96
Total War alkotóitól!
  • ajem kisa
    #96
    Lol!
    Ma találtam egy akciós csomagot ezzel a gémmel meg egy total valamivel, nemvettem meg, mert féltem, hogy megint belenyúlok, mint néha-néha...
    De most igy visszaolvasva...szerencse, hogy nemvettem meg, mert akkor megtanitottam volna repülni elég gyorsan a lemezt!
    Pedig az előzetes videókból jónak tünt!
  • janos666 #95
    A 12. küldetésnél elfoglaltam az összes tornyot, már sehonnan sem bújik elő ellenség, az egész térkép tele van hálózva zöld pontokkal, egyedül a pálya közepén, a nagy RADIX generátor (vagy annak kéne ott lenni, de nem tudom mi van most), helyén van még egy piros pont, de ha felmegyek oda, akkor csak egy nagy vörös csóvát látok, de nem történik semmit. Fentebb nem tudok menni, lefelé vezető út sincs még mélyebbre, a félreeső kissebb zugokban is jártam már, de továbbra se moccan senki.
    Ami feltűnt, hogy egy eclipse áll ott, ahol leraktak a küldetés elején, de nem bírom irányítani.

    Ötlet? (Azon kívül hogy kezdjem előről a küldetést, mert elég nehéz volt, akkor inkább kukába a lemez...)
  • SötétBarom
    #94
    -fav
  • Prince23
    #93
    És azt is randán :)
  • Abu85
    #92
    Jah ... de tesztprogramnak elhasználható, mert fejlett DX10 eljárásokat használ. Ennyi értelme vót a játéknak. Megmutatja a DX10 erőviszonyokat.
  • grebber
    #91
    Nincs több javítás Fejlesztők nem támogatják tovább a gamet! Oltári nagy bukás!
  • Prince23
    #90
    IGN 2.1
    lol
  • grebber
    #89
    Tökéletesen egyetértek az írottakkal!
  • Prince23
    #88
    Gamekapocs teszt 2.5

    LOL 2.5 pont xd 2.5/5 :DDDDDDDD
    amúgy 2.5/10
    10-es pontozással tesztelnek
  • lammaer
    #87
    Koszi a pontositast.
    Lehet majd a windows7-nek csinalok egy particiot, kivancsisagkeppen, illetve egy gyors googlezas utan talaltam par erdekes dolgot arrol, hogyan is kell Dx10-et feltolni XP-re (nyilvan nem tokeletes modszer es lehetnek csunya hatulutoi, de altalaban a hobbyprogramozok nagyon jo dolgokat kepesek letrehozni).
  • grebber
    #86
    Nem vista only mivel windows 7-en is megy mondjuk úgy dx10 only!
  • lammaer
    #85
    na, epp tegnap gondoltam ra hogy kiprobalom a jatekot, mert nekem olyan Battlezone 1/2 stilusunak tunt, az meg nagyon nagy kedvencem volt anno. De addig az nem tunt fel, hogy vista only :S

    Akkor keresnem kell vmi mast, vista meg nem volt fenn nalam, es egy jatek miatt most nem fogok nekiallni felrakni....
  • Abu85
    #84
    Ez érdekes gondolatmenet, de értem a lényegét.
  • grebber
    #83
    Mivel ami nvidiaán fut jobban arra atisok mondják hogy nvidiás így hát igen azok atisok lesznek.
    Majd arra leszek kiváncsi ha már nvidianak is lesz dx10.1 vagy ha ilyen nem lesz akkor dx11-es VGA-ja hogy mit tud majd ati dx11-esével szemben.
  • Abu85
    #82
    Minden DX10 játék az AMD dokumentációival készül, mert az NVIDIA nem szánt időt fejlett DX10 programozási eljárások publikálására. Ha ettől Atis lesz egy játék, akkor a nyártól minden játékra ezt fogjuk rámondani?
  • grebber
    #81
    Itt is látszik az eredményekből hogy végre van egy cég aki nem paktál le az nvidiával.
    Most már a CoJ mellett itt a másik Atis game!

  • Prince23
    #80
    Stormrise teszt
  • Abu85
    #79
    Ha tudsz megoldást a Geometry Shader futtatására XP alól, akkor szólj a fejlesztőknek, mert idén már eléggé használni fogják ezt az eljárást.
  • Prince23
    #78
    HD Cinematic tréler

