87
Fizetni kell majd a Mobil Operációs rendszerekért?
  • High end PC #87
    Hozzá lehet már jutni valamiféle Windows Mobile 6.5 oprendszerhez beta formában vagy illegálisan vagy akár legálisan, de akárhogy? :D
  • malvin99
    #86
    Este 10 után lazán lemehetne, olyan nagyon durva dolog nincs benne
  • Tomika24
    #85
    Elég kínos lenne TV-ben leadni :D.. Ez egy betiltott videó.. Nem engedélyezték sajnos, hogy megjelenjen TV-ben.. A tartalma miatt :((..
    Indaviedon meg Youtube-on sok ilyet találni..
  • malvin99
    #84
    Nagyon jó ez a kis film, ilyeneket miért nem adnak le a tévében??
  • Tomika24
    #83
    Nincs, és nem is lesz.. Minek magyar frissítés? Szokjátok az angolt.. Teccik érteni? Számomra elfogadhatatlan, mikor valaki ragaszkodik a magyar nyelvhez, főleg ilyen készülékeken ...
    A 6.1-es soha nem lesz elérhető magyarul, nemsokára pedig jön ki a 6.2.. Amiben végre az PIE kezeli a több lapot egyszerre, és teljes internet élményt ad.. Flash, Java, minden lesz benne..
    De addig itt egy kis mulatozás a WM-mel :D:
    http://files.indavideo.hu/player/vc_o.swf?vID=5c14917a93
  • nitemare
    #82
    ez egy nagyon jó kérdés! :)
  • hellobello
    #81
    mennyivel kell többet várni a magyar frissítésekre ?
  • nitemare
    #80
    pontosan ezért nem rakok én sem magyar menüt a telómra!
  • analfa
    #79
    Nem beszélve arról, hogy sokszor nehéz megszokni, meg eleve megtalálni a különböző menüpontokat magyarul, ha már előtte angol nyelven nyomtad...
  • Boromello
    #78
    Én inkább angol romot használok, a frissítések legalább időben eljutnak hozzám, a kezeléséhez túl nagy nyelvismeret meg amúgy sem szükséges...
  • icepick16
    #77
    És azt tudja valaki, hogy mikor lesz elérhető magyar nyelvű változatban a 6.1-es wm?
  • kicsikacsa23
    #76
    mondom, h jó ez, nem kell variálni. max annyi lesz, h felgyorsul, sztem
  • Fluoridal
    #75
    Miért ne lenne fontos. Azt is várja mindenki mikor egy új windows kijön az asztalikra. Ez is biztosan sok újdonságot fog tartalmazni.
  • labda110
    #74
    kíváncsi leszek rá bár egyenlőre még teljes mértékben megfelel a jelenlegi verzióm, de azért várva várom már, hogy vajon milyen újításokat raknak bele.
  • hellobello
    #73
    Windows Mobile 6.5 várhatóan a jövő februárban megrendezésre kerülő Mobile World Congress alkalmával mutakozik be hivatalosan.
  • bobo22
    #72
    Miért ilyen fontos hogy mikor fog megjelenni a következő verzió? Én a WM 5. öt használom és még az is kifogástalanul működik nekem! Még sok telefonhoz ezt adják nem az új WM 6ot szóval ezek nem olyanok mint a PC-s változatok, sokkal tartósabbak.
  • fogtalak
    #71
    Állítólag az első 6.5-ös modellek 2009-ben fognak megjelenni, míg a 7-es csak 2010-ben.
  • Salalalaj
    #70
    "Microsoft expects some of the first phones with it to be available in Asia and Europe by the end of calendar year 2008, with U.S. offerings to follow." (wikipedia)

    szóval gondolom napokon/heteken belül:)
  • koppi85
    #69
    Ez a 6.5 mikor fog megjelenni és milyen javítások/újdonságok várhatók?
  • Salalalaj
    #68
    Nekem sem volt vele probléma. Úgy egészében szerintem nagyon gyors, egy pici fagyás sem volt, pedig néztem vele már mindenféle oldalt.
