258
Az élet a világmindenség meg minden.
  • JonasSandor
    #258
    Mi volt ez a videó?
  • kocsisgabor9999
    #257
    :))))))))))))))))))))))))))) Végignézni!!!
  • Fürtös
    #256
    Vagy,hogy Fablet idézzem:
    Mindannyian halálbüntetést kaptunk felfüggesztve:D
  • chhaya #255
    "Mi az élet? – Isten egyik morbid módszere a hús tárolására."
  • Fürtös
    #254
    köszönjük majd legközelebb megpróbáljuk...
    Bár épp az olyanokról szol a topic mint te:D
  • hitman090
    #253
    tanuljatok meg linkelniXD
  • hitman090
    #252
    Vagy ez:)
  • Hajnalcat
    #251
    Ez jó :) (Y)
    Ki is tettem topikomba.
  • Fürtös
    #250
    http://www.wadda.be/signs_tv-movie
    És egy másik:D
  • Fürtös
    #249
    Addig is:http://www.youtube.com/watch?v=6Kwe2fzHXcI
  • Fürtös
    #248
    Lehet visszatérek az idióta kérdéseimmel mert várakozásaimmal ellentétben nem halt meg a topic:D
  • Fürtös
    #247
    Már nem tudom hol kukáztam lehet itt az SG.-n:
    Az élet NE egy sír felé vezető biztonságos út legyen, hanem bukfencezzünk végig egy üveg borral az egyik kézben, egy csokival a másik kézben, és közben ordítsuk: Micsoda buli volt!!!


  • raulreal
    #246
    Megszületünk és meghalunk, mint bárki más. Annyi különbözteti meg egymástól az embereket, hogy mit tesznek ezalatt az időtartam alatt.
  • raulreal
    #245
    Nem is tudom. Elég elvont videó ez. Végül is ahogy írták, halálunkkor, ha lepereg az életünk nagyjából ez a képsor jelenhet meg a szemünk előtt. Mert a fő eseményeket, amik meghatározzák az életet bele lehet sűríteni 48 másodpercbe, ezek szerint. A többi nap viszont szürkeség. Egyik olyan, mint a másik. Viszont itt jön az, amit kihagytak belőle. Amit úgy is neveznek, hogy "lássuk meg az apróságokban a szépséget", szóval a mindennapi csodák. De az élet...nagyjából ennyi.
  • Atomreaktor
    #244
    szerintem annyira nem depresszív ez a videó, legalábbis aki tisztában van vele, hogy tényleg ennyi az élet. bár erre felkészülni persze nem lehet, de tényleg ennyi:)
  • kocsisgabor9999
    #243
    Na és te hogy értelmezted?
  • kocsisgabor9999
    #242
    Már túl vagyok rajta... :)
  • raulreal
    #241
    Ezt tessék megnézni:

    http://filmbuzi.hu/archives/2009/05/14/rovidfilm-last-day-dream/

    És jó erősen elgondolkozni...
  • kocsisgabor9999
    #240
    Most mondjam azt, hogy tipikus?:)
  • Anaid
    #239
    Pénzzel? Oké, hol van? Hoci ide!
  • Atomreaktor
    #238
    hát szerintem 50 évvel ezelőtt sem volt jobb:( szerintem a jövő embere mindig nosztalgiával tekint a múltra. és tényleg nem fogunk kipusztulni, max újrakezdeni:) a Föld végéig meg még van idő elhúzni egy másik bolygóra. szerintem valamiféle irányba tartunk, ahol az egyes emberek nem számítanak. egyre óriásibb szervezetek fognak létrejönni, köszönhetően a népesség növekedésének is. és sztem nem lesz vége, sáskahad leszünk:)
  • kocsisgabor9999
    #237
    Mit vártok az emberektől? Már a pénz fog uralkodni mindenek felett. (most is) Ez az érték, ez a minden (az átlag embernél). Ha nem lesztek átlagosak és nem szörnyülködtök ezeken a reménytelen dolgokon szebbé tehetitek a saját életeteket.
  • raulreal
    #236
    Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed.
  • noti83
    #235
    az ember már nemtud eltünni a Földről, ekkora populáció minden kataklizmát túlél, a maradék meg úgyis alkalmazkodik és ha idővel újra nem férnek meg kezdik előlről...
  • Fürtös
    #234
    Csak azt nem értem én,hogy hogyan veszhetett ki belőlünk cirka fél évszázad alatt az ami emberré tesz minket?

    Építhetnénk de rombolunk,Gyógyíthatnánk de inkább gyilkolunk,felfedezhetnénk de inkább bezárkózunk...
    Nem látjuk már a szépséget,nem érzünk semmit sem már,
    és nem tudunk már nevetni...