    pedig enneka gémnek lenne varázsa, csak hát az alkotók elbszták, hogy csak Vista Only. Ez nagy hiba volt.
  • Abu85
    #77
    Nincs még az NV driverben SLI profil.
    A CF és az SLI működése itt különbözik. A CF-et lehet programkódon keresztül is támogatni, de az SLI-hez a programkód mellett profil is kell.
  • Abu85
    #76
    A DirectX mióta áll csak a háromdimenziós modulból. Ott van még a Directsound, meg a Directinput. Gondolom akarsz hangot is a játékba, meg valamilyen periféria sem árt az irányításhoz.
  • alma2
    #75
    mar csak azt nem ertem, hogy ha ez dx10-es jatek akkor miert van rajta a telepitojen a dx9, illetve miert nem hajlando addig feltelepulni, mig fel nem teszem a dx9-et. Megint parasztvakitas ezerrel...
    amugy siman megy win7-en is.
  • wednes
    #74
    Szerencséje van az Nvidiának, hogy nem egy Half-Life a játék.
    PH-s fórumozók csináltak teszteket egy 295GTX egy szinten mozog teljesítménybe a 4830-as karival. Tényleg megmutatkozott, hogy igazi DX10 alatt jobban teljesít a Radeon. Csakhogy ez olyan mint halottnak a csók, egy ilyen játék nem fogja megváltani a világot. Még nem próbáltam de a kommentek alapján elég felejthető kategória. Max tesztelésre lesz jó, kár érte :(
  • Prince23
    #73
    De akkor is. csak ketten játsszák az sg-n eme gémet? Ezt nem hiszem el. Sztem valakinek csak bejön.
  • grebber
    #72
    Nem azért mert Vistás hanem mert kalap szar az irányítása!
  • Prince23
    #71
    Launch tréler

    látszik hogy vistás a játék, "senki" sem ír a topikba magáról a játékról...
  • bgabor
    #70
    A vista kibővítését Vista SP3-nek hívják majd. Tény, hogy a Win7 vista alapokon nyugszik, de ettől még nem lehet kibővített Vistának nevezni. Inkább egy új operációs rendszernek, amihez ugyan a vista alapjait vették alapul, de teljesen más irányba kezdtek el építkezni, mint a vistánál.
  • Prince23
    #69
    legalább lesz egy tökéletes vista akkor.
  • tomcsa4
    #68
    Win7 = Vista kibővítve. Ráadásul én Vista SP3-at Win7 megjelenésére datálom, természetesen DX 11 nélkül (de leeht ebben tévedni fogok és lesz Vistához DX 11).
  • Prince23
    #67
    Nem foglakozok vele:)))
    ha már os csere, akkor win 7 lesz.
  • gergobaby
    #66
    Hát figyelj, ez tudod mikor volt? fél éve... Már ne haragudj de neked kéne beismerni, hogy régen szar volt a Vista, de mamár mindent megcsinálnak rá :)
  • Tofi007
    #65
    Elég nagy retek a játék, nem elég hogy a konzolos irányítás miatt egy nagy káosz, még az egységek reakcióideje is kegyetlen gyenge, volt amikor 1-2 másodperc múlva indult csak el az egységem...(és ez single player), a grafika tényleg szép, de kell is hozzá gép.
    És persze ottvan a beharangozott épületeken uggrálás, errõl csak annyit hogy az esetek nagy részében elõbb akadnak el a falnak futva az egységeim minthogy felugranának az épületre, aztán a következõ pillanatban hopp fentvannak mégis az épületen csak az animációt hagyták ki.
    Nemtudom lehetséges-e, de én eddig nem találtam módot arra hogy megmondjam az egységeknek mit támadjanak, úgy vettem észre csak mozgási parancsot lehet nekik adni (ami a közelharcosoknál elég ciki, mivel elõbb odafutnak aztán 1-2 másodperc hatásszünet és csak aztán kezdenek el támadni).
    A campaign-be nemigazán kezdtem még bele, arra nemtudok mit mondani.

    Kétlem hogy bármiféle siker lenne a játék PC-n, de szerintem konzolokon se fog nagyot ütni.
  • Prince23
    #64
    Pedig nagyon vártam ezt a játékot, gondoltam lesz olyan mint az endwar és company of heroes, valami új
  • Shep
    #63
    Én azt hittem ez is ilyen hanggal irányítós mint az End War.
  • grebber
    #62
    Megpróbálom elmagyarázni mitől nehézkes számomra az irányítás:


    Vannak ugye az egységeink pl:Fő Commander és tegyük fel hogy 4 gyalogos egység.

    Kivan jelölve a Fő Commander és eltudod hogy menjen xy pozicióba.Ha szükséged lenne a többi egysége akkor jobb gombot az egéren nyomva kell tartani és a gyalogos egység irányába fodítani az egeret (ekkor megjelenik egy csík azt kell az egységre írányítani) ha megvan az egység jelzi az egység "jelét" elengedet egeret és odaugrik a gyalogos egységhez.
    Szal ez baromi lassú így.Lehet másnak ez nem okoz gondot,de ez így nem okés.
    Nem lett volna ezzel a game-el gond ha nem teszik bele ezt az írányítást.

  • Shep
    #61
    Ha te azt mondod, hogy gázos, akkor én meg se nézem, mondjuk engem már a video sem igazán győzött meg.
  • grebber
    #60
    Nekem nem jön be.Nem a megszokott stratégia.Írányítása is teljesen más és ezáltal számomra lassabb és nehezebb is mint a többi megszokott RTS.
    Grafikája az elmegy de kurvára lassan fut mindent maxra tettem 10-20 fps között mozgott.
    Meg is kapta a deletét.
  • wednes
    #59
    És milyen benyomásaid vannak a játékról?
  • grebber
    #58
    LOL átmásoltam a lemez tartalmát a gépre és onnan elinditottam a game exéjét és fut a game!
  • grebber
    #57
    ÁÁÁ kiakasztó de nagyon nálam mi a tetves életért nem települ ez a genny?