17
  • Zocsi
    #17
    Ehhehhe, ez király lesz! :D
  • Rodman6
    #16
    Spanyol falu volt méghozzá Pueblo névvel
  • berserk87
    #15
    Nem spanyoloknál voltak a 4. részben, hanem egy francia halászfaluban.
  • kukacS3K
    #14
    minden élő és halott elpusztul akkor hogy van később élet meg repülőtér? ez kicsit zagyva
  • berserk87
    #13
    A magyar cím nagyon érdekes, semmi köze az eredeti címhez.
    Főcím: Kaptár-Resident Evil, Alcím: Bioterror-Degeneration
    Nekem már elsőre se tetszett a kaptár cím, miért nem hagyták meg az eredeti címet angolul, olyan sok esetben így történik pl.: Alien, Star Trek. Vagy esetleg lehetett volna Bennlakó gonosz:P De ha onnan közelítjük meg, hogy a 3 filmnek semmi köze nem volt a játékhoz(azon kívül, hogy itt is zombik voltak), akkor jó hogy nem Resident Evil a címe, de ennek miért lett Kaptár?
  • Prof William
    #12
    A kaptár: Bioterror

    Mint valami sz*r ZS kategóriás késő esti Film+ -on adott film címe. :)

    Ha simán RE-lenne az jobb lenne.

    Ebben egygetértek veled. simán lehetett volna a nevük pl Zombik a Bázison, holtak városa stb... Kb annyi közük van az eredeti RE-hez. Ez főleg a harmadikon jön ki.
  • Librarian
    #11
    Hangulatba RE-es, de... én teljesen úgy érzem, hogy még a régebbi részek játékvideói is jobbak lettek, mint ez. :-o Ami nem esik jól.

    A Milla Jovovicos filmek közül szerintem az egy tök jó volt, a kettő elment a három szar volt, DE valóban nem Resident Evil filmeknek.
  • Magiszter
    #10
    Hmmm... Jó lesz, jó lesz...
  • Johnny Maize
    #9
    Igen.

    Bioterror
  • schrank
    #8
    akkor ez most bejön hozzánk szinkronosan -e ?
  • Prof William
    #7
    Ennek a 11 percnek több Resident Eviles hangulata volt mint az ezt megelőző három Millia Jovovicos "resident evil" filmeknek.

    Jó újra látni Clairet a második részből. Az volt a kedvenc részem.
  • scagnetti
    #6
    Nem franciáknál játszódott, hanem spanyoloknál, és tényleg nem zombik voltak sajnos, hanem emberek, akiket paraziták irányítottak. Az irányítás ,meg tényleg nagyon gány volt. Látszik hogy direkt konzolra készült, és szartak bele hogy milyen az irányítás pc-n. Azért szerintem nem volt annyira rossz, de én is a második részt tartom a legjobbank.
    Eze meg nagyon barónak néz ki, remélem az egész film ilyen hangulatú lesz.
  • kicsizoz
    #5
    Ahogy a repülőgép ajtaján kilépnek sorban az nagyon rendben van!! :)
  • berserk87
    #4
    Most néztem meg, hogy Japánban már október 17.-én bemutatták(miért nem oda születtem), de sajnos a világ más részein csak December 30-án fogják. Lehet, hogy én nem fogok decemberig várni és megnézem japánul, bár ez esetben még feliratot is kell hozzá találnom, ami szerintem még nincs hozzá.
  • berserk87
    #3
    Én is várok már egy ilyen Resident Evil játékot. A 4. része nagy csalódás volt számomra. Ha jól emlékszem egy francia falucskában játszódott, ahol nem is zombik ellen kellett harcolni, hanem furcsa emberek ellen, persze később akadt egy-két zombi ellenfél is, bár azok se a klasszikus zombik voltak, hanem csápos rémek és a rémekről jut eszembe az irányítása rémes volt:P. Ha jól tudom nemsokára megjelenik az 5. része.
  • berserk87
    #2
    Huhhh...Ötvös Tibor, köszi szépen a videókat. Ez igen, ez Resident Evil, ellenben azzal a ....-ral ami a mozikban ment. A karakterek kidolgozottsága nem lett a legtökéletesebb, de viszont nagyon hasonlít a játékban látottakra(leginkább a 2-re, ami szerintem a legjobb a sorozatból), ami nekem nagyon tetszett. Egy az egyben hozta a látottak alapján a játék hangulatát. Már nagyon várom.
  • jeti00
    #1
    naon jó :) játékot belőle minél előbb