96
Total War alkotóitól!
  • Prince23
    #56
    Talán ezért is jobb a vista munkavégzésre. amolyan aktakukacoknak.
    de sztem xp akkor is jobb játszás terén.
  • tomcsa4
    #55
    Eddig egy olyan negatívumot tudok mondani a Vistához: Tom Clancy's HAWX techdemoja 77 max és 37 avg fps helyett (amiket XP-n értem el) 53 max és 27 avg-vel tolja a gépemen. De ezt éles játékban már nem tapasztaltam, ugyanúgy fut (1280x1024, 2xAA, forest low többi high). És ha már ennyire belejöttem, még egy: a legújabb realtek hangkártya driver nem működik (Socket 939 alaplapom van és integrált), de az egyel régebbi driverrel tökéletesen működik.

    Az Endwar is ugyanúgy fut, viszont Vista alatt gyorsabban altabolok (játékból ki és vissza), ráadásul gyorsabban is reagál az egyéb programok indítására, mikor a játék a tálcán van. Endwar 1280x1024, medium és high keveréke a beállításokban és játszható, élvezhető. Gépem 4000+ (egymagos, 2,7GHz-re húzva), 2Gb Ram és Radeon 1950GT (256 MB).

    Röviden: gördülékenyebb is a munka és szórakozás.

    Hogy mely játékok nem indulnak, erről nincs infóm. Egyik haverom panaszkodott a Colin 2005-re, de sajna még nem néztem meg. Odaadtam az eredeti példányomat, hogy nézze meg ő maga. 64 bites Vistával tudom, hogy nem indul el 2-3 friss játék (régiekkel is lehet gond). de sokat fejlődött a 64 bites Vista is.
  • Prince23
    #54
    Azaz igazság, hogy sok játékos jött fel panaszklodni, hogy így a vistáján úgy a vistáján nem akar elindulni x játék. a vista játszásra nem alaklmas sztem sem :DD És ezt jól lenne beimerni a vistásoknak :D
    maradok xp sp3. Vistát fel nem teszem az egyszer biztos, mégha a crysis 5-ről is lenen szó...
    windows 7 powa inkább.
  • Ari18
    #53
  • tomcsa4
    #52
    Telepíts Vistát, nagyon megbízható. Stabilitásban, gyorsaságban veri az XPt és akkor még nem is beszéltem a folyamatkezelésről, hálózatkezelésről, lemezkezelésről. Amiket a neten hordanak össze, azokkal ne foglalkozz, sajnos nagyon sok a hazug ember. Ki se próbálják, csak hallották hogy rossz és ez a gond. Meg felteszik egy órára és jönnek fikázni (egy igényes ember amúgy sem ad "ezeknek" a véleményére). Ez az egész Vista problematika egy legenda, semmi több.

    De ha nem tetszik a Vista, akkor Win7-ezz, de gondok lehetnek (és még nincs benen minden, amit még bele fognak tömni.) Ráadásul itt-ott előfordulhatnak problémák még vele (mivel nem végleges).
  • tomcsa4
    #51
    DX 10 csak Vistában és Win 7-ben van. Sehol máshol nincs.

    DX-nek szabályai vannak, melyeknek meg kell felelni. Ami XP alá vna, az DX utánzása openGL-el és had ne mondjam milyen eséllyel. Sokkal okosabb dolog vírusokat telepíteni a céges gépünkre vagy otthonra, ahol fontos adataink vannak, mint ezt használni. (Végül is az XP-hez való progi semmi, csak egy maszlag. Még csak programnak sem nevezhető, egy régi vírus komolyabb alkalmazás.)
  • Ari18
    #50
    esélytelen.
  • Prince23
    #49
    A vga-m tudja a 10-et:D
    állítólag megy xp-n is, valamilyen progival.
  • tomcsa4
    #48
    Csak DX 10.
  • Prince23
    #47
    Xp sp3-ra semmi esélye az indulásnak?
  • balee4
    #46
    majd képeket vki nyomasson be
  • Ari18
    #45
    Nem éri meg a kínlódásodat, hidd el. Nagy rakás szar lett.
    Csúnya, nehéz irányítani, és még unalmas is.Nagyon gagyi pfff
  • grebber
    #44
    Először elkezdtem telepíteni DT-ból felénél kiírja csomó fájl nincs meg mondom megnézem mi a gondja.Ekkor látom eltűnt a DT meghajtója !!!!!!!!
    Telepítést Canceltem de nem hagyta abba RESET segített csak.
    Mondom akkor kimásolom a HDD-re a tartalmat és onnan telepítem ekkor meg azt írja már fut a SETUP és nem tudom telepíteni :(

