82
Kingdom Under Fire II
  • grebber
    #82
    Újabb sztoritraileren a Kingdom Under Fire II
  • Eragon30
    #81
    Sziasztok! Idén végre nyugatra is megérkezik a game : ) kiadó a Gameforge lesz.
    Akit további információk érdekelnek a nyugati megjelenéssel kapcsolatosan, az bátran kövesse a facebook oldalt https://www.facebook.com/kufi2hu

    Utoljára szerkesztette: Eragon30, 2019.07.14. 14:27:20
  • Krusade
    #80
    Valaki játszik ezzel még? ha igen, hogy tudta meg oldani a login belépést?:)
  • Titan
    #79
    Jó neked és hiába tettem fel az alant belinkelt progit, az nem oldotta meg az IP tartomány blokkot...:(
  • senators1988
    #78
    Sziasztok sikerült addig eljutnom hogy frisitse a launchert de a játknál a bejelentkezésnél nem reagál csak a kilépésre valaki segitsen létszives elöre is közönöm
  • TomStorm
    #77
    Kingdom Under Fire II Open Beta Begins….In Asia

    Kis gameplay:
  • mumoka 2012
    #76
    köszi
  • Vamp17
    #75
    https://www.surfeasy.com/

    Tobbet nem segitek :)
  • mumoka 2012
    #74
    köszi de ezek az oldalak mind halotak.....Your country is not in the service area for KUF2 ezt irja mind ki
  • Vamp17
    #73
    Hivatalos oldal.

    Letolteshez, jatek elinditasahoz (csak az inditashoz, a jatekhoz nem kell semmi!!) Google a baratod! Nem akarom reszletezni, mert meg a vegen olyan olvassa, akinek nem kene..:)

  • mumoka 2012
    #72
    tud valaki 1 rendes linket adni mert egy se muködik cliens letöltés
  • Prince23
    #71
    Csütörtökön béta!
  • grebber
    #70
    Kingdom Under Fire II: A PlayStation 4-es változat szebb, mint a PC-s
  • grebber
    #69

    Kedvcsinálókon a Kingdom Under Fire II
  • Jakuza1
    #68
    Np.
    Jo jatekot vagy probalgatast. :P
  • kalif
    #67
    jav: Maintenance
  • kalif
    #66
    Kösz ! Ezzel a progival be lehet lépni, de állandóan DC van. Most nem tudom, hogy a vpn miatt, mert magas a ping vagy egyébként crashel a szerver.Meglátjuk ... Na most látom: maintance van ...
  • Jakuza1
    #65
    Azt irja egy user, hogy VPN Gate nevu szoftverrel a karaktergeneralas ment.

    "I tried connecting with VPN Gate (freeware) but I was past the time for char creation."

    A tovabbiakrol csak annyit irt, mivel meg nincs belepes, majd kesobb leirja, hogy mukodik e, a tesztnapokon.
  • Jakuza1
    #64
    Hagyd ra szegenyre, nem csak pityergos napja van, de komoly ertelmezesi problemajai is.
    Lehet megjott neki. :P
  • BEAST #63
    Ki erőlködik, azon a részen már rég túl vagyok, hogy ebben a formában nekem kimarad ez a béta, ennyi. Nem volt itt ebből semmi hiszti meg sírdogálás.

    A probléma egyesek nehéz felfogásával van, és még én vagyok a troll. :)
  • hagyimiklos1
    #62
    Troll koma, akkor meg mit erőlködsz itt?
    Téged most jól átvertek a véleményed szerint, de a proxy az nem jó, hogy kipróbáld, inkább itt sirdogálsz.
    Nem kell kipróbálni és ha nem tetiszk menj máshova hullatni a krokodilkönnyeidet.
  • BEAST #61
    Oké, reménytelen eset vagy. :)
  • Jakuza1
    #60
    Jah es orulok makikam, hogy megmagyarazod, hogy en mit hiszek, mikozben meg azt se tudod te magad mit szeretnel magyarazni es mikozben ertelmezni nem tudsz egy mondatot es emiatt felrebeszelsz.

    De felteszem megegyszer , hol irtam en olyat, hogy barmiben kis kulonbozik a betatol a karaktergeneralas, amire egyertelmuen rakerdeztel ?
  • Jakuza1
    #59
    Megegyszer makikam nem kell a felrebeszeles.

    Tanulj meg szoveget ertelmezni:

    "Ott van leirva, hogy csak karaktert lehet kesziteni 21 ill 22-en."

    Mire a valasz a nagyokostol:

    "És szerinted miben fog különbözni maga a béta a mostani karakter készítéstől?"

    Megegyszer makikam, ez megis hogyan jon ide ?
    Hol emlitettem, hogy kulonbozni fog vagy sem a karaktergeneralas ?
  • BEAST #58
    Najó, most az egyszer kivételt teszek és elmagyarázom.

    #46
    Kalif, leírta neked, hogy bár tegnap meg ma már lehetett karaktereket generálni, ő mégsem jutott el odáig. Próbált valamit, amit te javasoltál, de nem járt sikerrel, ezért megkérdezte lenne-e még valami ötleted.

    #47
    Mire te leírod, hogy mely időpontokban lehet karaktert generálni és mikor lesznek a tényleges béta időpontok. :D Valószínűleg azt hitted, arról beszél, hogy nem sikerült tovább jutnia a karaktergeneráláson.

