630
Szerintetek létezik?
  • gabber_saviola
    #155
    Nekem az eddigi fiú-lány barátságom vége mindig keféléssel végződött.
  • TechnoPrisoner
    #154
    ez bizony ígyvan
  • Sir Quno Jedi
    #153
    Ezé montam, hogy "barát"kozni nem akarok velük, mert arra vannak alkalmasabb személyek. :D
  • ba32107
    #152
    Ez így van
    Ha egy csaj nem tetszik egyáltalán, nem is keresem a társaságát, nem is akarom jobban megismerni. Szar dolog bevallom
  • ba32107
    #151
    Ennek nem nagy?? :D
  • Mirk
    #150
    ez nem igaz
  • Fbn Lx
    #149
    Igazad van.
    Ha az illető impotens, vagy aszexuális.
  • Fbn Lx
    #148
    akkor te már elhitted, hogy a lányok valóban olyanok, amilyennek láttatni szeretik magukat. :D Végülis ez szükséges a női vonzerőhöz.
    De ha a dolgok mögé gondolsz, hülyeség azt gondolni, hogy a nlányok nem ugyanazt akarják, mint mi. Hogy nem ugyanolyan ösztönlények, mint mi.
  • Fbn Lx
    #147
    Előbb utóbb az egyik fél úgyis szeretné megkúrni a másikat.
    Barátság fiú és lány között akkor alakul ki, ha csak egyikőjük akar kúrni a másikkal, a másik nem szeretné.
    Ha mindkettő szeretne, akkor kapcsolat.
    Ha egyik fél sem szeretne, az azt jelenti, hogy nem elég vonzóak egymás számára, de akkor általában egymás társaságát sem keresik, mert egy csúnya lánnyal nem fogok akarni beszélgetni, ahogy egy olyan lány aki csúnyának tart, nem fogja keresni a társaságomat.
    Az igazság az, hogyha a másik csak egy kicsit is jól néz ki, de legalább tűrhető, hamar megfordul a dolog a lány vagy a fiú fejében, vagy mindkettőében. Az ösztönöket nem lehet kizárni.
    Ha egy fiú egy olyan lánnyal beszélget, aki nem csúnya, gondolatban azért gyakran vetkőzteti.
    Ugyanez lányokra is igaz, de ők csak egymás között vallják be.
  • Magic Boy
    #146
    Dehogyisnem csak nekik azért jóval ritkábban van. (a nőknek és nem a pláza cicáknak)
  • bardocz
    #145
    Nőknek nem lehet?:-)
  • Magic Boy
    #144
    "Érdekes,hogy a nők látnak minden dolog mögé valamit folyton."

    Okkal teszik, hiszen a fiúk rászoktatták őket arra, hogy a többségüknek mindig van valami hátsó szándéka.
  • N1ggA
    #143
    lány oldalról van, fiu oldalról nincs
  • bardocz
    #142
    Érdekes,etika órán felmerült a tanárnak a kérdés,egy lány rögtön,hogy nem,fiú meg,hogy igen,én meg halkan miért ne,mert leszarom az órát leginkább.
    Érdekes,hogy a nők látnak minden dolog mögé valamit folyton.
  • Magic Boy
    #141
    Neki se nagy szerintem csak ahogy veszi le a ruháját megemeli neki és nagynak látszik, de ennek nem ez volt a lényege.Amúgy én is a kicsi formásat szeretem.
    A menyasszonyomnak is olyan van.
  • Alienhun
    #140
    üdv bocs hogy beleszólok de ezt a csajt menten kihagynám :D
    hát ez valami borzasztó nekem a szép kicsi formás jobban bejön :)
    megyekis off sziasztok tov szép estét
  • Magic Boy
    #139
    Na jó egy ilyen helyzetben én se hezitálnék menyasszony és barátság ide vagy oda.
  • Magic Boy
    #138
    A buzira mondtam és nem a szexre. :)
  • Szoki333
    #137
    a szex az nem mocskolódás... ez is azt bizonyitja, hogy vannak(Magic Boy) közöttünk jezsuista szerzetesek :D
  • Magic Boy
    #136
    Az nem szenvedés, ha az ember vitatkozik csak sajnos vannak egy páran (Szoki333 és társai) akik érvek híján csak mocskolódni tudnak.

