334
Földünk, és az emberiség sorsa
  • ProGabe #54
    KATT
    KATT 2

    amúgy én nem neten olvastam és nem csak ennyit. még régen valahol várakoztam és a kezembe akadt egy újság, amiben hosszabban írt róla Nemere
  • Montanosz
    #53
    na ezért dönt úgy a skynet hogy átveszi az írányítást)))
  • kovi04
    #52
    Tudsz erről valami írást belinkelni ?
  • Kicsikiraly
    #51
    jól számolsz, csak ott rontod el, hogy ne 0-tól számítsd ezt a 4700 évet, hanem onnantól, amikor a jelenlegi világ született (mayák szerint a világ eddig azt hiszem 3szor vagy 4szer pusztult el, és ilyen ciklusokban halad, vagy valami hasonló)
  • bardocz
    #50
    Csak sikerüljön kiásniuk.
  • ProGabe #49
    eltűnnek jah, aztán pár tíz,ill. százezer év alatt újra megjelennek, ami ekkora méretek esetén igen kicsi időintervallumnak számít

    vannak akik azt vallják, hogy ez már megtörtént párszor és szerintük igenis vannak erre bizonyítékok^^. több millió éves, atomerőművek technológiáját is meghazudtoló építmények maradványai a föld alatt és hasonló "bizonyítékok"
  • Neoncsoves
    #48
    karácsony meg szilveszter előtt?
  • Super Saiyan
    #47
    sztem a föld nem fog elpuszulni... csak miattunk lakhatatlan bolygó lesz... (víz elfogy, eltűnik az ózon réteg)
  • edios
    #46
    Omg

  • DJ RX7
    #45
    már megint egy újabb hippitopik.
  • BaliBoy
    #44
    Akkor meg főleg nem lesz semmi. :)
  • GregSB
    #43
    Nem jósoltak semmit 2012-re, a naptárjukban a legnagyobb egység fog átfordulni 12-ről 13-ra. Ennyi. Nincs tudományos bizonyíték, vagy akármilyen régészeti lelet arról hogy bármit is jósoltak volna erre az alkalomra. Minden amit ezzel kapcsolatban hallani csak kitaláció. (amik álalában huszadrangú írók szenzációhajhász könyveiből erednek)
  • Montanosz
    #42
    végül is a biblia azt írja hogy egy világkorszaknak, és nem a világnak lesz vége
    konkrétan pár ezer éve megírták hogy akkor amikor egy eseményt egy adott időben a földön bárki egy azon pillanatban megtudhat..hát ez csak az internet eljövetelével valósult meg,,szóval azért izgulhatunk
    ja és izrael megalakulása után az meg már meg is valósult 0948-ban..szal a biblia jó időmérő..mégha hamisítvány lenne is, akkor se tudhattak az internetről még száz éve sem

    kivéve ha időutazók..de ezt megint valós a biblia szerint mert több helyen utal rá hogy sok tér és idősík létezik egymás mellett, valamint vannak lények akik ezek között közlekedni is tudnak


  • ProGabe #41
    nem állítólagosan, hanem biztos. majd lesz egy szép gyűrűje a Földnek is, mint a Szaturnusznak

    jelenkori emberiség és a Föld elpusztítása? pffff

    nem összekeverendő az emberiség létszükségleteinek kiirtásával! nagyon nem
  • BaliBoy
    #40
    A maják a saját kipusztításukat sem tudták megjósolni. Majd egy szűk 3000 évvel későbbi napra meg megtudták a világ végét. (nem tudom mikor találták fel a naptárukat, de a maja civilizáció gyökerét i.e. 1000-re teszik) Szóval biztos így lesz...
  • LeWyTy
    #39
    Inkább volt már pár hasonló fölösleges ****
  • LeWyTy
    #38
    Akkor meg nyugodtam
  • Adam II
    #37
    Még egy idióta topik. Szerintem már van hasonló.
  • NEOreg3
    #36
    meg fogtok halni.
  • LeWyTy
    #35
    http://ugly.plzdiekthxbye.net/medium/m039.gif
  • Nuki
    #34
    A Föld is a naphoz.
  • LeWyTy
    #33
    Nem akarok a 2012-be közbevágni...de ha nemis lesz gond pár ezer vagy millió évig... állítólag a hold közeledik a földhöz.
  • Dragooon #32
    igen, ma 12.19.15.15.4 van

    és így működik [sg cikk alapján]:
    "Tehát ha 0.0.0.0.1 egy napot jelent és 0.0.0.1.0 húsz napot, akkor 0.0.1.0.0 nagyjából egy évet, 0.1.0.0.0 húsz évet, 1.0.0.0.0 pedig megközelítőleg 400 évet."


    amit nem értek az az, hogy ugye minden szám 19-nél nullázódik le és kezdődik újra, értelemszerűen az egész maja naptárnak 19.19.19.19.19-nél kéne teljesen lenullázódnia, tehát 4700 körül.
    azon kívül hogy 13.0.0.0.0 most lesz a közeljövőben, van más oka is ennek a hűdenagy felhajtásnak vajon? :|
  • kocsisgabor9999
    #31
    Az ember egy kártékony állat...
  • bardocz
    #30
    Mind mekhalunk,és Sanyi majd mondja,hogy kész vége mindennek,főfordultam.

    Amúgy meg kurvára nem a föld fog elpusztulni,csak az emberiség hal ki-.- A Föld meg ezt leszarja,és szétcsapja fapapuccsal.
  • kovi04
    #29
    Itt egy weboldal róla: http://www.december212012.com/
  • Froopy
    #28
    Pont téli szünetre, köszi
  • FZoleee
    #27
    ügyes vagy, de itt a MAJA naptárról van szó...
  • RoR zsozso
    #26
    Én megnéztem a telóm naptárát,és nem ér véget 2012-ben,sőt,már valahol 2040-ben jártam,és még mindig nem volt vége :D
  • kovi04
    #25
    Valamilyen rendszer szerint működik az a naptár és 2012 december 21.-én végetér egy nagy ciklus.
  • kovi04
    #24
    Foci-EB
  • Dragooon #23
    a maja naptár vége = világvége

    [apro]amit továbbra sem értek, hogy miért pont 2012-ben van, de mindegy. hátha valaki elmagyarázza nekem, aki betéved ide és járatos a maják világában
    (gondolom jó sok ilyen ember van az ezsgén)
  • RoR zsozso
    #22
    Olimpia :D
  • Montanosz
    #21
    nem szerencsére...
    amúgy már hanyadik ilyen topik ez?
    valaki nagyon erőlteti itt ezt a témát...
    és ha komolyan gondolja bárki, az orvosi kezelésre szorul...
    túlélő mindig lesz, lásd noé...
    háborúk szintén lesznek, ilyen az emberi faj...
    de ezért kár állandóan új topikot nyitni ha az egyik elsülyed...
  • kovi04
    #20
    A maja naptár vége, Nibiru eljövelete, spirituális felemelkedés, a földi élet egy magasabb szintre lépése, vagy a Föld kipusztulása, vagy semmi.
  • Neoncsoves
    #19
    Á csak valami idiotáknak újraindul a naptárjuk oszt kész!
  • Világpolgár
    #18
    Csak Neked, csak most:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://en.wikipedia.org/wiki/Gaia_hypothesis#The_Revenge_of_Gaia

  • kovi04
    #17
    Szerintem addig nem pusztítjuk el magunkat, amíg az nem éri meg a nagytőkéseknek. Tehát soha.
  • Attila889
    #16
    mi lesz 2012-ben? :D
  • kovi04
    #15
    Nem. Az egy film ?