82
  • Narxis
    #82
    Ez egy nagyon jó cikk, köszönjük!
  • Regiujzenek
    #81
    Ezt a cikket azoknak ajánlom akik szeretik az Enyá-hoz hasonló stílusú zenéket:
    Mi is az a modern classical?
  • Carmageddon
    #80
    ez jó zenéket csinál elég jól ismerem
  • Rage47
    #79
  • Narxis
    #78
    Ne offolj!
  • BaliBoy
    #77
    Miért?
  • drevil666
    #76
    Ez az ember ilyen topicot nyit?????
    Na ez a nap meglepetése......
  • AlieN911
    #75
    Köszi, igen ez az :)
  • BaliBoy
    #74
  • Narxis
    #73
    Ez?
  • AlieN911
    #72
    Hali!

    Ez elvileg Enya.. Tudja valaki h. melyik? Köszi

    zene, 0:30-0:37 között hallható tisztán
  • Narxis
    #71
    Ezer kösz!
  • Molnibalage
    #70
    Íme.
  • Narxis
    #69
    Zsír, csak így tovább!
  • Molnibalage
    #68
    Kb. 3/7-a fent van már.
  • Narxis
    #67
    Köszönöm. Én biztos letöltöm. :)
  • Molnibalage
    #66
    Ok. Eltart pár napig a dolog majd.
  • Narxis
    #65
    Persze, hogy érdekel. A klippjei is jók, olyan szépek mint a zenéi. Mondjuk nekem most így 2 ugrik be amit láttam és emlékszem rá, de azok tetszettek. :D
  • Molnibalage
    #64
    Na, lesz feltámadás?

    Kevdes barátnémtól kaptam egy 700 megás videót. Rengeteg Enya klipp bombajó minőségben. Érdekel valakit? Akkor nikállok majd feltölteni.
  • Narxis
    #63
    Üdv, jaja :D
  • Kovács Erix
    #62
    Üdv NArxis látom neked is van 1 topikod :D
  • Molnibalage
    #61
    Irány a youtube és néz meg párat azok közül amit kedvencként felsoroltam. Persze a hangzás nem lesz CD minőség, de képet kapsz róla.
  • Narxis
    #60
    JÓ zene.
  • Narxis
    #59
    Szerintem se bár eléggé hasonlít.
  • nandorb
    #58
    mien zene ez az ENYA?
  • BaliBoy
    #57
    Szerintem ez nem Enya.
  • Molnibalage
    #56
    Ebben hosszabban van.
  • Molnibalage
    #55
    Ez az.
  • Narxis
    #54
    Ebben benne van?
  • Molnibalage
    #53
    Na, megint láttam a reklámot ami alatt szerintem valami Enya szerűség ment. Dr. Oetker sütőpor vagy valami más raklám volt tőlük. Hátha ez segít..
  • Molnibalage
    #52
    Így van. Kinek mi tetszik. Lehet, hogy öreg vagyok a váltáshoz.
  • Narxis
    #51


    Én egy olyan 7-es, 8-ast adnék, szerintem pl. a mostani jobban sikerült mint az Amarantine. De ízlések és pofonok, a zenében jönnek elő a leginkább a különbségek, kinek az tetszik, kinek ez tetszik.
  • Molnibalage
    #50
    Még ezt sem vágom. Ha már karácsonyi hangulat kell, akkor ott a Fairytale, China Roses, No Holly for Miss Quinn, How can I Keep from Singing, Only Time, One by one, Memory of trees.

    Ez az album nagyon messze van attól amit Enyától meg lehetett szokni. 10-es skálán nálam az összes régi albuma 9 felettit kap. Az utolsó két albuma egy 3,5-es. Egyszerűen semmilyenek.
  • BaliBoy
    #49
    Ok. De azt Enya nem is karácsonyi hangulatú albumnak akarta. Ha felmész a honlapjára akkor találhatsz új interjúkat vele amiben elmondja, hogy direkt kicsit ilyen merengősre, melankolikusra akarta. Ahogy fogalmaz ilyenkor minden lelassul kicsit.
  • Molnibalage
    #48
    A Day Without a Rain is karácsony környékén kött ki asszem és mégis teljesen más.
  • BaliBoy
    #47
    Mert ez egy téli album.
  • Molnibalage
    #46
    Ez más, mint a régi stílusa sajnos. Nekem az tetszik.
  • Narxis
    #45
    Mondjuk én is éreztem valami ilyet, de nekem bejön ez a stílus, nyugtat, szórakoztat és jobb kedvem lesz a zenéitől.
  • Molnibalage
    #44
    Meghalgattam az új albumot. Hát nekem nem jön be. Pont olyan, mint az előző. Olyan semmilyen. Fura, hogy a két kedvelt együttesem hasonló pályát jár be. A The Corrs és Enya utolsó két albuma nagy bukás az én szememben. Meg sem közelítik a régi jó számok színvonalát. :(
  • BaliBoy
    #43
    Tudomásom szerint nem. Csak az az album amit már írtam, amin valójában nem is Enya dalai vannak (egyet kivéve). Bár igaz, hogy mindezek ellenére egy nagyon jó válogatás album. Manapság is szoktam hallgatni. :D