630
Szerintetek létezik?
  • R0zs0máK
    #75
    nem
  • Montanosz
    #74
    persze: főleg ha mindkettő a saját neméhez vonzódik, így nincs konfliktus
  • hunbasser
    #73
    igen,de az mégis más
  • Hydroceph
    #72
    Egyszer probaltuk, fajt neki ugyh hanyagolás, van a testém még sok élveznivalo(bb).
  • hunbasser
    #71
    barátság kb 1-2 napig lehet,de ha mondjuk összeismerkedsz vele és látod,hogy hmmm milyen jó nő,meg kedves is,aranyos is,akkor már a részedről egyből nem barátság,mert ha egy barátra gondolsz,akkor nem arra gondolsz,hogy húú de meg kéne kefélni.mondom,barátság csak akkor van,ha mindig mindkét fél részéről csak barátság.

    barátság =/= szerelem.a kettő teljesen más.igen,mindkettő érzelmeken alapszik,de egy baráttal nem fekszünk le,ő arra van,hogy együtt menjünk el valahová bulizni vagy piálni,vagy arra,hogy elmondjuk egymásnak szerelmi bánatainkat,segítsünk egymásnak,vagy ha költözködni kell,akkor őt lehessen hívni,mert tudod,hogy számíthatsz rá bármikor,stb.

    bár ez attól is függ,hogy kinek mi a barátság.talán azért mondom azt,hogy fiú-lány barátság nem lehet,mert mást jelent nálam a szerelem is meg a barátság is,mint pl nálad.
  • Magic Boy
    #70
    Nem análra gondoltam.
    A menyasszonyom azt nem akarja és én ezt tiszteletben tartom.
    Annak ellenére, hogy még soha se próbáltam.
    Ha a menyasszonyom is akarja akkor sor kerül rá, ha nem akkor nem.
  • QuippeR
    #69
    a barátok is megcsalhatják az embert, csak az nem szexuális aktussal történik.
  • Hydroceph
    #68
    egyedul barátnőm ismeri a nickem, de ő meg nem olvassa a topicot :)
  • Hydroceph
    #67
    Igen, anál asszonynak is fáj, de hagyná :P
  • Magic Boy
    #66
    Egyetértünk.
  • Hydroceph
    #65
    akkor nekem két éve nincsenek barátaim csak haverjaim, mielott beleszerettem asszonyba őt tartottam barátomnak, ha valami gondom volt rá számithattam, nagyonsokmindent cask neki mondtam el, megértett engem. és ez változatlan, csak kicsit elmélyult a kapcsolatunk, szerintem a szerelem magaban hordozza a baratsag definiciojat is
  • QuippeR
    #64
    az a baj, hogy ti is keveritek a dolgokat. a barátság az két ember kapcsolata, meg a szerelem is. az, hogy valaki szerelmes, az nem egy kapcsolat, hanem egy érzelem.

    tehát ha valaki szerelmes valakibe, attól még lehet köztük barátság. ha mindketten szerelmesek a másikba, és erről tudnak, akkor alakul ki közöttük (idővel!) szerelem.
  • hunbasser
    #63
    beszoptad,ha véletlenül az a nő is olvassa ezt a topikot...:Ddddddddddd
  • Magic Boy
    #62
    Az ember alaptermészete monogám, ha van melletted egy olyan lány (lányoknak fiú) aki mindenre kapható és mindent megad neked akkor is, ha neki nem jó esetleg fáj (ezt utólag tudtam meg másképp nem csinálom) akkor miért akarnál mást?
    Na az én menyasszonyom ilyen és higgyétek el vannak még ilyen lányok, de persze az kell, hogy kölcsönös legyen a dolog ahogy egy jól működő kapcsolatban mindennek.
  • hunbasser
    #61
    nem mindig van ez így.vagyis így van,de...a barátnők jöhetnek-mehetnek,a barátok nem.és egy barát nem fog megcsalni,mert egy baráttal ugye eleve nem létesítünk szexuális kapcsolatot(még jóóó...:Ddddddd) egy barátnő meg megcsalhat,és akkor szakítotok.de egy barát,ha átbasz...nos,akkor meg kell bocsátani,mert nem biztos,hogy ő ezt akarta.mint ahogy sokszor a nők/férfiak sem bosszúból/más,tudatos felindulásból csalják a párjukat.
  • Hydroceph
    #60
    miért? mert van véleményem egy norol? bazd, kimegyek valahova ahol sok kurva van, megvan sokrol véleményem; 1. osztalyu, de nem dugnam meg, 1; szeretem baratnőmet, 2; kellene nekem szerinted egy ilyen nő? legyen már egy nőnek tobb tartasa mint egy pasinak
    akit munkatarsam huzogat, az a véleményem hogy utolso mocskos ribanc, már elnézést, férje dolgozik (teljesen mindegy h valszeg nem 1 csajt huz meg amig tavol van) ő meg félrekur, undorito dolognak tartom.
  • hunbasser
    #59
    sokan itt összekeverik a szerelem szó fogalmát a barátsággal.a kettő együtt kizárja egymást.vagy egyik van,vagy másik,vagy egyik sem.barátból lehet 3-4 is,de olyan nőből,akit igazán szeretsz,mindig csak egy.még akkor is,ha mellette van 3 szeretőd.szerintem.
  • QuippeR
    #58
    mert a szerelem több mint a barátság, azért. és neked is jelezném, hogy a szerelem az nem szexuális tevékenység.
  • Magic Boy
    #57
    "Én nem AKAROK nőkkel barátkozni"

