24218
Modern Warfare 2
  • Bubu82
    #24
    Sziasztok!

    Abban kérném a segtségeteket hogy a cod 2-ben a multiplayerben hogyan tudok belépne bármilyen szerverre? Elfelejtettem :)!
  • Balumann
    #23
    Nekem az összes rész nagyon tetszett (kivéve a 3 mert azzal nem játszottam). CoD 1 és UO is (bár single-ben a kieget nem vittem végig, azt multiban játszottam csak, sajnos akkor a patch miatt nem indult el a single). CoD 2-t és a 4-et is nagyon élveztem single-ben, multiban is egy darabig bár nekem túl arcade, kis módosítással ezerszer jobb lehetett volna (lassabb mozgás, ugrás kivétele, taktikai - csapatjáték elemek) (tom már leírtam párezerszer máshol).
    5 sem volt sztem rossz, bár azzal multiban már nem is próbálkoztam, viszont a COOP mód nagyon jó benne, ez egy jó húzása volt annak a csapatnak, remélem átveszik :)
  • Gabe18
    #22
    Medal a Pacific Assault előtt kb arról szólt hogy vagy te,és egyedül leirtod a fél német birodalmat.Saját társaid nem voltak,vagy 1-2 ember csatangolt még ott veled.Erre a CoD első része gyakorlatilag berakott a harctér közepére.Hangulatban számomra a Medal soha meg sem közelítette a CoD egyik részét sem.Bár azutolsó Airborne már kifejezetten jó,ha a Sci-Fi-be illő végét nem számítom.
  • Prince23
    #21
    Biztos rosszul törölted le a játékot anno :(
  • Gfreiter
    #20
    Én is előszedném, de 1628 failed to complete installation... :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((
  • Prince23
    #19
    UO-t azonnal szedd elő! CoD felpakol újra, UO install, enjoy :) Az év kiegészítője volt annó!
  • Desiderata #18
    CoD === 2. világháború
    CoD /== kommandós csihipuhi a jelenjövőben
  • trogerzsiger
    #17
    honnan az anyámból veszed hogy rókabőr?
  • armageddon666
    #16
    CoD1-t bírtam, bár MOHAA jobb volt sztem... ill nem vittem végig 1-t mert tankos résznél bebugolt és nem lehetett továbbmenni... :\
    UOval nem játszottam
    CoD2 is fasza volt singleben, bár végefele már uncsi lett... multival játszottam egy ideig aztán rájöttem hogy mekkora szar :\ szal töröltem...
    3 konzol only nem érdekel... de az intro vagy mi az tetszett xD
    Modern Warfare sztem a legjobb ^^ nekem nagyon bejött... bár leginkább a SASos részek... az afganisztános darálás annyira nem, de az is jó volt azért :D
    5 nem játszottam vele és valszeg nem is fogok... sok rosszat hallottam róla és csak n+1 II.vh-s játék :\

    Modern Warfare 2-ről meg most hogy tudok: Várom ^^
  • akyyy
    #15
    1 fasza volt:D valóban moh verő számomra. UO-val meg tökéletes, kocsikkal miegymás

    2 nekem annyira nem jött be, bár mutliba még elment...

    3 nem ismerem

    4 most vittem végig konozlon ott egész pofás volt, csernobil meg a hatalmas robbanások:) multija se rossz! méltó folytatás

    5 nem ismerem
  • Prince23
    #14
    Nekem pont, hogy bejött az első rész. még az év játéka titulust is rá akasztottam a gémre :D

    Mellesleg állítólag valamilyen sci-fis Cod-ról is beszéltek. Most akkkor azzal mi lesz? egyidőben fejlesztik ezzel?
  • bakvarnyu
    #13
    A Mohaa-t nemigen söpörte el semmi se.
  • Gabe18
    #12
    Na akkor én is...

    1: nagyszerü (reform a 2.VH-s fps-ek terén,a MoH széria elsőprése)
    United Off.: tökéletes folytatás,kiegészités,nagyszerűvé váló multi
    2: Grafikai tuning,bár döntő játékmenetbeli változás nincs,de egy generáció váltásnak megteszi.
    3: Na ez a rókabőr egyértelműen.A hangulat itt sem rossz,de gyakorlatilag a 2 pályacsomagja konzolokra.
    4: Új környezet,régi hangulat,jópár újítás,király.
    5: Semmi világraszóló,de tisztességes munka.A multijával egész jól el lehet lenni.De azért látható hogy a Treyarch csak "időkitöltő" szerepet kap,amig az Infinity Ward gyártja az új saját részt.
  • tigeroo
    #11
    hátö izé..

    LOL
  • adeex7
    #10
    1 jó,UO tökéletes,2 tökéletes,4 jó,5 szar
  • milk41
    #9
    cod1 a legjobb,a 2 nagyon felejtős,a 4 meg csak akkor jó hogyha oszt társakkal jáccok,az 5 meg felejtős
  • szucsy89
    #8
    *mondjuk én főleg multi szempontból nézem
  • szucsy89
    #7
    ugyanígy vok uo volt az igazi
  • sweech
    #6
    infinity wardban bízunk =) jó játék lesz ez
  • Mor3llo
    #5
    Még egy rókabőr. Nálam a COD1 volt az etalon, a COD2 még elment, a COD4-en már egy jót nevettem...a legutóbbit már ki sem próbáltam :D
  • nandorb
    #4
    nehogy lemaradj topik nyitasrol:( ez is olyan topik lesz mint a GTA4 meg a NFS:UNDERCOVER

    Semmi ertelme nincs megnyitni 1evvel elobb....
  • zaki
    #3
    ÖÖÖ... Jövőre jönne a game novemberben?
  • Dave0092
    #2
    szükséges volt megnyitni :)
  • Prince23
    #1
    Az Activision egy Manhattan belvárosában rendezett konferencián több játékának a folytatásáról is lehúzta a leplet. A kiadó szeretne nagyobb hangsúlyt fektetni az in-game reklámokra, a szakma képviselőinek rendezett tegnapi esten ezért be is mutatta, hogy milyen címek közül választhatnak azok, akik hirdetésüket játékokban szeretnék viszont látni. Megtudtuk, hogy az Infinity Wardnál készül a Call of Duty: Modern Warfare 2.

    infó:
    Gamekapocs