251
Tanácsok buli előttre, közben és utána
  • xscorp
    #251
    Van ötletetek Budapesten valami tömény big room house-os disco-ra? A liget dance arénán kívül :D
  • Carloska
    #250


  • moruf
    #249
    hella
    most nyílt a magyar tudósok körútján (BME-Info park körül..) egy hely, az a neve, hogy Pálya. nekem nagyon bejön, kiülős, sörpados, a zene nagyon jó, és az árak sem vészesek. 200 ft-ért lehet venni egy szelet pizzát ha sok lenne a sör . ja és nem utolsó sorban nem az a típusú hely, ahol részeg papperok odamennek hozzád táncikálni, mint a pardon a szomszédban
  • individualo
    #248
    Én inkább szabadtéri szórakozó helyeket bírom. Tud valaki valami ilyet? Én csak egyet tudok, a romkertesek új szórakozó helyét a Placcot. de valaki valami mást?
  • Fluoridal
    #247
    Hát én kerestem neked egy kiváló választ erre a kérdésre...
    Itt vannak olyan információk amiből teljes következtetést tudsz majd levonni ...
  • Fájt
    #246
    Sziasztok elhiszitek hogy 1 tablettával meglehet oldani a másnaposság gondját ?
  • Fluoridal
    #245
    Sziasztok !!!!

    Imádok táncolni !!! Gondolom Ti is :)

    Valaki nem tud valami infót jó táncos helyekről ?
  • RozmarGyik
    #244
    És jó a hely amúgy?
  • vienman
    #243
    valószínűleg most lesz!
  • RozmarGyik
    #242
    Valaki volt már ezen a helyen? Mármint a Casa Dellában, mert kíváncsi lennék, h milyen hely ez. Vagy csak most lesz a nyitópartyja?
  • vienman
    #241
    lehet hogy csak ha kimennek a visszajelzések h bekerültél-e, akkor mondják meg pontosan a címet. persze ha addig nem fogod megtalálni:) bár én tegnap este 2x jártam a blaha-astória között és nem igazán tűnt fel semmi változás. mondjuk a vissza felé nem ér mert akkor egyébként sem tűnt volna fel semmi...:D
  • jaggell
    #240
    Hát én eről a helyről sajnos még nem hallottam. Még a goggle mapst is megnéztem, de nem láttam magenta foltot, pedig nagyok kerestem! :D
    Az a baj, hogy az egy régi felvétel, és nem frissítik!
  • vienman
    #239
    hát ha azt lehet tudni h hol van, akkor igazán feldobhattak volna egy képet is róla... casa della musica, az astoria és blaha között! nem baj, majd ha arra járok:)
  • Szikla Szilárd
    #238
    Google Mapsonn keresgélj, ahol a magenta színű folt van, na ott lesz a buli:)
  • jaggell
    #237
    Én próbálátam rákeresni, de semmit sem találtam. De egy ekkora szabású buli előtt nem gondolod hogy majd kiszivárogtatnak valamit is!
  • gibbone
    #236
    Az engem is érdekelne. Már az űrből is láthatod majd a Magenta színű épületet :D
  • vienman
    #235
    az épületről nincs linketek vagy valami? kíváncsi lennék rá h h néz ki!:)
  • jaggell
    #234
    Ez teljesen korrekt így!
  • Szikla Szilárd
    #233
    Nekem is beregelt már pár haverom, és ha valamelyikünknek sikerül akkor visszük egymást a buliba. Szerintem ebben semmi csalás nincs. Csak egy kis csapatmunka.
  • gibbone
    #232
    Ott igen, de itt elvileg egy személy csak egyszer játszhat, legalábbis én ezt olvastam, gondolom itt természetes személyről szól a fáma.
    Na de ne menjünk bele ilyen dolgokba, nyerjen a jobb. Olééééé
  • vienman
    #231
    héééé, most miről beszélünk? elnézést Teréz anya hogy kihasználom a lehetőséget amit a rendszer ad és nem csak meresztem a hátsómat hogy majd a számba hullik a sült galamb! ugyanannyi esélyetek van mint nekem, a különbség az hogy én tenni szándékozom az eredményért! tök egyszerű, olyan mint a lottó, ha több szelvényt veszel nagyobb az esélyed, mintha csak egyet vennél. ennyi!
  • gibbone
    #230
    Ez nem jó hozzáállás :P A baj, hogy sokan gondolják azt, hogyha ő csal, akkor nekem is lehet :D
  • vienman
    #229
    etikai téren az ugyanaz:) majd kiderül mi lesz, most éppen fáradt vok bármit is csinálni... a lényeg h az első regisztrációm már megvan!
  • jaggell
    #228
    Hát azért próbáljuk meg tisztességesen intézni a dolgokat! Inkább kérd meg a haverokat iwiwen hogy regeljenek neked!
  • vienman
    #227
    és? mindenki csal:) amúgy meg csak akkor lenne csalás, ha a rendszer nem tenné lehetővé, és mi mégis megoldanánk. így csak kihasználom a lehetőségeimet:p
  • jaggell
    #226
    Hát, ez csalásnak hangzik...
  • gibbone
    #225
    Hát mondom, hogy általánosságokban beszélek csajé. Hát nem erről dumcsikázok.
  • vienman
    #224
    amúgy hogy tudjátok, lehet egy ip címről többször regelni, vagy csak különböző helyekről növelhetjük az esélyeinket?:)
  • Szikla Szilárd
    #223
    Hát akkor nem viszek:). Ha már ennyien mondjátok, hogy ingyen lesz. Mondjuk meg is sértődnék ha nem így lenne. :P
  • vienman
    #222
    de azokat nem a T-mobil csinálta, én nem is vett meg a rendező egy egész bérházat:)
    még mindig felesleges és buta ötletnek tartom hogy piát akarsz vinni...
  • jaggell
    #221
    Biztos nagyon vonzó lesz a csjoknak, hogy laposüvegből akarod majd őket leitatni!
  • Szikla Szilárd
    #220
    Ha viszek is, azt eléggé titokban fogom tartani. Maximum a hostess lányoknak adok:P
  • gibbone
    #219
    Én általánosságokban beszéltem, nem a nyereményes cumákról.
    Ahol eddig voltam buliban, és meghívtak, ott kikötés volt a pia :D
  • vienman
    #218
    omg, mi ez? mondom h nem kell fizetni! ki látott már olyat, hogy egy komoly vip házibulin (még egyszer hangsúlyozom HÁZIBULIN) fizetni kellene??? már csak akkor is logikátlan a dolog ha abból indulsz ki hogy meghívtak! ha te meghívsz valakit akkor kifizetteted vele? úgyh no para, meg nehogy valaki piát vigyen, m azzal azt kockáztatja hogy kidobják! legalábbis szerintem sanszos...
  • gibbone
    #217
    Házibulajba én is viszem a piát, de ha úgy vesszük azt is mi isszuk meg. Főleg :D
  • RozmarGyik
    #216
    Ez házibuli lesz, én egy házibuliban sem fizettem még a piáért. Ha meg fizetni kell, amit kétlek, akkor inkább visz mindenki magával alkoholt:)
  • gibbone
    #215
    Nem
  • ba32107
    #214
    "bulcsizni, táncizni"
    Ezeket viccnek szántad?
  • vienman
    #213
    egy házibulin nem szokás fizetni...
  • jaggell
    #212
    :D Tapasztalatból tudom, hogy igen! Remélem occsóó lesz a pia!