113
Sony Ericsson mobilok általános topikja
  • Narxis
    #113
    tied :c
  • Benny04
    #112
    SZAR A LOGÓJA
  • Wescone
    #111
    ...hogy mi van?
  • Benny04
    #110
    akkoris
  • Narxis
    #109
    neszójjbe és nem fáj fejed :p
  • Benny04
    #108
    sazr -.-
  • Narxis
    #107
    Hello! Kösz :D Pano fórumtársam csinálta, őt illeti a dicséret. ;-)
  • Wescone
    #106
    Hello Narxis! Jól sikerült az új logo-d.
  • pinnacle
    #105
    Szia!

    Igaz, nem k800i hanem c902, de ma vittem vissza garis javitásra, mert ugyanez volt a problémám.

    Azt mondta a srác, hogy valószinűleg eltört egy láb a panelon(?) és hogy forrasztással meg lehet oldani. Aztán kiderült, h. ezt a tipust nem lehet forrasztani... szóval most várok milesz.

    2 lehetőséget hozott fel:

    1; mechanikai hiba(?) ergo én basztam el, azzal ahogy kihúztam a töltőt.
    2; gyártási hiba, ergo ők baszták el.

  • Wescone
    #104
    Hello!
    Valószinüleg azért nem történik semmi csatlakoztatás után, mert a kontakt felületek koszosak. Kis alkoholos "kezelés" segít a problémán.
    A "vörös szem"-hez viszont nem tudok hozzászólni - ilyen problémával nem találkoztam.
  • Laxxa
    #103
    Sziasztok.
    Van egy kis problémám, egy majdnem 3 éves SEK800i -vel rendelkezem. A probléma következő, a hálózati töltő, vagy adatkábel rácsatlakoztatása után nem történik semmi, ha egy kicsit mozgatom akkor működik, érintkezési probléma való színű. Saját véleményem szerint ki van kopva az aljzat mert már új töltővel is próbálkoztam és azzal is ez a probléma. A kérdésem az lenne hogy egy burkolat csere megoldaná ezt a problémát, nem szeretném a készüléket még nyugdíjba küldeni hiszen tökéletesen működik és a kívánt funkciókat ellátja csak nem tudom feltölteni. A második kérdésem az lenne, hogy kb 3 hete vettem észre, hogy a kameránál lévő vörös szem lámpa halványan világít, hogyha az objektív védőt kinyitom kialszik, ha becsukom újra világít. Ez miért van? Már szoftvert is frissítettem de az sem segített rajt. Pls help!
    A válaszokat és segítséget előrei is köszönöm.
  • 1hengeresVmotor
    #102
    Üdv lenne egy program a neve BlueFTP 1.5 ös verzió elérhető a netről ingyen csak idegesítően 2. használatkor érvényesítő kódot kér...
    ha valakinek van régebbi vagy ez a sorozatszámú progi telefonra kérem jelezze!

    Előre is köszönöm :-)
  • Narxis
    #101
    Fel kell tolni a magyar szoftvert rá, elviszed valami sufni szervízbe ahol kérdés nélkül ráteszik vagy hozzáértő haverhez akinek van szervízkábele. Utóbbi azért lenne jó mert megbízhatóbb mint az ilyen sufni szervizek és gondolom ingyen megcsinálja.
  • csoola
    #100
    sziasztok! nagybátyám vett egyik olasz fuvarán egy Sonny Ericcson w595-t, az az egyetlen gondja vele, hogy angol
    hogyan lehetne magyarositani? fontos lenne a segitség mert én nem értek hozzá de nemsokára megint megy hetekre és ha magyarul lenne az sokban megkönnyitené a helyzetét, köszi elöre is annak aki veszi a fáradtságot
  • Narxis
    #99
    Budapesten
  • Narxis
    #98
    Egyik a Westendben:

    Váci út 1-3
    1139 Budapest
    Telefon: +36-1-238-7230
    Fax: +36-1-239-0675

    Másik a Mammutban:

