113
Sony Ericsson mobilok általános topikja
  • Narxis
    #73
    A W szériások jók. :D
  • matyi0323
    #72
    Hali. Letettem az xperiáról:D Rájöttem, hogy mire összegyűlne rá a 120k addigra tetszene másik amihez még kell 100k minimum..és ez így menne sokáig aztán a végén nem vennék semmilyet:D
    Most abban kérném a segítséget, hogy milyen telot nézzek amivel lehet zenét hallgatni?! Az ára is tűrhető legyen...:D Köszi
  • Bountylia
    #71
    sztem nincs is olyan h vki csak telót akar magának, mármint csak= telefonálásra, smsezésre akar vki. max az 50 éven felüliek ilyenek sztem, de nem??

    egy telefont manapság már, főleg a fiatalabbak a netezéstől kezdve, fényképezésig, mmsezésen át mindenre használják!! és persze a telefonuk egyfajta személyiség kifejezés is. jó, nem mindenkinek, de sztem sok ember van ezzel így.
  • Benny04
    #70
    szvsz a netezésre
  • roberrtto
    #69
    A G sorozat mire van kihegyezve a Sony Ericssonnál?
  • ribot
    #68
    Jogos... vagy várj egy kicsit és lemegy az ára!
  • oakeshot
    #67
    Mindenhol ezt hallom, hogy telefon... Egy telefon nem ér meg ennyit... ha csak telefonálni akarsz vele, de ha, fényképezni, netezni, videózni, zenét hallgatni, gps-elni is, akkor megéri.
    Olyan ez mint egy pici szobába nagyon drága hangcuccot venni, ha csak telót keresel, akkor inkább ne vedd meg ;)
  • lolita99
    #66
    Szeretnék mobilt venni, de bizonytalan vagyok. Mi a véleményetek a Sony Ericsson W995-ről? Nekem nagyon tetszik, de megér ennyit egy telefon?
  • roberrtto
    #65
    Sziasztok!
    A t-mobilnál a G502-es sony ericcson 13 ezer Ft. Ez szerintem ajándék. Van valakinek tapasztalata ezzel a készülékkel kapcsolatban? Bevált nem vált be, netezni lehet-e vele jól stb..
  • mokkamester
    #64
    Teljes képernyőben megnéztem és nem mondanám, hogy hibás, de a fókuszon lehetne állítani. Van olyan telcsi, ha jól emlékszem, amiben van egy távoli- és közeli fókusz funkció. Erről tudtok valamit? w995-nél nincs ilyesmi?
  • bardocz
    #63
    Ezét kell lekicsinyíteni ;)
  • riddin
    #62
    De ha kinagyítod a képeket, akkor látod, hogy nagy felbontásban akad egy két kisebb hibácska.
  • mokkamester
    #61
    Köszi az infót, lusta voltam visszaolvasni, leragadtam a képeknél, amik tényleg nagyon szépek.. nem a hörire gondolok :) jó képeket csinál a telefon...
  • Narxis
    #60
    De aranyos hörcsög. :)
  • riddin
    #59
    Azért látszik, hogy a közelebbi képeket szebb minőségben készíti el:
    Közeli kép:

    Távoli kép:
  • Rubenvagyok
    #58
    Jót szóltál riddin ez tényleg a W995tel készült! amúgy tényleg jó képeket csinál, először én is meglepődtem rajta.
  • riddin
    #57
    Szerintem, ha visszaolvasol akkor látod, hogy a SE W995-ről volt szó. Ha keresgetsz, találsz még pár képet, amit ezzel a géppel csináltak.
  • mokkamester
    #56
    Ez a kép melyik telcsivel készült? Szép kép, olyan a kép mintha a fényképezőmmel csináltam volna, bár az nem egy profi masina.
  • riddin
    #55
    Már nem sokáig, nemsokára jön a legújabb széria.
    De addig nekem bőven megteszi egy W-szériás SE is.
  • Narxis
    #54
    Hoppá, ez a legokosabb teloja SE-nak. :D Akkor én is összekapom magam. :p :D
  • matyi0323
    #53
    Kössz Narx :D
    Kinéztem egyet csak 30 helyett 130 :S:D
    Összekapom magam és jövő nyárra meglesz :) ( Legalábbis remélem :DDD )
    ezt néztem :)
  • Narxis
    #52
    Szeva matyó :D

