett mondatokra az iskolában mi?
  • Wescone
    #7
    Ezt nekem miért nem adta ki a kereső?
  • Benny04
    #6
    ejj
  • passatgt
    #5
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1170845857
  • Wescone
    #4
    Hi!
    Most épp más elfoglaltságom akadt, de hamarosan következnek.
  • zolo
    #3
    A válaszok felderítéshez szükség van a kérdésekre is, ne hallgasd el előlünk őket :)
  • EK1TEP
    #2
    Jó ötlet ez a topic sztem!
  • Wescone
    #1
    Üdvözletem minden tagnak - látogatónak!

    Nemrég szereztem be egy "K810i"-t és miközben bizonyos kérdésekre válasz után kutattam azt tapasztaltam, hogy minden model-lel külön-külön foglalkozik egy-egy topik. A véletlen folytán épp a "K810i"-nek nincs topikja igy válaszokat nem találtam ugyan a kérdéseimre (pontosabban - nem volt hol, kinek feltennem azokat), viszont felmerült bennem a kérdés; minek ennyi topik (mindössze néhány hsz.-el töltve mindenik) egyetlen márkára?
    Mivel továbbra is szándékomban áll válaszokat keresni (és találni) a "K810i"-vel kapcsolatos kérdéseimre (és feltételezem, hogy nem csak én vagyok igy evel) nem maradt más választásom mint nyitni egy "Sony Ericsson K810i" topikot, vagy...
    ...vagy megnyitom a Sony Ericsson modelekkel foglalkozó - általános, összefoglaló topik-ot.