47
Akinek már van, vagy aki ilyet szeretne
  • DJtunklee
    #47
    - IGEN LEHET ÁLLÍTANI A HANGERŐT
    - IGEN
    - VGA (640 X 480)MONITORON KINAGYÍTVA IS TÖKÉLETES MINŐSÉGŰ!!!
    - A HÁTULJÁN LEHET EGY PÁR NAGYON KICSI, DE AZ OLDALÁN IS KARCMENTESÍTVE VAN!
    kÜLDÖK EGY LINKET A STRAPABÍRÓSÁGÁRÓL:http://www.youtube.com/watch?v=qol-tgBn9F8
  • DJtunklee
    #46
    MI A KÜLÖNBSÉG A KF 750 ÉS A KF 755 KÖZÖTT?
  • DJtunklee
    #45
    szerintetek mit érdemesebb vennem kf 750 secretet vagy kp 500 - at????
  • Viki963
    #44
    Nekem ma lett ^^ Az elej tényleg nem karos, de a hátulján aprók vannak, mer használtan vettük.

    Am hogy lehet bármit is rárakni a telefonra? felraktam a cd-t, de nem tuid csatlakozni. 1x egy varázsló is bejött, amit kinyomtam, pedig azzal működött volna (apa unokatesójának én raktam fel fél éve náluk, és azzal működött). Hogy tom újra előhozni?
  • Direkt0x
    #43
    Sziasztok!
    Én is ilyen telefont néztem ki magamnak, csak van pár kérdésem, amire nem találok választ.
    A headset-en lévő mikrofonon mit lehet állítani?(ha lehet egyáltalán valamit)
    Létezik valami menü szerkesztő program?
    Mekkora a maximális videófelbontás?
    Nem kopik a hátulja, vagy ilyesmi, mert az tudom, hogy az eleje karcmentesítve van, de vajon a hátulja, és az oldala is?
    Válaszaitokat előre is köszönöm.
    Ha jut még eszembe valami, akkor még majd írok.
  • bandi007
    #42
    Hy all!
    Vki tud mondani olyan web címet ahonnan INGYEN lehetne témákat letölteni??
    THX
  • lajoska7
    #41
    Ez így nagyon jó! Köszi én is egy kicsit rosszul gondolkodtam az egész rendszerről!
  • analfa
    #40
    Az majd a napelemes telefonoknál lesz:D
  • Coldplayer
    #39
    Ja értem most már. Én hülyén gondoltam. Azt hittem úgy gondoljátok, hogy ha nem kap fényt akkor teljesen besötétül.
  • Szikla Szilárd
    #38
    Teljesen jól mondod, este ha nagyon erős lenne a fénye akkor kiégetné a szemedet, tehát leveszi a fényerőt, nappal pedig az erős fény miatt feljebb veszi.
  • lajoska7
    #37
    minél világosabb van, annál nagyobb fényerő kell. Ez úgy megy hogy ha nappal használom akkor többet meríti az aksit este meg kevésbé?
  • analfa
    #36
    Pont az, hogy minél világosabb van, annál nagyobb fényerő kell.
  • lajoska7
    #35
    Ez nagyon komoly! kipróbálnám hogy mit csinál akkor amikor egy 500Wattos refivel megvilágítom!
    Félretéve a viccet ez így nagyon energia takarékos! Nappal nem világít akkor annyit így nem is merül az aksi!
  • Coldplayer
    #34
    Hát gondolom értelemszerűen van ez is megcsinálva és éjszaka nem fogja levenni.
  • RozmarGyik
    #33
    Ez elég jól hangzik. Gondolom éjszaka akkor leveszi a fényerőt...
  • Coldplayer
    #32
    Pedig hang formájában is létezik már ilyen. Ha zajos környezetben vagy akkor hangosít a hangerőn.
  • lajoska7
    #31
    Erről se halottam hogy ilyen vagy egy mobilban! Ha ennyi ember erősití meg hogy ilyen jó akkor csak nem lehet rossz!
  • Coldplayer
    #30
    Automatikus fényerő szabályozás a körülményekhez képest.
  • RozmarGyik
    #29
    Már csak egyet nem tudok, hogy mit jelenthet az az automatikus luminanciaszabályozás. Valakinek van valamilyen ötlete?
  • Coldplayer
    #28
    Összességben szerintem igen. Szép masszív tartós készülékházzal rendelkezik. Intelligens belseje van. Megtalálod benne azokat a dolgokat amiket manapság elvársz egy telefontól.