    Lövőház u. 2-6.
    1024 Budapest
    Telefon: +36-1-345-8246
    Fax: +36-1-345-8346
  • bigbigle
    #97
    de nem találtam sehol (se google se hivatalos lap...)
  • Narxis
    #96
    szervizbe vele
  • bigbigle
    #95
    csá all!
    nem tudom hogy ide tartozik-e de ha nem akkor elnézést kérek
    A problémám a következő: van egy SE Z310i típusú mobilom.1 hete észre veszem hogy hív valaki ,felveszem nem hallok semmit.Másnap Találkozok azzal az emberrel aki felhívott és mondta hogy nem hallotta amit mondtam (tehát idáig nem hallom amit a másik fél mond és a másik fél nem halja amit mondok).Akkor próba kép felhív és megint az van ,kihangosítom akkor minden tökéletes lesz.Igen ám de nem beszélhetek buszon,úton stb. helyeken kihangosítva és sajnos mindenkivel így van tehát gondolom nálam van a gond.A kérésem a következő:ha valaki tudja mi lehet a gond akkor segítsen.A mielőbbi válaszokat nagyon köszönöm.
  • hapeti #94
    Én nem rég kaptam w395-öt és nekem teljesen jól működik és én csak ajánlani tudom
  • Narxis
    #93
    nem sokkal :-c
  • Benny04
    #92
    de lassabb :-c
  • Narxis
    #91
    Bluetooth kényelmesebb! :C
  • Benny04
    #90
    De ne bluetoothon kapcoslódjon, hanem usb kábelen! :C
  • Narxis
    #89
    Pl. ha bluetooth-on kapcsolódik. -.-
  • baurtwell
    #88
    :O
  • Benny04
    #87
    Mondj már egy példát!-.-
  • Narxis
    #86
    De nem!
  • Benny04
    #85
    Dehogynem!
  • Narxis
    #84
    Nem mindenkinél!
  • Benny04
    #83
    minek ez?? bejön rendesen a mappája, és húzhatsz bele zenéket
  • Narxis
    #82
    Minek Windows Media player?

    Ezt töltsd le, ingyenes: Link
  • baurtwell
    #81
    sziasztok!!

    Vettem egy új mobilt,ahhoz hogy zenéket tudjak feltölteni a Windows Media playerre van szükségem,,érvényesítenem kellene de nem tudom.....
    Nem tudnátok vmi infót adni??!köszi
  • tigerbácsi
    #80
    sziasztok!

    kellene nekem egy két tanács. én évek hosszú sora óta Sony Ericsson párti vagyok, ám még nem volt 50 e drágább mobilom. szóval a lényeg az az hogy vodkás vagyok (nem reklám, csak alapadat) komfort kategóriás.
    X1 et kinéztem magamnak. azt szeretném tudni hogy szeritetek megér e 120 000 HUF-ot, vagy mit vegyek. alapfeltétel a gps.
    előre is köszönöm a segítséget.
  • morfologus59
    #79
    hiába viszi szervizbe ha sz*r
    elviszi az egyik hibáért,azt két hét alatt kijavítják (közben talán kapsz egy még sz*rabb cseretelefont)újabb kéthét múlva jön a következő hiba
    kéthetente járhatsz szervizbe a telefonnal,amiért fizettél,nem is keveset.
  • ribot
    #78
    én már rég letettem róla nem vennék ennyiért telefont soha! :)
  • ribot
    #77
    Vidd szervizbe!
  • makker25
    #76
    az egeres kép nagyon jó:)
    én is hasonló minőségben tudok vele fényképezni
    ha működik a netem,töltök fel képet (bár ezt kétlem)
    egy emilhez kis jpeg csat:félóra...
  • mustar
    #75
    Egy sony ericsson W810i- már nagyon dühös- tulajdonosa vagyok. A mai nap során előjött ismét egy olyan hiba, hogy számok hívásakor, illetve sms küldésénél szakad a vonal még mielőtt kicsöngene, illetve kézbesítene. Természetesen a bejövő hívásokat sem kapom meg. A legutóbb egy szoftverfrissítés segített, ma azonban nem oldotta meg a problémát, ez még nem is lenne akkora baj. Viszont, amit én biztonsági mentésnek hittem (az összes file-t átmásoltam a mem. és sim kártyáról a gépemre) az nem úgy sikerült. A frissítés során elvesztek a tel.számok amikor a memórián voltak és az sms-ek is. Amikor totalcommanderből visszaraktam a file-okat akkor sem jöttek elő a kapcsolatok és az üzenetek. Hogyan tudnám megmenteni azokat?
  • matyi0323
    #74
    Igen azt hallottam már, de mégis melyik? ( esetleg pár típust linkelhetnétek ), mert haver msot vett egy w395-t.... Egy rakás sz*rt se ér!!! 10percenként lefagy/meghal.. gondolkodik...:/ Nem csak tőle hallottam panaszt...
    Ezért kérném, esetleg valakinek ha van tapasztalat, hogy melyik is jó valójában..:D Köszi.