24218
Modern Warfare 2
  • elitehun
    #20759
    Én is win7-et használok és nálam megy printscreen-el
  • armageddon666
    #20758
    Pedig nagyon fasza. Nekem már 1 éve fenn van, és még nem volt kékhalál, meg semmi komolyabb fagyás... Egyszer kellett talán reset-et nyomni, azt is türelmetlenségem miatt. Igaz XPvel sem sűrűn volt bajom, de a 7 érezhetően stabilabbnak tűnik. (Arról nem is beszélve, hogy nagyon jó a kezelőfelülete :D Vissza nem térnék a klasszikusra... Ez a superbar vagy hogy hívják a tálcát, nagyon eltalált lett.)
  • Frank99
    #20757
    nem XP-zek én, amíg lehet.....
  • Antal99
    #20756
    be kell állítani a frapson,hogy oprendszer induláskor induljon.
  • Antal99
    #20755
    tegnap de 10-óta csak nem akartam off-olni

    de ne is off-oljunk gondolom meg van erre a megfelelő fórum.
  • elitehun
    #20754
    Ha érdekel valakit le lehet szedni a steamről a Mafia 2 demoját
  • elitehun
    #20753
    Lusta vagyok belépni XD
  • ozimak
    #20752
    Miért nem fraps-al csináljátok? Ha képet mentesz egyáltalán nem húzza le a gépet,és annyit csinálsz amennyit akarsz,megadhatod milyen formátumban és azonnal a gombnyomásnál lementi oda ahova akarod
  • elitehun
    #20751
    Én is ugy mentem le a jó statokat. csak az az idegesítő hogyha még nem mentetted le a képet de kimásolsz egy szöveget :S (mert ugye akkor a képet elfelejti)
  • robotnyk
    #20750
    nekem működik win7x64 alatt, bár legutóbb csak egy fekete kép lett belőle. :P

    mellesleg miért vették ki a resurgence playlistet ilyen hamar? :C
  • armageddon666
    #20749
    Pedig a GL-t speciel pont ilyenekre találták ki... meg arra amit én kaptam. Estaten bódé mögött állok, csak a fegyverem lóg ki (De tényleg csak a fegyver, még a kezem sem), ellenfél meg egyszer csak észrevesz, és odaküld egy gránátot... Na puff...

    Win7-t alól játszol Frank? Nekem mintha Win7 óta nem működne játékokban a printscreen.
  • Frank99
    #20748
    Trailer Parkban tegnapelőtt a jobb oldalon hátul, ahol a kocsik mögül jön az ellen, láttam egyet a sarkon, GL-t odatoltam, multi kill.... 4-en jöttek együtt.... azonnal jött a GL noob :-)))
  • Frank99
    #20747
    én úgy szoktam képet lopni, hogy PrintScreen, és ha utána behívod a Paintot, be tudod illeszteni, és jpg-ben kimenteni.....
    ennek működnie kell.....
  • Frank99
    #20746
    tudom, és bocs
  • bigapó
    #20745
    az szép lehetett:

    ilyen makkosak mindenkinek összejönnek, pont tegnap volt pár ilyenem Uzi-val, csak néztem ahogy adja a duplafejeseket. már azt hittem le fognak aimozni, de ugye nem mind volt az, de elég sokszor adta be ahhoz képest. ez nem tudom miért van.
  • armageddon666
    #20744
    Videót nem néztem meg, de ha már makk.

    M16-tal 3HS+1 kill zsinórban, 2 sorozatból, ilyen 2 sec alatt (bár inkább 1,5 vagy kevesebb), nem tudom melyik pályán. középen ilyen csatorna van, és 3 híd megy át rajta. TDM volt, de Dominál talán a B hely a középső hídon van. Én a jobbszélső hídnál lőttem ezt (asszem úgy áll a térkép, hogy jobbszélső. Ahol a lépcső és a törött fal van, illetve a homokzsákos ház szembe).

    Először lőttem a homokzsákokhoz egy sorozatot, ott volt 2 hedi, utána átrántottam a célkeresztet a lyukhoz a falon, oda is lőttem egy sorozatot, és ott is 1 hedi, illetve egy sima kill. Csak utána láttam a quadruple killt meg hogy 3 fejes belőle xD nem is láttam, hogy annyian vannak :D