    Itt a lényeg.
    Attól viszont, hogy te nem akarsz valamit még létezhet és jól működhet a dolog.
  • hunbasser
    #56
    mondom,egy barátba nem vagy szerelmes és nem dugod.
  • Hydroceph
    #55
    az 1. pontban miert ne mradhatnanak baratok is? azert mert egy pár lettek?
    akkor pl a lánynak egybol szaladni kell uj baratot keresni, mert "ááá ő dug ő már nem lehet a barátom csak a pasim"?
    baromság szerintem
  • hunbasser
    #54
    a c ponttal nem értek egyet.a barátság akkor barátság,ha mindkét fél annak fogja fel.attól,hogy a nő elutasítja a férfit,attól még a férfi ugyanúgy szerelmes marad a nőbe,sokszor még akkor is,ha közben lesz 5 nője.
  • Sanyix
    #53
    kimondtad, kurvára jól néz ki, tehát összejönnél vele. Persze visszatartanak a bonyodalmak, és a lehetséges problémák, de attól még meg akarod...
  • hunbasser
    #52
    jogos
  • Sanyix
    #51
    Ilyen nincs, hogy mindent megad. Nem adja meg egy másik kívánatos nő testét, és az ember mindent ki akar próbálni.
  • QuippeR
    #50
    ez volt a szituáció:
    a férfi barátja a nő. a nőnek barátja a férfi. a férfi bevallja, hogy adott esetben szívesen kerülne szerelmi kapcsolatba a nővel.

    egyrészt nálam itt nincs olyan szó, hogy dugás. ha valaki meg akar dugni egy nőt, az nem szerelem, hanem kangörcs. szerelemnek azt hívják, amikor le akarja élni mellette az életét. (aminek persze része a szexuális tevékenység, de nem célja.)

    másrészt itt több lehetőség van:
    1) a nő is akarja, tök jó, elkezdenek járni -> nincs tovább barátság
    2) a nő nem akarja, paranoiás lesz, és többé nem bízik a pasiban -> nincs tovább barátság
    3) a nő nem akarja, bizalommal megbeszéli a pasival, aki ezt elfogadja -> barátok maradnak

    na erről beszéltem én. legyen ez a 0,1%-ában az eseteknek, az szerintem reális arány, de ettől még lehet.

    abban van igazatok, hogy egy ilyen kapcsolatban végig a férfi és a nő periodikusan változó szinten szexuálisan vonzódik egymáshoz. ezt is meg lehet beszélni, aminek szintén mindhárom végkimenetel lehet a vége, és elméletben itt is a második eset van óriási számbeli fölényben.
  • Hydroceph
    #49
    Nem mese, és nem barátkoztam, GWben ismertem meg ne viccelj xD
    vagy 1 évig nem is talalkoztunk szemelyesen, utanna elég volt egy alkalom meg egy kis pia, hogy tényleg oszinte legyek. ezt már hivhatod száninak, de mivel fontos volt, fostam.
  • hunbasser
    #48
    egy a lényeg: barátba nem szeretünk bele,nem dugjuk.ha igen,akkor már nem barát,hanem szerető,barátnő,stb.

    egyébként tényleg,a buzikat még senki nem mondta,és így egy lány meg egy fiú között simán lehet úgy barátság.bár ugye a lány lehet,hogy a fiú nemi hovatartozása ellenére szerelmes lesz belé,mert hogy aranyos,kedves,lelkitárs,stb,és már itt borult is az elmélet.amúgy a legtöbb homokosért odavannak a lányok(elég csak megemlíteni mondjuk George Michaelt vagy Wentworth Millert,bár utóbbi nem biztos,hogy meleg).

    szóval,mégegyszer: fiú-lány barátság nincs szerintem.max haverság,de az már nem ugyanaz.ha már tényleg barátok és lelkitársak,megosztják egymással minden kínjukat bajukat,megbeszélnek egymással mindent,bármikor számíthatnak egymásra,akkor lehet az,hogy a, kölcsönösen bejönnek egymásnak b,a fiúnak szerelmes lesz a lányba,ám a lány nem a fiúba,mert mondjuk van már párja,vagy szimplán nem tetszik neki -> a fiú részéről nem lesz barátság sosem,hanem plátói szerelem,vagy pedig megszakítják egymással a barátságot,mivel a lány nem akart többet barátságnál(a kis naív...:D) c, a lány ronda,ezért a fiúnak nem tetszik,szimplán a belső értékei miatt meg nem szeret belé,mert azért abban már közrejátszana a külső is,és ha nem tetszik neki a külseje,akkor nem is lesz belé soha szerelmes,viszont a lány meg emiatt beleszerethet a fiúba,pont azért,amiért nem szép lejjebb adja az értékrendjét,és mivel örül,hogy egy fiúval jóban van,aki neki is megfelel,így szerelmet lát benne,de már pusztán azért is,mert lelkitársként viselkedik vele a fiú.