    Harácsláz és pénztéboly...

    Felborult az evolucionk is,már nem biologiai alapu hanem pénzbeli...
    Tönkretszünk mindent, kifosztjuk a bolygót és embertársainkat...

    Jobb is ha minnél hamarabb lezavarjuk a 3.világháborut és kipusztulunk mert a föld nevü bolygó megérdemel egy uj esélyt hátha legközelebb valami értelmesebb életforma fejlödik ki rajta

    Részemröl a topic lezárva és jo ,hogy én még tudok örülni annak ha süt a nap de azért remélem vagyunk igy még páran.
  • Fürtös
    #233
    Hmm nem is tudom itt általában nem a vallással van a gond...
    Gyakorlatilag 2 részre szakitották a világot,mig itt nekünk Pc internet Tv és minden technikai kütyü addig Afrika vagy india eldugottab helyein még palackozott vizet sem láttak.

    A nyugati világ meg szerintem csak befolyást akar gyakorolni a fejletlenebb országokon ,egész egyszerüen fogyasztokká akarják tenni öket mert kell a vásárloerö ahoz a sok szarhoz amit legyártunk...
  • Stupid Peach
    #232
    Nagyon okos dolgokat írsz..jó gondolatok:)
    Hogy mi lesz velünk?..nem tum..:S
    Nem akarom idő előtt feldobni a pakcsert a nagyfejesek elbénázott döntései miatt..és nem akarok senkit elveszíteni..
    Be kellene látni, hogy elvagyunk mi egymás mellett..Úgy gondolom, hogy a nyugati világ ezzel tisztában is van..ami engem aggaszt, az a Kelet, a mohamedánok..Ide jönnek, mindent megkapnak, oltári nagy tolerancia részünkről..de ez nem kölcsönös, ahogy én észrevettem..Nekünk kell lennünk az okosabbaknak, engedni, amíg lehet..De ezzel a pozitív diszkrimináció dologgal nem értek egyet..Nem tum mi lehetne a megoldás..

  • Fürtös
    #231
    Nos akkor ujra itt:D
    Nem semmi 2 honap van mögöttem még igy is,hogy kimaradt a Dakar idén a programombol(nem is baj ahogy elnéztem).
    Igen érdekes dolgok történnek a világban miota nem irok ide többekközt közbejött egy barátnö is de hamar leépitettem:D
    Hiába no 4 éve vagyok egyedül nehéz változtatni:D
    Elgondolkodtam ezen a válság témán is,Amerikai fönökömmel sokat beszélgetünk munka közben a jövöröl/jövönkröl.
    A motorsport padlon van de kitartunk még közben gondolkodok rajta,lépni kellene valamerre nagyon löporos a helyzet és ha belegondolunk mindkét világháborut ugyanilyen válság elözte meg...
    Van még remény az emberiségnek vagy kezdjek el csomagolni és irány Afrika ahol a saját 2 kezemböl megélhetek?
    Vagy a légio,hogy legyen meg a képzettség tulélni azt ami vár ránk?
    Mik a vélemények?
    Ugy általában ne a Világválságrol témázzunk arra van más topic!
  • Fantomlovag
    #230
  • Fürtös
    #229
    Jól eltüntem mostanában,sok volt a munkám de hamarosan visszatérek a topichoz!
  • raulreal
    #228
  • kocsisgabor9999
    #227
    :(
  • Fürtös
    #226
    Nem igazán ide vág de ha ilyet látok kicsit megcsillan hogy mégis van értelme ennek az emberiség nevü csödtömegnek:Dlink
  • ShaiHulud
    #225
    es ez nem csak a kapitalizmura igaz, hanem az oskozosseg ota mindenre:)
  • Atomreaktor
    #224
    és ez mindig is így lesz:)
  • kocsisgabor9999
    #223




    AZ emberiség veszte.
  • kocsisgabor9999
    #222
    Nem szeressem az ilyen frankótmegmondó, "bölcs" alakokat.
  • Mirk
    #221
  • Fürtös
    #220
    Téma on:
    Megvan a válasz a kérdésre!
    A válasz: MÜANYAG:D
    http://www.indavideo.hu/video/Erdemes_a_foldet_megmenteni
  • raulreal
    #219
    De tényleg, akadt vna vki a Földön, aki nemet mondott vna a csajnak ?! Alexandre-n kívül? :)

    Én ott, helyben, képernyő előtt :D beleestem, mint egy vak tetőfedő :)
    És még fiatal is...18 éves :)