    Mindegy majd holnap újra megpróbálom hátha meggondolja magát és képes lesz feltelepülni!


  • grebber
    #43
    LOL ilyet sem kurtam még feltelepíteni sem tudom!
  • Maxtreme
    #42
    Jobb, mert sokkal csicsásabb mi?
  • Tatyla
    #41
    gémpaddal irányítani stratégiát,hááát nem tudom...
    jó lesz ez amúgy csak érjen le...
  • tomcsa4
    #40
    Tedd fel. Én imádom a Vistát, sokkal jobb, mint az XP.
  • zso23
    #39
    Kint van pc-re is, csak az a baj vista kell nekie.
  • grebber
    #38
    Xbox 360-ra már van warez!
  • Prince23
    #37
    Ez már kijött? vagy mi a szösz?
    Jövőhéten jön ki!
  • grebber
    #36
    Elég jók a konzolos értékelések.
    Igaz eddig csak 1-1 értékelés van ps3 50% xbox 360 40%.
    Ez sem váltja meg akkor a világot!
  • grebber
    #35
    Developer Interview Part 1

    Developer Interview Part 2
  • grebber
    #34
    11 új kép
  • Prince23
    #33
    Új tréler

    bakker :P
  • Prince23
    #32
    [flash][link]http://www.gametrailers.com/player/46658.html[/link][/flash]
  • Prince23
    #31
" target="_blank" class="bb-link">Új tréler

  • Prince23
    #30
    Karakterek
    Egyre jobban tetszika gáma, sztem nem lesz rossz játék...

    hahó... a total war teljes alkotóitól van... és mindjárt a anyakunkona megjelenés. (márc. 24)
  • Prince23
    #29
    itt meg magyarul
  • grebber
    #28
    Itt írnak a DX10 és DX10.1-ről

    Meg azt is írják hogy ez lesz az első valódi DX10-es game!
  • Prince23
    #27
    Most már hivatalos!
  • Prince23
    #26
    Új videó, ingame
  • Prince23
    #25
    Friss képek + dobozkép

    Megjelenés: március 24
  • Prince23
    #24
    Tutorial HD
    Csak erős idegzetűeknek (PC-s felhasználónak szól!)
  • Inquisitor
    #23
    http://www.stormrisegame.com
    Még kicsit üres, de ahogy közeledik a március, szépen lesz rajta minden.
    Az lehet, hogy X360-PS3 a fő fejlesztési irány, de a videók után várjuk szeretettel a PC verziót.
  • Prince23
    #22
    Részlet a gamekapocs oldaláról:

    "...(stromrise) egy baljós jövőképet fest a játékosok elé: a Stormrise eseményei több száz évvel a Földet szinte lakatlanná és kietlenné tevő viharsorozat után játszódnak az Echelon és a Sai túlélésért folyó harca során – természetesen mindkét frakcióhoz készül hadjárat, két különböző játékstílust ígérve."
  • Prince23
    #21







  • Prince23
    #20
    Fejlesztői (HD) trailer
  • Prince23
    #19
    Kissé WiC és CoH beütése van (zoomolás)
  • grebber
    #18
    Képek + Trailer
  • gyuri12
    #17
    Emiatt hagytam abba.;) :)