  • DzsungelDzsáó
    #67
    Teljesen jól működik rajta a gyári is meg az Opera is. Nálam fagyni sem szokott
  • celiss
    #66
    Böngészőkről van valami tapasztalatotok? Jól működik? Könnyen kezelhető?
  • jaggell
    #65
    Én azt a pdf szerkesztgetést meghagyom a a számítógépre:D Mobilom leragadtam a dokumentumok nézegetésénél és a filmnézésnél.
  • makker25
    #64
    Mondjuk ha nincs más megoldás akkor persze az ember leleményes és megoldja például ahogy mondod
  • DzsungelDzsáó
    #63
    De minek pdf szerkesztő. Kérdem én?? MErt ha az a pdf egy doc fájlból lett létrehozva, akkor azt neten simán át lehet konvertálni. Milliónyi ilyen oldal van már. Ha meg képből lett csinálva a pdf, akkor az Acrobat Professional-lal sem mész sokra.
  • Wattin
    #62
    Kezdjetek el keresgélni! Szinte 100% ig biztos vagyok benne, hogy létezik ilyen is. Gugli a te barátod, Wiki meg a barátnőd!
  • makker25
    #61
    Ne izgulj nem vagy egyedül! :P De most tényleg ha már egy csomó ügyes funkciót képesek belepakolni a telefonokba, és még az árát is megkérik (jó ha külön külön kéne venni egy pda-t egy gps-t meg még sok 3 betűs cuccot akkor nagyon kedvező) akkor már egy pdf szerkesztő is igazán elfér.
  • rozver
    #60
    egyetértek, na aszittem csak én lázongok itt egy pdf szerkesztőért a Wm telókon:D
  • makker25
    #59
    Nem telhetetlen, csak ha már van rajta egy ilyen funkció akkor már lehessen teljesen kihasználni... mert különben meg teljesen felesleges, hogy van
  • jaggell
    #58
    Van elég sok amatőr is aki ír ezekre programokat. Van egy két használható is ezek között.
  • Wattin
    #57
    Azért néha lehet olyan végszükség, hogy azon kell megszerkesztened valamit. Ha alapvetően nem is ott csinálnád mindig.
    Amúgy szinte minden program megtalálható ezekre, bármi fejleszthető rá...fejlesztenek is szorgosan.
  • rozver
    #56
    jogos jaggell, csak jó lenne azért ha megoldható lenne...tudod hogy van ez...telhetetlen a nép
  • makker25
    #55
    Én meg azon gondolkodok hogy lehet hogy kikérek egy teszt telót, persze ha még van...
  • jaggell
    #54
    Szerintem felesleges azzal szórakozni, hogy pda-n szerkesszük meg a pdf-ünket. Nem nagyon tudok olyan helyzetet elképzelni, ahol erre lenne szükség. Arra van a számítógép:D
  • rozver
    #53
    legalábbis kacifántos módon lehet, különböző appok letöltésével, ami vagy átalakítja a pdf-et, vagy enged belenyúlni. pontosan még én sem tudom ezt a kérdést, de most már utána kell néznem ezek szerint:)
  • rozver
    #52
    az újakban már lehet szerkeszteni!
  • DzsungelDzsáó
    #51
    Ezek már tényleg kész számítógépek, szinte lehet rajtuk mindent csinálni mint egy asztali gépen, de azt is meg merem kockáztatni, hogy mindent.
    Ha jól tudom, akkor kkor az nem telefon függő, hogy lehet-e doksikat szerkeszteni vagy sem, hanem program függő. Az office WM-re meg jár alapból, tehát a válasz adott :)
  • makker25
    #50
    Az tök jó! valaki mondta hogy neki csak olvasni lehet a doksikat, belenyúlni nem de akkor ezek szerint neki egy régebbi van/volt
  • jaggell
    #49
    Én még csak most kezdtem el pdt használni. Más munkakörbe kerültem és most már elkerülhetetlen:D Elején volt némi kis nehézségem de könnyen beleszoktam a használatába.
  • rozver
    #48
    még szép h lehet rajta változtatni, hiszen az Office is teljes értékű benne, csak úgy mint pl. az adobe reader, stb.