24218
Modern Warfare 2
  • Csokis
    #20884

  • ozimak
    #20883
  • Antal99
    #20882
    már jó is
  • Antal99
    #20881
    most megint shit

    másnál is???
  • kBagyula #20880
    :DDDD főleg a cikk. :D
  • Alien
    #20879
    Szia! :) Cod Mw2-re kattints jobb gombbal steam-en belül majd properties ---> local files ----> verify integrity of game cache. Ha minden igaz , ezzel vissza fog állni rendesen :)
  • bekojocoka
    #20878
    Üdv! Lenne egy kérdésem, miszerint, hogy tudnám visszazsugorítani a HUD kijelzőt az eredeti méretére.... tudjátok az mutatja az Uav-ot. A mostani mérete a képernyőm 1/4-ed részét elfoglalja. Akkor vettem észre a változást, amikor egy módot betöltött a játék és azóta ilyen.
    Tudtok valamilyen megoldást a problémámra, ha igen kérlek írjatok. Köszi!
  • simon7108
    #20877
    valahogy sejtettem...
  • Frank99
    #20876
    fél kettőre meg még jobb, nem?
  • Antal99
    #20875
    örülök,de tényleg
  • FSpofon
    #20874
    ps-en még vac sincs :D
  • elitehun
    #20873
    Hack ^^
  • Fabio Capello
    #20872
    egyre jobb vagyok a throwing knifeban ^^:D
  • simon7108
    #20871
    ma PS3-on játszottam haverral azt a 18 emberes meccset.nem tudom,hogy amikor a fura dolog tortént épp milyen játékmodot rakott be a lényeg,hogy az ellenfél csapatában az elsőnek volt 16 killje és 10 vagy tobb halálja a tobbiek meg sehol nem voltak alig érték el a 10-et.
    és az tortént,hogy egymás után 3 vagy 4 AC130 jott amint kilottuk az egyiket jott a másik.ez mégis,hogy?azért akkora mák nem lehet,hogy egymás után 4x az legyen benne a ládában amit lehívhatnak.és az elsőn kivul másnak nem is volt lehetősége streakből behozni.
    és aztán vajon hogy lett vége a meccsnek? NUKE!de,hogy?25 kill kell hozzá halál nélkul.de ahogy mondtam az ellenfélnél az első helyezettnek 16 volt és tobb mint 10 halála.
  • armageddon666
    #20870
    Növeli az újrajátszhatóságot. Sokkal élvezetesebb a játék, amíg fejlődünk, és kapjuk az XPt... Meg újra összejönnek extrémebb challangek.