    Na de részemről a téma lezárva, mert nemszeretem a szélmalomharcokat.
  • Sir Quno Jedi
    #135
    Még mindig ezen szenvedtek?!
  • Magic Boy
    #134
    A szerelem is egy kapcsolat aminek az alapja a barátság, hiszen, ha a szerelem elmullik akkor mi tart a másik mellett?
  • Hydroceph
    #133
    :D szard le
  • ba32107
    #132
    De ha én megtalálom a lelki társam egy lányban, akkor az nem a szerelem? Számomra elképzelhetetlen, hogy így érezzek valaki iránt, akibe nem vagyok szerelmes egy picit sem. Ha nincs ilyen érzés, akkor talán.......ezt még nem tapasztaltam hosszútávon.
  • Magic Boy
    #131
    Ha nekem szántad akkor tévedés, mert lassan 4 éve boldog párkapcsolatban élek.
    Az említett lány már a menyasszonyom.
    Attól még, hogy felnőttem és nem az az első gondolatom, ha meglátok egy lányt, hogy cafatokra kéne baszni a pináját még nem vagyok buzi.
  • Szoki333
    #130
    hát ugye mint te, vannak olyanok akik a saját nemükhez vonzódnak..
  • Magic Boy
    #129
    "Mi férfiak mi mindig csak BASZélgetni akarunk..."

    Nem mindenki ne általánosíts.
  • Taranov
    #128
    Ez igaz egyébként.
  • Szoki333
    #127
    Nem lehetséges... Mi férfiak mi mindig csak BASZélgetni akarunk... szal nem lehet
  • ba32107
    #126
    Jó barátságban voltam egy lánnyal. Tényleg jóban. Egyszer elcsattant egy csók (na jó.......fél óráig smároltunk). Én akartam folytatni, ő nem. Azóta se vagyunk olyan jóban (nem csak ez miatt, de az nem lényeg), mint régen.

    Legbiztosabban akkor létezik, ha mindkét félnél megvolt a fellángolás, és el is múlt biztosan. Az én esetemben ez megtörtént, de mégse maradtunk olyan jóban. Szar dolog ez.
  • Magic Boy
    #125
    "szex mindig kell, hogy legyen."

    Már miért kellene?
    Lehet simán úgy kapcsolata az embernek, hogy nem fekszik le vele viszont nagyszerűen tudják egymást támogatni és lelkileg kiegészítik egymást.
  • csgj
    #124
    Tényleg szinte lehetetlen ez a fiú-lány barátság. Már próbáltam, de én voltam az aki többet akart :P És hát... eleget szenvedtem vele...
  • pinnacle
    #123
    Nincs, mert egyszerűen ahogy elöbb is leirták, mindig többet akar valamelyik fél és ahogy sötét is irta, szex mindig kell, hogy legyen.

    Ha jó, akkor dugópartner és nem barát.
    Ha nem jó, akkor barát féle, de ha egyik összeszed egy csajt/pasit magának, akkor az újdonsült barát/nő nem nézi jó szemmel, hogy egy csaj/pasi a párja körül van és eléggé idegesitő is.

  • SötétBarom
    #122
    Anélkül, hogy legalább egyszer legyen szex, nyilván nincs ilyen. Azt az elején le kell tudni, és utána semmi akadálya. :DD
  • SötétBarom
    #121
    Na, nekem a legjobb barátom egy lány. Régen dugtunk, nem volt annyira jó (ez volt 6 éve), megbeszéltük, hogy ez így szar. Azóta a legjobb barátom -.- Neki is van hébe hóba kanja, nekem meg barátnőm két éve. És működik.

    SZal létezik.

    [PLAUSIBLE]
  • Rockynhooo
    #120
    sztem létezik van egy tök yo csaj barátom akivel nagyon régóta ismerjük egymást és alig várom h megtukhassam
  • Atti12
    #119
    sztem létezhet :P Kérdés meddig és milyen szituban.
  • Laceeka213
    #118
    annyira nemlétezik, hogy nem is tudom miért nyílt ez a topik :)
  • Magic Boy
    #117
    A fiuk többsége azt akarja a lánytól, hogy széttegye a lábait.
    a lányok többsége azt várja a fiútól, hogy támogassa és a lelki társat keres benne.
    Amíg ez így van addig a fiúk és a lányok többsége nem lehet barát, de vannak páran a fiúk közül (szerencsére egyre többen) akik szintén a lelki társat keresik a lányban. Az utóbbiak között igenis van barátság.
  • rumkola
    #116
    ez így van