630
Szerintetek létezik?
  • Hydroceph
    #315
    csak ugy allitottad be a dolgot, mintha valaki alkoholista lenne azert mert pl egy buliban iszik
  • Fabio Capello
    #314
    helytelen.

    nem szeretem a totál antialkeszeket, én sem iszom sokat, de hetente legalább egyszer kell lazulni, kikapcsolódni.

    heti vagy kétheti egy-két italozástól haverokkal még nem leszel alkesz, de el tudod engedni magad, ki lehet ereszteni a gőzt
  • Magic Boy
    #313
    Mi (én és a menyasszonyom, ha évente megiszunk ketten egy pohár alkoholt akkor már sokat ittunk magunkhoz képest.
  • Magic Boy
    #312
    Nagyon szép 5 napot töltöttünk Pécsen.
    Sokat sétáltunk sok képet csináltunk és sok mindent megnéztünk.
    Amúgy a menyasszonyom ott tanult az egyetemen és Pécs az egyik kedvenc városa.
  • Hydroceph
    #311
    hát, alkoholista én sem vagyok...
  • ba32107
    #310
    Ja értem. Mellesleg én pécsi vagyok
  • Magic Boy
    #309
    ba32107: Egy szóval se mondtam, hogy csak a hétvégéken látom.
    Találkozunk hétköznap is (elé megyek a munkahelyéhez és mielőtt hazamegy együtt vagyunk egy kicsit) csak nem mindennap.
    Én csak annyit mondtam, hogy a hétvége csak az övé.

    Hydroceph: Pedig tényleg nem iszom. Ez nem jelenti azt, hogy néha nem iszunk meg ketten egy pohár valamit. (legutoljára nyáron Pécs-en amikor nyaraltunk)
    Én egy szóval se mondtam, hogy még életemben nem ittam meg semmit csak azt, hogy rendszeresen nem iszom.
  • ba32107
    #308
    Ja :D
    Hát az nekem is furcsa :D
  • Hydroceph
    #307
    áhh, az senkit nem érdekel, én is távkapcsolatban élek barátnőmmel amig suliba jár, na de az hogy valaki még nem ivott =/
    ezek utan nem hiszem el hogy egészséges parkapcsolatban élsz.
  • ba32107
    #306
    Szerintem az, hogy a menyasszonyod 20 kilométerre lakik tőled, és csak hétvégén találkozol vele.
  • Magic Boy
    #305
    Melyik verte ki ennyire nálad a biztosítékot?
  • Hydroceph
    #304
  • Magic Boy
    #303
    Az én menyasszonyomat az ilyesmi nem zavarja szerencsére.

    A menyasszonyom dolgozik 8-16.00-ig és 20 kilométerre lakik tőlem, de tartjuk a kapcsolatot a neten keresztül és a hétvége csak az övé (most is náluk vagyok, de éppen készülök haza,mert nemsoká megy vonatom csak beugrottam elolvasni az e-mailjaimat és reagálni amire kell), azért szoktam eltűnni a hétvégéken.

    A kép tényleg nem számít azt viszont nem tudom megítélni, hogy inni milyen, mert nem iszom és nem is kívánom.
  • Hydroceph
    #302
    inni jó, az meg h van e jobb kép teljesen mindegy, nem hinném h szamit az barmit is
  • Hydroceph
    #301
    Azert kérdeztem, mert gondoltam valamelyikotok távol dolgozik/tanul, hogy egesz nap neten logsz, nempedig Vele vagy
  • Hydroceph
    #300
    jo alszentkedtem kicsit, masok furcsaljak, asszonyt csak az zavarja ha bofogok, azt is leszarom
  • Magic Boy
    #299
    1. Ha benntartod az egészségtelen.
    2. Ha nem magadat adod akkor nemér semmit az egész
    3. stb...