    #48
    Leírom, hogy ha most sem sikerült bejutnia a karakter készítésig, akkor a béta időpontokban sem fog odáig eljutni, tovább pedig főleg nem. Amit te valamilyen kifacsart módon úgy értelmezel, hogy maga a karakterkészítő rész lesz más...

    Nah, de tényleg ennyit a témáról, mert sajnos tényleg nem értesz máshoz, csak a tények elferdítéséhez (szomorú, hogy már eleve így olvasod az eredeti szöveget, már nem szándékosan értelmezed félre) és az értelmetlen propagandához. :)
  • Jakuza1
    #57
    Erolkodjel meg egy kicsit.
    Megegyszer mutass ra makikam, hogy en hol emlitettem, hogy mas lesz a karaktergenerator.
    Aztan tanulj meg szoveget ertelmezni:

    "Ott van leirva, hogy csak karaktert lehet kesziteni 21 ill 22-en."

    Mire a valasz a nagyokostol:

    "És szerinted miben fog különbözni maga a béta a mostani karakter készítéstől?"

    Teljesen odaillik. :PP
    Vajon neked ez megis hogyan sikerult osszehozni ?
    A deli eve-s nyomorek haverjaidtol tanultad? :P

  • BEAST #56
    Mindig elfelejtem, hogy te EVE-hez hasonló flame forumokon szocializálódtál, így nem veszem a fáradtságot, hogy a szádba rágjam az egészet.
  • Jakuza1
    #55
    Szoveget ertelmezni te nem tudsz oreg aztan utana felrebeszelsz.
  • BEAST #54
    Szörnyű, hogy olvasni és/vagy szöveget értelmezni nem tudsz, de kötekedni azt igen. :)

    Ha lehet fuss neki még párszor.

    A proxy lehetősége meg erős túlzás, hogy "ott van". Az ingyenesek túlterheltek, folyamatosan szakadoznak, pár órányi "stabil" bétáért meg nem bérlek semmit.
  • Jakuza1
    #53
    Milyen kerdes ? Amit nem is allitottam arra rakerdezel ?
    Megegyszer ki allitotta, hogy kulonbozni fog barmiben is a karakterkeszito?

    Leirtam, hogy csak es kizarolag 21 es 22-en, csak a karaktergenerator mukodik.
    Mar eleve a megallapitasod is bullshit ezekutan, ha ma se enged be, akkor holnap sem, fog ha csak a karaktergenerator mukodik.
    Ott a proxy lehetosege vagy rinyalhatsz amennyit csak akarsz.
  • BEAST #52
    Végülis nem gond, csak abszolút nem a kérdésére válaszoltál.
  • Jakuza1
    #51
    Amugy meg public proxy,.
    Te most viccelsz, vagy ennyit ertesz a szamitastechnikahoz ?
  • Jakuza1
    #50
    Es ki beszelt arrol, hogy kulonbozni fog barmiben is a karakterkeszito?
    Mutass ra.
  • kalif
    #49
    nem feledkeztem meg ...
    Most is be lehetett volna lépni 11 órától,de közölte, hogy nem vagyunk megfelelő régióban.Tehát tényleg blokkolva van nekünk. :(
  • BEAST #48
    És szerinted miben fog különbözni maga a béta a mostani karakter készítéstől? Mert ha most nem enged be (a legtöbb public proxyval sem) akkor holnap sem fog.
  • Jakuza1
    #47
    Ott van leirva, hogy csak karaktert lehet kesziteni 21 ill 22-en.
    A teszt 23,24,25,26-an lesz, amikor belehet lepni a megadott idopontokban:

    January 23 18:00~24:00 GMT +8
    January 24 18:00~24:00 GMT +8
    January 25 18:00~24:00 GMT +8
    January 26 18:00~24:00 GMT +8

    Nem szabad megfeledkezni, hogy ez nem helyi ido szerint van megadva,
  • kalif
    #46
    Pedig tényleg így van ! lehetne most karit készíteni és nem enged be.
    A proxikat próbáltam amit megadtál, de nekem nem működött. Más ötlet ?
  • BEAST #45
    Pedig a legutolsó postjuk.

    "We have been hearing numerous feedback from players especially those located out of SEA, that they have been facing difficulties in downloading the full client, even with the alternatives we provided. After thorough test and analyzation made on the connection, we believed that it's due to the international connection barrier that players are facing.

    Concerning this barrier that would not enable players to experience the game to its fullest and poor user experience is never our goal to achieve nor the developer Blueside as well, therefore we reluctantly made this decision whereby players out of SEA would not be able to participate in this EBT.

    For those out of SEA, please be patient and stay tuned for the CBT launch soon coming to your regions."

    Ma már lett volna karakter készítés, amit csak SEA régióban értek el. A proxikat nem tartom megoldásnak, mert itt nem erről van szó. Hülyének nézték az embereket.
  • Jakuza1
    #44
    Nezz szet esetleg itt: hidemyass.com/proxy-list/search-225390

    Amugy en nem latom sehol amugy a facebook oldalukon, hogy azt irnak, hogy meg sem lesz angol beta teszt, a megadott idopontokban.
  • kalif
    #43
    Te mit használsz ? Tudsz segíteni , ami tényleg jól működik ? Kösz.