    Én akkor presztizselek, mikor elkezdem unni a játékot.
  • ozimak
    #20869
    Igen? Akkor 9-nél befejezzük Ááá akkor már elviszem 10-ig :)
  • ozimak
    #20868
    Mert TDM-ben is ugyanannyi pálya van mint a többi játékmódban :) És nem baj ha van több féle elrendezésű cucc ;)
  • bigapó
    #20867
    ja tényleg, még ezért is jó :D már annyira megszoktam a 10 helyet, hogy el is felejtettem, hogy mire kaptam :)
    mondjuk ez már 9-nél megvan, de ez most lényegtelen :)
  • elitehun
    #20866
    Minek annyi hely ha csak TDM-ezel? ^^
  • ozimak
    #20865
    Nekünk bátyámmal azért van értelme mert kell a class hely :) És mivel pr10-nél van 10 helyed ha jól tudom,ott már van elég hely beállítani sok variációt amit különböző pályákon használsz. Nekünk ezért van a hajtás pajtás :)
  • Majestic01
    #20864
    Anno valaki belinkelt egy rohadt jó legós MW2 videót. Be tudná linkelni újra? Köszi
  • bigapó
    #20863
    túl sok tényleg nincs, de engem zavart, hogy még mindig lehetett újrakezdeni a barack-ban, most már nincs ott semmi:) ezenkívül kaptam egy title-t és egy emblem-et, de hát van aki nem maximalista ;)
  • ProEvoFan
    #20862
    Mai MW2 adag alatt felmerült bennem a kérdés; mi értelem van a 10. prestigenek?
    Minden prestige után megkapott emblémákon kívül nem igazán látom értelmét.Ugye az első prestige után megnyílik a challange alatt a prestige teljesítmények, ki maxolhatod az összes fegyvert, szvsz nem vágom a jelvényeken túl mi értelme van mindig töröltetni a szenvedések árán megszerzett statisztikánkat:) (ugye az ölések, halálok, assist, játékidő...stb nem törlődik)
  • gagax
    #20861
    Elég egyszerü a válasz =) aki eleget cod4 ezett tudja h ott szinte mindig állt valaki =) na ugye mostmár ha ismeri a mappot akk csak eldobja légvonalba és tadam ott a kill :D az már más kérdés h célba ér e a kés v nem ^.^ de am meg mit kell kiakadni :D ugyan olyan mint a pálya másik feléről ugrásból eldobott semtex ragad az agyadra v vmi :D
  • elitehun
    #20860
    Sztem játékmód alapján ne ítéljünk
  • Fabio Capello
    #20859
    az emberek többségénél a látás nem terjed tovább a fegyver csövénél, nem tűnik fel a bal felsőben a radar... :|
  • ozimak
    #20858
    Én ott is nézem a radart mindíg,ezért is van hogy a camper rögtön cheatert kiált amikor befordulok a sarokba és azonnal szétlövöm vagy lekéselem :S mert látom hogy ott van...
  • aflamin
    #20857
    a fehér koponyát látta mikor lelötték a csapattársát + a piros pötty is látszodott a térképen mikor lőtt az enemy és eldobta randomra XD
    tehát vannak akik gondolkodnak játék közben és nemcsak mennek előre mint pl tdm-be :P
  • elitehun
    #20856
    Megjegyzem én is dobtam ilyet csak az nem game winning kill volt
  • koandras
    #20855
    Hy nálam nem működik a játék, nem talál matc-et S:
    Valakinél esetledg hasonló próbléma?
  • kBagyula #20854
    Köszi az esti játékot. :)
  • newszepiking
    #20853
    ok., de általában csak éjszaka nyomom, 11 után.
  • armageddon666
    #20852
    még mindig csak aim-assist, ami talán besegített, de csak minimálisan, a vízszintes irányban esetleg. a függőleges részt ő állította be.

    Frank, bármily hihetetlen, valszeg nem csalás. Illetve ilyen aim nem is létezik... egyszerűen marha bonyolult lenne megírni, hogy a megfelelő íven menjen és figyelembe vegye a pattanás lehetőségét is, illetve a pályát magát.
  • bigapó
    #20851
    egyszerűen mák. látszik ahogy kicsit meg is mozdul éppen a találat előtt pár pillanattal, keresi a célpontot. valószínű látták egymást vagy legalábbis aki késes volt látta, hogy ott mocorog azért dobta arra vakon a kést, hátha bejön és hát bejött :)
    ebbe lehet besegített az a bizonyos auto-aim ami van xbox-on, de nem hiszem, hogy akkorát segítene. mindenesetre ilyen filmeket eddig PC-n nem láttam, ez sem lehet véletlen, persze lehet csak Én maradtam le ezekről.
  • ozimak
    #20850
    Ez qrva nagy mák :) Emlékszem amikor kijött a game, az első ilyen bejárta a youtube-on a világot :) akkor a gyerek ha jól emlékszem gyakorlatilag átdobta az egész rundown-t :D
  • elitehun
    #20849
    Jaaaj te ezzel az örökös prt10 lvl 70-es fóbiáddal :D
  • Antal99
    #20848
    ok,bocs
  • FSpofon
    #20847
    röppálya számító aimbot nem valószínű h létezik, ellen mozgását főleg nehéz lehet beleszámítani. na meg xboxos is ráadásul.
  • Frank99
    #20846
    ez sztetek aimbot, vagy qva nagy mák?

    azt látom, hogy level 10 prtg 70, de ilyen makker nincs.
    sztem....
  • Frank99
    #20845
    kicsit sok az off, vegyél vissza.