    Tehát miért ne?
  • Magic Boy
    #298
    Attól még, hogy Békéscsabai vagyok miért ne lehetnék ennyit gép előtt?
  • Magic Boy
    #297
    Köszönöm, hogy őszintén elmondtad a véleményedet.
    A gössersátor azért van ott, mert céges buli volt.
    amúgy egyikünk se iszik és mindkettőnkről van jobb kép is.
  • predator1982
    #296
    de bezony van...
  • Hydroceph
    #295
    Ah, alapbol, gössersátor, csak jo ember lehetsz xD
  • Hydroceph
    #294
    Nem nagyon van, mint unokabátyám és (mostmár) felesége, optikailag nem a legszebb pár, de tökéletes a kapcsolatuk.
    Hozzátenném, hogy nem nagyon szokásom elitelni senkit a kulsejeer, Te kérted a véleményem
  • Hydroceph
    #293
    Te pukizol az asszony elott?:D
  • Hydroceph
    #292
    Ahhoz képest jo sokat vagy gép elott:p
  • Stupid Peach
    #291
    Érdekes ez a létraelmélet..Van benne ráció,még ha nem minden egyes pontjával értek is egyet..
  • Magic Boy
    #290
    Szerencsére nekem a menyasszonyom a legjobb barátom is egyben.
    Olyan dolgokat tud rólam amit rajta kívül senki.
  • Magic Boy
    #289
    Ezzel egyetértek.
    Egy lánynak sokkal jobban ki lehet önteni a szívedet.
  • Magic Boy
    #288
    Akkor én kivétel vagyok, mert nekem is két létrám van.
  • Magic Boy
    #287
    Miért nem linkeled?Létraelmélet
  • Magic Boy
    #286
    Igen, de érdekelne a véleményed.
  • Magic Boy
    #285
    Csinos lány.
  • Magic Boy
    #284
    Miért fúj?
  • Magic Boy
    #283
    Békéscsaba
  • MrSpock
    #282
    Ha igazi leszbi akor nem valószínű,maximum ha esetleg sokat isztok,és úgyalakul a helyzet akkor,és persze ha mondjuk az épp aktuális hölgypartnere is benne lenne.
    Szóval nemigazán könnyű egy ilyen lánnyal,csak tényleg jó barátod lehet,és persze legalább csajokkal vagy. CSak azért kell óvatosnak lenni,mert ha nagyon beleszeretsz akkor..uhh..szar érzés.
  • msstz
    #281
    igen, megdugna, de ezzel nincs gond, csupán pont azt igazolja, hogy férfi részéről sosem lesz olyan, mint a nő részéről. :)
  • FrancescoTotti
    #280
    Én pl. ezzel nem így vagyok.
    Azt dugnám meg, akivel nem vagyok annyira mély kapcsolatban, mint egy baráttal. Lehet, hogy ez nem természetes, de a barátnőimmel (mármint párkapcsolati értelemben vett barátnőkkel) mindig sokkal felületesebb volt a kapcsolatom, mint a barátaimmal.
    Most van először, hogy egy csajjal olyan mélységben tudunk társalogni, mintha barátok lennénk, de mint már írtam lejjebb is, látom a végét, mert szerelem lesz belőle a részemről legalábbis. (És hiába néz ki nagyon jól a csaj, nem akarom már most megdugni, inkább csak vele szeretnék lenni.)
  • reger
    #279
    "már nem azért de alapvetően egy egészséges fiatal srác mindenkit megdugna aki jól néz ki :)" Bár nem mindig igaz ,de ezzel a mondatoddal ,meg is fogalmaztad miért nincs ,fiú lány barátság :D
  • kulabácsi
    #278
    már nem azért de alapvetően egy egészséges fiatal srác mindenkit megdugna aki jól néz ki :)
    szexualitásról meg nem beszélhetünk, mivel nem történik semmi. barátság meg igen is van, mert szvsz akivel a gondjaidat megbeszéled, találkozol vele minden hétvégén és jól elvagytok azt én nem nevezném simán havernak.
  • msstz
    #277
    az nem baráság, ahol megdugnád a másikat. :) ez a lényeg. barátság egy szexualitástól mentes kapcsolat.
  • kulabácsi
    #276
    ez hülyeség, én pl mindig is sokkal jobban el tudtam beszélgetni egy lánnyal komolyabb témákról (most nem a szex) mint a férfival, és a mai napig olyan kapcsolatban állok velük h kb mindent megbeszélünk egymással...az meg h meg akarom küldeni az csak azért van mert jól néz ki, kb minden nőt meg akarok küldeni aki szemrevaló érted... :D