    Szerintem lehet de csak valamelyik szolgáltatónál, SE telók jó ár/érték arányban vannak.
  • matyi0323
    #51
    Sziasztok. Szerintetek 30k-bol már lehet venni valami "normális" SE telót? köszi:)
  • oakeshot
    #50
    Szerintem inkább arra jó ez a Media Go féle konvertálás, hogy csak az eredeti film hányadát fogja elfoglalni a telefonodon. Jobb minősége nem lesz.
  • Rubenvagyok
    #49
    Az a lényege hogy átteszi más formátumba és a kép méretét is átállítja hogy jobban élvezhetőbb legyen a telefonodon.
  • stringr
    #48
    és akkor a videó nem lesz homályos, vagy ilyen darabos? vagy h kell ezt elképzelni? bocs,de elég béna vagyok az ilyesmihez..:S
  • Rubenvagyok
    #47
    Hát a legnagyobb előnye a media Go alkalmazás hogy a filmet amit rátöltesz lekonvertálja hogy jól látszódjon a telefonon. Ez szerintem nem rossz!
  • stringr
    #46
    komolyan??? a tiéd csinál ilyet?? az én mostani telóm hihetetlenül béna képet csinál. annak aztán mindegy h süt e a nap vagy sem!!

    80 körül. hm.. és mit tud még? azt tudom h van benne wifi, ami nekem nagyon tetszik, de milyen előnyei vannak még h 80 e Ft-ot kérnek érte??
  • schloziwanda
    #45
    tényleg nagyon szép kép, nekem mondjuk a mostani SE-om is csinál ilyen szép képet, de csak akkor ha nagyon süt a nap, ha már egy kicsit sötétebb van, vagy be van borulva akkor elég borzasztó kép készül! Amúgy 80e körül van ez a telefon én úgy tudom!
  • stringr
    #44
    ez tényleg jó!! sőőt!!! a mostanim fele ilyen képet sem készít!! szépek a színek rajta, tetszik! ezt te csináltad?
  • Rubenvagyok
    #43
    Hát elég jó képet csinál ilyen volna szerintem nem rossz!
  • stringr
    #42
    miért, pontosan mennyi? előfizuval szeretném megvenni amúgy..
    elsősorban arra lettem volna kíváncsi, h mire képed a 8 megapixeles kamera? h mennyire csinál jó minőségű képeket?
  • schloziwanda
    #41
    személyes tapasztalatom még nincs, de sokan azt mondják, hogy jó telefon csak kicsit drága! Mindenhol dicsérik, és nem olvastam még rosszat róla...
  • oakeshot
    #40
    Hát személy szerint még nem használtam, de olvasottak/látottak alapján nem egy ócska darabról van szó.. és nem is olcsóról
  • stringr
    #39
    sziasztok, új telefont akarok venni, ezért gondoltam, nem csak a tesztekre alapozok, megkérdezlek Titeket is, kedves fórumozók, mit gondoltok az új SE W995-ről?
    vagy ha valakinek van vmi személyes tapasztalata vele, megoszthatná itt. előre is köszi!
  • kis Pósán
    #38
    maláttam egy hirdetést miszerint k310i-t adtak volnael w200-as szoftverel engem az érdekelne hogy hogy lehet a k310i-mre w 200-as szoftvert rakni?
  • Narxis
    #37
    Hmmm, pedig nekem is olyan telom volt amíg kádba nem esett. :D És elég jó kis telo volt.
  • Vlala #36
    Átnyálaztam a könyvét, ilyeneket nem ír. Szoftvert próbáltam, állítólag a legfrissebb van rajta.
    Az lesz a legjobb, ha veszek egy 300 Ft-os vekkert :)
  • Narxis
    #35
    :D Ha a "Szundi"-ra nyomsz akkor csak 10percet adhat hozzá, illetve konkrétan 9-et mert beleszámolja az ébresztés percét. Esetleg egy szoftverfrissítést tudok javasolni, sonyericsson.hu Frissítési támogatás menüpont, letöltöd a szoftvert, előveszed a telefonhoz kapott kábelt, telepíted és követed az utasításokat. Elég kellemetlen egy hiba. :) Ha esetleg nincs frissebb szofver akkor beállításokat kell nézni, hátha nem figyeltél valamire. ;)
  • Vlala #34
    Szerintetek mitől lehet az, hogy SE500i készülékem néha önkényesen átírja az ébresztési időt? Általában 6.30-kor kezdi az ébresztést, de már többször előfordult, hogy ad hoc áttette magát 7.30-ra. A kijelzőn az ébresztési jel mellett 7.30 szerepel, a Riasztás menüben viszont 6.30.
    Esetleg nem megfelelően állítottam le előző reggel az ébresztést?

    Öntudatra ébredt? :)