96
Total War alkotóitól!
  • Thanatos
    #16
    és ki ne hagyd hogy havidijas ;)
  • gyuri12
    #15
    Phu,én nem tudom.:D
    Régen játszogattam vele,de nem foglal sokat,és régi(és elég ronda).
  • Prince23
    #14
    És mennyit foglal aza játék? mikori?
  • gyuri12
    #13
    Nem. Realisztikus,kevesebb RPG elemmel. Ahogy jutsz felfelé a ranglépcsőn,úgy lesznek jobb fegyverek,használhatsz jobb járműveket,stb.
  • Pepsi Twist
    #12
    de ez olyasmi mint a wow?
  • Prince23
    #11
    Én speciel Mass Effect és Witcher stilusban képzelném el a BioWare-tól:)
    Nem tom vki mondta még régen nekem, h már van akcio rpg hack and slashbe 2 vh-s játék...
  • gyuri12
    #10
    Bezony,hogy van,és nagyon jó. Érdemes kipróbálni.
  • tigeroo
    #9
    olyan van asszem :D WWII online vagy miatök
  • Pepsi Twist
    #8
    2.vh MMORPG na arra lehet fizetnék :) havonta
  • Montanosz
    #7
    teljesen egyetértek
    elég már a mindenféle futurisztikus kakiból
  • Prince23
    #6
    Az jó ötlet lenne. én még gondolkodtam egy 2. vh-ús cRpg-ről is, olyat úgyse alkottak a nagy játékfejlesztők :D
  • gyuri12
    #5
    2. világháborús Total War kéne,nem egy ilyen kaksimogyoró.:|
  • akyyy
    #4
    dedó
  • NEOreg3
    #3
    olyan gears of war fílingem lett
  • SötétBarom
    #2
    Creative Assembly-t szeressük, remélem jól sül el.
  • Prince23
    #1
    A Sega gondozásában készülő stratégiai játék, amely a jövőben játszódik és 2009-ben jelenik PC, Playstation 3 és Xbox 360 platformokra.

    Pontosabban Creative Assembly-tól!
    A Total War sorozatról ismert Creative Assembly új stratégiája fejlesztésekor eltávolodik a történelemtől, s egy fiktív jövőbe helyezi a Stormrise történéseit.
    A Stormrise eseményei több száz évvel a Földet szinte lakatlanná és kietlenné tevő katasztrófa után játszódnak az Echelon és a Sai túlélésért folyó harca során. Az Echelon a bolygónkat sújtó borzalmakat nagyfokú techológiai jártasságának köszönhetően élte túl, miután hibernálták magukat a katasztrófa idején, míg a Sai törzsi csoportot remek alkalmazkodó képessége segítette ki a pácból.
    És hogy mi volt ez a katasztrófa? Az Esemény (mostanság trendi ez az elnevezés) emberi hibák sorozatának következménye - az ember annyira szerette volna megmenteni a világot, hogy végül tönkretette. Az Esemény előtt 22 évvel ugyanis a világ legjobb tudósait azzal a feladattal bízták meg, hogy dolgozzanak ki egy eszközt az időközben igencsak megtépázott légkör helyreállítására, megmentve így a Földön élő emberek jövőjét. Néhány hiba azonban a feje tetejére állított mindent, s elszabadult a pokol: pusztító viharok jöttek létre, melyek lerombolták a városokat és szinte kivétel nélkül végeztek az emberiséggel.
    Kevesek élték csak túl, és ők is beleőrültek kis híján a történésekbe. Néhányan földalatti cellákban, hibernálva próbálták meg átaludni a katasztrófát, míg a kirekesztettek szembenézve a viharokkal, alkalmazkodva a megváltozott környzethez élték túl a történteket. Előbbiek végül az Echelon, míg utóbbiak a Sai csoportba tömörültek, s eltérő elképzeléseik a világ jövőjével kapcsolatban háborúba taszították a bolygót - megkezdődött a Stormrise.