13
  • Molnibalage
    #13
    Ezt szándékosan nem írtam. :)
  • Mateo87
    #12
    http://www.youtube.com/watch?v=8Af372EQLck

    Pachelbel - Canon, abszolút kedvenc :)
  • Molnibalage
    #11
    A Remény rabjainak végén levő zene.

    A Hetedik című filben mikor Morgan Freeman a könyvtárban jár.

    Johann Sebastian Bach - Air -Suite No. 3 In D Major, Bwv 106

    Rob Costlow két albumán vannak jó számok (zongoraszólók), ingyenesen leszedhető a jamendo.com-on.

    A Battlestar galactica soundtracken vannak nagyon jó számok.

    stb.
  • butuska66
    #10
    Nincs mit.

    Hát ami az illeti Gustav Holst túl modern az izlésemnek , de azért az sem rossz.
  • FoodLFG
    #9
    Köszi

    Egyébként nemrég belebotlottam Gustav Holst egyik művébe. Az (is) tetszett.
    http://www.youtube.com/watch?v=3B49N46I39Y
  • butuska66
    #8
    Amit ajánlani tudnék ha komoly zene felé akarsz orientálódni az Montiverdi lenne. Ugyan egyházi témában szerzett zenét de lágy dallamú s könnyen emészthető , s ezzel együtt még tartalma is van.
  • FoodLFG
    #7
    Köszi, de nem fontos feltölteni..
    Viszont egy-két tippet, nevet akkor adhatnál, hogy hol érdemes elkezdeni. :)
  • Molnibalage
    #6
    Töltsek fel pár igazán jót neked? Én sem gyakran hallgatok. Ellenben olyan filmzenét amit klasszikus hangszereken játszanak és jók van bőven. Azt is tudok adni.
  • Molnibalage
    #5
    Én egyáltalán nem vagyok vájtüfülű, de akik döntenek azoknak annak kéne lenni. Youtube minősgében szerintem még magát Mozartot sem lehetne egy átlagos játékostól megkülönbözetetni...
  • FoodLFG
    #4
    Jó ötlet, érdekes.

    Bát még nem nagyon hallottam olyan klasszikus zenét, ami tetszett volna, de modernebb felfogásban már voltak érdekesek..
    pl a gyűrűk ura zenéi jók voltak, bár nem tudom, hogy azt lehet-e klasszikus zenének nevezni. :/

    A hírből pedig hol marad az említett népszerű jutubklip linkje ?
  • GregSB
    #3
    Mi is a baj a 44.1kHz-es sztereo hanggal? Ugyanis mostmár a legtöbb videónál van normal meg high quality, és ez utóbbi ilyen minőségű. Gondolom előírás lesz a nevezőknek, hogy ilyen hangminőséggel töltsenek fel videókat.
  • joebacsi
    #2
    tudom, hogy nálad ez szakmai ártalom, de hidd el léteznek nálad kevésbé vajfülűek :)
    gondolom rádióból hallgatni klasszikus zenét is bűn :)
  • Molnibalage
    #1
    Ezt viccnek szánják? Klasszikus zenét youtube minősgében? Atyaisten...