249
Sorozat a ködös Albionból és -ról :)
  • Narxis
    #129
    Szeptember 29-én lesz az első rész, yeee
  • Narxis
    #128
    Nem semmi am. hogy némelyik színésznél vezeti egy ember oldalt a lovat.. :D
  • Narxis
    #127
  • Narxis
    #126
  • Narxis
    #125
    Nem tudjátok mikor kezdik az 5. évadot? Tavaly október elsején adták le az első részt.
  • simon7108
    #124
    Most tartok a 3. évad közepénél.
    egész jó a szinkronja a sorozatnak.az lehet tudni,hogy mikor lesz a 4. évadra is szinkron?
    am kíváncsi vagyok,hogy ki fog e derülni,hogy Merlin varázsló.Már igazán történhetne valami ezzel kapcsolatban is:D
    Remélem nem az 5. lesz az utolsó évad.
  • blbogus
    #123
    Végre sikerült megnézni :) Azt hittem a kardnál fel fogja fedni magát Merlin, de mégsem. Nekem kicsit összecsapottnak tűnt a vége, de a baby sárkány állati volt :) Többek között... :D
  • Tower Guard
    #122
    Ne haragudj! :D
    Tényleg félreérthető, csak az volt a bajom hogy sok általam nézett sorozat aktuális évadjai most zárultak le, vagy szünet van. :)
  • Andr0
    #121
    nem épp előnyös kép róla... :D
  • BaliBoy
    #120
  • Andr0
    #119
    Nekem inkább Morgana... :D

    ja meg a bige az a hercegnő, ő is cuki.
  • Narxis
    #118
    Fuuu, az tényleg jól néz ki, rá is kerestem google-el. :D
  • BaliBoy
    #117
    Viszont az Izoldát játszó színésznő:
  • Andr0
    #116
    A második mondatoddal picit felverted a vérnyomásom... :D Máskor fogalmazz tisztán. Vége az évadnak... :D

    Amúgy meg a kötelező feka majd' elhullik egyszer BTW nekem tetszik a csaj.
  • Tower Guard
    #115
    Szomorú. Vége ennek a sorozatnak is,. Lehet várakozni köv évadra. :(
    Végét nem igazán értem miért így történt, de majd kiforr.
  • mosoporr
    #114
    Már a mesebeli herceg is megcsókolta és nem változott át szépséges királylánnyá.
    Oda a varázs :D
  • BaliBoy
    #113
    De ott mindig elpatkolnak. :)
  • Andr0
    #112
    vagy a kötelező feka... jah nem az amcsi filmekben van:D
  • mosoporr
    #111
    Nekem is rejtély, de még csak nem is fehér a csaj...
    Szerintem pénzt hozott.
  • Andr0
    #110
    Hát elég epic volt a rész az biztos várjuk az 5. évadot! :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Arthur már király, Gwen is királynő, megvan a kőből kihúzott kard... márcsak Merlin hiányzik!! Mikor fedi fel már magát?:D Mondjuk azt hittem hogy Gwen ki fogja szúrni, hogy Merlin have magic mikor megmentette őt... sőt szerintem ezt még szóvá fogja tenni... :D:D Long live the Queen. Najaa meg Morgana... az sem picit érdkes szál lesz:D


    Ma pedig Doctor Who Xmas special!!! :D Gyereknap van.
  • Narxis
    #109
    na ez durva rész volt, a vége meg eléggé wtf

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amikor a sárkány megszórta azt a csomó embert az elején tűzzel utána miért csak simán feküdtek? égett testek hiányoztak, látszik, hogy ifjúsági sorozat :p
  • Andr0
    #108
    Epic battle az biztos ;)
  • Narxis
    #107
    Készüljetek, ma este minden eldől! Camelot sorsa, a király sorsa és persze Merliné is!
  • Narxis
    #106
    Úristen, az uccsó részbe belesűrítettek mindent. De a mostani se volt rossz főleg humor szempontjából. :D

    Köv. részben végre
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sárkááááány
    jeeeeeeeeeeeeeee
  • BaliBoy
    #105
    Egyet kell, hogy értsek. Kereshettek volna valami jobb csajt a szerepre.
  • Narxis
    #104
    Szerintem átlagos csaj, de az a hercegnő tényleg szép volt.
  • stargatelost
    #103
    Egy hibája van ennek a sorozatnak: az egyik legrosszabb castingja van egyvalakire nézve. Ez pedig Guinevere, szegény színésznő nagyon de nagyon csúnya, így egy jelenetet sem lehet komolyan venni, amikor Arthur szerelmesen nézi, vagy beszél róla. A mostani részben pedig ott volt neki végre egy nagyon szép nő, Mithian, aki hercegnő, plusz semmi rosszat nem akart, semmi mágia nem volt az egészben, ráadásul még összhangban is voltak. Erre bahhhh... elzavarja... Tudom, hogy így kellett lennie, hogy Arthur és Guinevere a legenda, de ezzel a színésznővel sajna én nem tudom értékelni ezt a szálat :(
    De amúgy természetesen fasza sorozat :D
    Ja és még két rész lesz, igaz, hogy dupla, de két hétvégére szedték szét.
  • Narxis
    #102
    Istenkirály rész volt mostani, köv. már tényleg az uccsó idén, az még durvább lesz.
  • blbogus
    #101
    Nah, ma este meg is nézem.
  • Narxis
    #100
    Töltelék rész volt, de nagyon jó, viszont a köv. rész abszolút durva lesz. Utána szünet? :(
  • Narxis
    #99
    Uhh, ezt lehet láttam, de megnézem újra!:)
  • blbogus
    #98
    Hú, de rosszat mondtam, Sam Neill a főszereplő :D Sry! :)
  • blbogus
    #97
    Liam Nesson a főszereplő, most megnéztem, meg már le is töltöttem :)
  • Narxis
    #96
    uhh, mi a címe, megnézném! :D csak így Merlin? így elég sok találatot ad google :S
  • blbogus
    #95
    Nem tudom láttad e az egyik legjobb Merlin filmet, ami 2 részes, most nem jut eszembe a főszereplő. Ebben sok minden hasonlít, ami a főbb szereplőket illet, csak valami nem. Kíváncsi vagyok az lesz e benne :) Lehet tippelni mire gondolok :)
  • Tower Guard
    #94
    Én is most kezdtem el datrálni, de van már 9 rész! :)
    Legalább nem unatkozik az ember ha épp van ideje :D
  • SzirmosSzisza
    #93
    Nekem most nincs időm nézni, szóval egyben kell ledarálnom, de ahogy olvasgatom a fórumot jó kis 3-4 óra vár rám ;D
  • Tower Guard
    #92
    Nah mifene van Merlin? Annyira bennem volt a 2012 hogy csak akkor lesz, véletlen ránéztem és lám lám :O
    Húh de király végre, ez a sorozat is elkezdődött, lesz mit nézni :):)
  • Narxis
    #91
    Ez elég drámai rész volt, nem gondoltam volna.... főleg a végét nem, azt hittem rendeződik majd a szitu valahogy.
  • Narxis
    #90
    De mondd!!!