    mindenki tegye a szívére a kezét,és mondja meg magának: hány olyan fiú-lány baráti kapcsolatot ismer,ami már működik 10-15 éve és se a fiú,sem a lány nem érez semmit a másik iránt,csak "puszta" barátságot?
  • Sir Quno Jedi
    #47
    mesehabbal! :D

    Elejétől tisztázni kell a dolgokat. Én nem AKAROK nőkkel barátkozni, mert van belőlük elég, az újakkal egyéb jellegű kapcsolat érdekel kizárólag. Ezt előre be is szoktam volt jelenteni. Ha barátkozni akarnék, van arra éppen elég alkalmatos pasi is, akik lényegesen szórakoztatóbbak (ha kizárólag és valóban a barátságról van szó).

    Eleve elvetélt dolog PUSZTÁN barátkozni egy nővel. Nem arra vannak és mi sem arra vagyunk. Sosem lesz tiszta az ügy.
  • Hydroceph
    #46
    PEdig a heterok már napjainkban is elnyomasban élnek xD
  • Hydroceph
    #45
    miért? ha nem csak azért csinálod hogy meglegyen egy patron, hanem mert tényleg szeretnéd megkapni, akkor szerintem nem szánalmas egy kis időt fektetni a dologba és játszani a barát szerepet, ami ugye ha nem csak szexre kell a csaj, akkor annyira nem is hazugsag, mert őt akarod, érte teszed. én nem arrol beszelek hogy ha megkérdezi hogy hogy gondolom/érzem, milyen kapcsolatot szeretnék kialakitani, akkor egybol felvallrol azt valaszoljuk, h hát persze hogy csak barátit.. nem igazan vagyok az a sunyulos fajta, én annó jelenlegi baratnomnek is megmondtam, hogy egy fokkal talán mélyebb kapcsolatot szeretnék kialakitani vele az akkori jelenleginél, sok veszitenivalom nem volt, tudtam hogy barátja mennyire hanyagolja, eddigi életemben akkor voltam a legmagabiztosabb és nem érzem magam száninak mert mai napig odafigyelek rá, ugy érzem
  • Sir Quno Jedi
    #44
    Khmmm. Szerintem olvass vissza...
  • Vlala #43
    És soha nem is lesz mindaddig, amíg mást akarnak: a nő férfit, a férfi nőt.
  • QuippeR
    #42
    egyrészt ki beszélt itt dugásról? másrészt ki mondta, hogy nem is akarsz vele barátkozni? akkor nem a barátod, és nincs miről beszélnünk ebben a topikban.
  • Sir Quno Jedi
    #41
    Ha bevallod, hogy meg akarod dugni és nem is akarsz vele valójában barátkozni, akkor normális nő otthagy, ha ő viszont nem akar tőled semmit. Aki mégis ottmarad, az vagy síkhülye, vagy gyenge jellem és nem tud nemet mondani, esetleg csak szokásos hülyeluvnya, akinek jólesik, hogy idióta, szánalmas pasik ugrálnak utána és neki ezért semmit sem kell cserébe nyújtania.
  • Hydroceph
    #40
    :o ez meg egy oylan dolog h megölne a féltékenység ha tudnám h asszonynak egy fiu a legjobb baratja, szal sztem ha vkinek nem a párja a legjobb baratja az már nem is normalis kapcsolat, inkább a "laza szereteok" ah jedi mondta
    kurvára nem orulnék ha asszony nem engem hivna elsonek ha vmi fontos dolog történt, hanem vmi csoporttarsat
  • Magic Boy
    #39
    Erről én is mesélhetnék, mert rossz szokásom feszegetni a határokat.
    A jelenlegi menyasszonyomat is bántottam meg ezzel az elején (azóta nem), de fiút is nem is egyet. Pedig csak azt puhatolom, hogy meddig mehetek el sértődés nélkül.
  • Sir Quno Jedi
    #38
    Ha a barátjának hazudja magát, csakhogy a közelében maradhasson, az pediglen már az! A dolgokat idejében tisztázni KELL.
  • QuippeR
    #37
    nem kell, hogy hazudjon az ember, be lehet az ilyesmit férfiasan vallani.
  • Hydroceph
    #36
    mi az, hogy becserkészés?
    sztem huyleség, amit mondtal.
    attol hogy valaki törödik a lánnyal, odafigyel rá tényleg, mert szeretné ha egy pár lennének, még nem lesz szánalmas