    kép persze nincs, mert nemtom melyik gombbal kell, printscreen meg mintha nem működne... videót meg sosem veszek, mert akkor nem szokott menni... folyamatosan venni meg vágni meg sok hely és idő.
  • bigapó
    #20743
    bemutatom Mr. Makkerovicsot, orosz kettős-ügynökünket.... :DDD
  • ozimak
    #20742
    De tudjátok mit itt egy másik ez már tuti nem szemetszúró pedig rá 2 hónapra készült :)
  • ozimak
    #20741
    Részemről ok Hogy tiszta legyen a kép: Az a videó még február 7.-én készült és akkor még nem volt meg az "anyagi háttér" az eredetire,ezért törttel nyomtam és mivel nem tudtam meddig tart a "mámor" ezért tettem be a levelhekk-et(nem összetévesztendő a balatonival) hogy láthassam-használhassam az összes fegyót/cuccot!Rá kb. két hónappal megvettem az eredetit ebből is meg a BFBC2-ből is! Ha tehetem mindíg megveszem ez eredetit,csak sajnos akkortájt nem voltam eleresztve anyagilag amikor kijött... ja és a sima mw is megvan eredetiben és még sokan mások... Asszem elit kollégát meg lehet kérdezni én mennyire vadászom a hackgyanús esetekre
  • elitehun
    #20740
    Én most Highground-röl beszéltem. mivel az Ő hsz-ét törölted :)
  • armageddon666
    #20739
    Az a gáz, hogy elég sokszor túl szigorú vagy, viszont ezektől eltekintve jól és lelkiismeretesen végzed a házigazdaságot... ezen meg nemigen lehet változtatni... nehéz lelkiismeretes "félmodit" találni...
  • Frank99
    #20738
    valszín tényleg öregszem..... sorry, igazatok van.... iszom egy Beckset, akkor jobban leszek, assze....
  • Frank99
    #20737
    a bocs neked -is- szólt...
    20730....

  • Frank99
    #20736
    igazad van, túl kemény voltam....

    de azok után hogy az a majom "Frank99 te vén fasz, dögölnél meg rákban" aláírással írt egy darabig, nem igazán tudtam elnézően olvasni, elnézést kérek....

    azóta visszavonta a moderátor topicban, de itt nem igazán fogom olvasgatni a commentjeit, és teszek róla, hogy ti sem...

    jó helye van a warezban, ahova való, ott olthatja a népet....
  • elitehun
    #20735
    Csak egy levelhack még régről. a legártalmatlanabb hack mert hiába lesz valaki prt 10-es 70-es attól még nem tanul meg játszani
  • Frank99
    #20734
    Darcsector bunkósága miatt nem nézem el, ami hacked, főleg ha rábólint valaki, hogy az..
  • armageddon666
    #20733
    Jól tudod.
  • bigapó
    #20732
    nem stun-al való ölést számolja, hanem ha belassitod vagy bevakitod és úgy ölöd meg. de elég ha a társad vakitja vagy saját magát. ez nem a direct impact :) az nehezebb és azt csak egyszer kell vagy nem? mármint úgy challenge, de lehet ezt nem jól tudom. de a prestige-es dolog az nem közvetlen találat, ez tuti.
  • armageddon666
    #20731
    ez így most szomorú :( illetve lemaradtam a kérdéses dologról...
    gondolom autodel-script, ha a "h a c k" szó vagy egyéb utalás szerepel a kommentben, azt törli, és jön egy figyelmeztető hozzászólás előre beállított stílusban, mint #20728
  • ozimak
    #20730
    Nem ez lett volna a dolog lényege és nem is akartam vele dicsekedni Egyszerűen egy régi videó volt amin stun grenade-el sikerült ölnöm... ha én nem mondtam volna el akkor soha nem tudjátok,hogy az még nem az eredetivel volt,főleg,hogy azóta simán elérhettem volna azt a szintet,sőt... ezek alapján készülhetett volna mondjuk 1 hete is csakhát az őszinteség úgylátszik tényleg megárt thx kolléga!továbbiakban no comment...
  • elitehun
    #20729
    Mind1. High attól még kúrvanagy mázlid volt annál a game winning kill-nél :P
  • Frank99
    #20728
    itt ne dicsekedjen senki sem hacked dolgokkal.... van aki - mint pl darcsector- ezt megértette.

    radír....
  • kBagyula #20727
    Azaz, vagy füstgránát, ki minek híjja.
  • #20726
    közbe beugrott, hogy ez az egyik pálya címe :)
  • elitehun
    #20725
    Az mw2 demója
  • #20724
    PS3 store-on mi ez a MW2 : Cliffhanger demó?
  • elitehun
    #20723
    Ködgránát?
  • kBagyula #20722
    Nem tudom, én csak egy egyszerű fejbedobással kinyírtam flashbangel, ködgránáttal már több ellent. Sőt volt, hogy headshotnak számolta. Mondjuk egyik sem direkt volt, csak úgy eldobtam a cumót a pálya másik vége felé.
  • elitehun
    #20721
    Én eddig kb 5-ször láttam olyat :D
    Tehát elég nehezen :P De ha nagyon kell akkor rakj be scavengert és dobáld őket minél többször. vagy ha látod hogy van egy last stand-es akkor sztem próbálj mögé kerülni (amikor már fekszik) lődd meg de úgy hogy ne haljon meg és utánna dobj rá stunt. rögtön 2-őt. csak az a gáz ha valaki megöli előled :P
  • toarpad
    #20720
    A stunnel való ölés hogy lehet gyors ? :D