  • mirakon
    #27
    Egy vélemény nem mérvadó, de én már két hónapja nagy megelégedéssel használom. Kisebb karc sincs rajta, bár kímélem is. Még nem volt vele semmilyen gondom.
  • lajoska7
    #26
    Az oké hogy játékra jó! Ez igazából nálam fontos szempont, de a többi tulajdonsága hasonlóan megbízható??? Mert most állok telefon vásárlás elött és eléggé az LG KF 750 felé hajlok.
  • RozmarGyik
    #25
    Van akinek lehet, hogy épp erre van szüksége. nem lehet tudni. A játékoknál tuti nagyon hangulatos. El lehet vele szórakozni órákat.
  • Coldplayer
    #24
    Ez a giroszkopós dolog azért ne legyen túl nagy motiváció a vásárlásnál viszont tényleg mókás. Főleg annál a horgászós játéknál.
  • RozmarGyik
    #23
    Igen van, a menüben is forgathatod a kijelzőt, ha 90 elforditod a telefont.
  • morleone
    #22
    A giroszkópnak van funkciója a játékokon kívül?
  • RozmarGyik
    #21
    Szerintem megéri lecserélni, nemrégen sikerült a kezembe fognom haverom ilyen telóját. Nem okozott csalódást, pozitív volt ez a giroszkópos funkció.
  • penbutter
    #20
    Olvasgattam a hozzászólásokat... Eddig nekem sem nokiával, sem samsunggal nem volt szerencsém, általában hamar tönkrementek... Most samsungom van, és pár naponta mindig csinál valami hülyeséget, kikapcsol, ilyenek... (nem azért, mert lemerül, mielőtt elkezdene valaki poénkodni) Szóval az lenne a kérdésem, hogy LG telefonnal van -e valakinek hosszútávú tapasztalata? Mert ez a kf750 nagyon bejön nekem, csakhát az eddigiek miatt nem nagyon merek megvenni egy új telefont egyik napról a másikra...
  • tudomhollaksz
    #19
    Hogyne tudnád lecserélni.. Mindig vannak megszállott Nokia után sóvárgók :).. Elviszik a telefonod seperc alatt, és egyből rá is állhatsz erre a készülékre.. :)
  • vizilou
    #18
    hát én is eltudnék viselni egy ilyen mikulásajándékot. Az a baj, hogy nemrég vettem egy Nokiát, és sajnos nem tudom most ujra lecserélni ilyen kf750-re.ugyh addig epekedek ezután kis gyönyörűség után :)
  • tudomhollaksz
    #17
    Én a giroszkópját szeretem.. Nagyon érzékeny, így tök jól működik játékokban.. Mondjuk a kedvenc golyós lyukas táblás játékomban :D..
    Most leptem meg magam mikulásra.. Karácsonyra már csak zokni lesz ..
  • sztike10
    #16
    Teljesen jó telefon. Faternak ilyenje van. Jó, a kamerát nem használja, de amúgy tényleg jó képeket csinál. Amennyit meg ő naponta elejti, meg odak*rja ide-oda, az nem semmi, és egy karcolás nincs rajta.
  • mflex #15
    Ha 1 ft-ért veszed, gondolom tisztában vagy, hogy a minimum havi előfizetés 12 rongy:) 2 évig...

  • Szoki333
    #14
    vegyél Samsung U900-at!!! topick : http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1221396557
  • Atti12
    #13
    Most vett ilyet tesóm, nekem nagyon bejön :) Szép képet csinál, a DivX miatt pedig jobb videot készít mint digitális fényképezőm.. :D a mozgásérzékelővel meg nagyon jól ellehet játszani ^^. Vannak benne erre kitalált játékok is :)
  • gz8
    #12
    ugyan már...

  • DarkHorSe
    #11
    fudeszareklam
  • akyyy
    #10
    megkérdezném a moderátor, ugyanaz az ipjük ezeknek?:D
  • soma22
    #9
    1 ft?gondolom előfizetéssel mi?
  • rozver
    #8
    ja csekkold...max. nem tetszik, egy próbát megér