82
  • Molnibalage
    #42
    Sumiregusa nevű album az létezik hivatalosan?
  • Molnibalage
    #41
    Ha ezt az utat akarod járni akkor torrent használata a sikerhez vezető út. Én majd egyszer leszeden, de ha tetszik én biza megveszem.
  • BaliBoy
    #40
    Az f1-et lehet nézni az tuti. De úgy tudom mást nem.
  • Narxis
    #39
    Enya confirmed to appear on the television show 'This morning' (ITV) in London on Thursday, 4th December 2008.

    Szerepelni fog valamilyen TV műsorban, ITV csatornán. Nem lehet ezt majd valahogy nézni? Vagy felvenni? A csatorna honlapján nem találtam olyat, hogy esetleg lehetne majd neten nézni. :(
  • Narxis
    #38
    Szevasz! :D

    Nem mert kitiltanak. Nincs warez az SG-n.
  • atiapuka
    #37
    Szevasz barátom!

    Fel tudnád dobni az új Enya albumot?

    Előre is köszi!
  • Narxis
    #36
    Egy ideje már nem sokszor nézek TV-t, nem tudom melyik reklám lehet. :S Mert megkeresném ha meghallgathatnám.

    Amúgy ma is hazafelé Enya-t hallgattam és a From Where I Am számot úgy elzongoráznám ha tudnék zongorázni. :D Komolyan, nekem már csak ezért megérné megtanulni, annyira jó szám.
  • Molnibalage
    #35
    Valami reklám alatt mintha Enya énekelne, de egy albumon sem halottam még az a számot.
  • Narxis
    #34
    Elég érdekes életet él mert az oké, hogy nincsenek botrányai, ez tetszik is, de szinte mintha el lenne zárkozva a külvilágtól.
  • BaliBoy
    #33
    Hát ez elég sajnálatos. Pedig tuti telt házas lenne az összes előadása. Én tuti elmennék. Én is tuti elmennék.
  • Narxis
    #32
    A hétvégén megkaptam a And Winter Came albumát, szokásos kitűnő Enya minőség, a My Time Flies szám pedig eszméletlen az tetszik a legjobban de mondom, eddig minden albumának minden száma tetszett, hihetetlen. Úgy szoktam, hogy berakom hifibe és akkor aztán gyönyörűen, tisztán hallom egész házban. ^^
  • Narxis
    #31
    "Enya többször is fellépett tévéműsorokban és más rendezvényeken, koncertet azonban még nem adott. Nem zárkózik el azonban az ötlettől, azt mondta, egyszer szeretne majd koncertet adni, és nagy kihívásnak tartja."

    Pedig szerintem rengeteg ember menne el és nagy sikere lenne. Én pl. biztos mennék még ha méregdrága is lenne.
  • BaliBoy
    #30
    Nem tudom. :))

    Enya nem igen járt még koncertezni Mo.-on, jól tudom?
  • Molnibalage
    #29
    No mi van? Ennyi volt? :)
  • MerlinW
    #28
    Discography
  • Molnibalage
    #27
    És a May it be nevezetű album? Nekem is van egy olyan, de hivatalosan nincs olyan... Csak egy válogatás.
  • BaliBoy
    #26
    Jaja. Egyébként az Amarantine megjelenése előtt a neten feltűnt egy hamis, Enya nevével feltüntetett album, Sumiregosa néven. Annak ellenére, hogy nem Enyához kapcsolódik az album (bár a Sumiregosa című track tényleg Enyáé) egy nagyon jó albumot lapátolt össze az elkövető. Érdemes meghallgatni a rajta megtalálható track-eket.
  • SigS
    #25
  • Narxis
    #24
    A klippet én még nem láttam, csak a zene van meg, de nagyon jó! Gyönyörű.
  • BaliBoy
    #23
    Storms in Africa
    On my way home
    I want tomorrow
    Wild child
    Only if
    Only time
    Anywhere is (soha nem felejtem el azt a részt a Harmadik műszakból amikor valamelyik fsz meghalt és ez a szám zárta - hihetetlen megindító volt.)
    Orinoco flow
    Flora's Secret
    May it be (nagy nagy kedvenc márcsak a GYU miatt is. :)))
    My,my time flies
    Cursum Perficio
    China Roses
    Pax Deorum
    Carribbean Blue

    és a többi. :))
  • BaliBoy
    #22
  • BaliBoy
    #21
    Tényleg. Hát így jár aki nem olvassa végig a hsz-t. :)
  • Bandee1987
    #20
    Enya - Best of album alapból :D

    Aztán az only time is, de nehéz lenne felsorolni.
  • Willenbrock
    #19
    Melyik volt az az Enya szám ami pár éve sláger is volt?A rádiókban is sokat játszották.Kb 2006-ban volt úgy ősz környékén.Annak mi volt a címe?
  • Molnibalage
    #18
    Kinek mi a 15 kedvenc Enya száma? 10 az kevés lenne. :) Nekem ezek:

    Orinoco flow
    Book of Days
    China Roses
    Caribbean Blue
    Floras Secret
    On by one
    May it be
    Wild Child
    Only if
    Anywhere is
    Storms in Africa
    Memory of trees
    No Holly for Miss Quinn
    Only time
    How can I Keep from Singing

    Még ennyire is nehéz volt leszűkíteni.
  • Narxis
    #17
    Én írtam első hozzászólásba, de szerkesztettem wikipédián is.
  • BaliBoy
    #16
    A diszkográfiát pedig ki lehet egészíteni ezzel: And Winter Came
    1-2 hete jelent meg.
  • BaliBoy
    #15
    Csatlakozom. Nekem is megvan minden albuma. Nagyon szeretem a régi és az új dalait is.
  • Molnibalage
    #14
    Ha relax zene kell akkor ajánlom Rob Costlow zongoraszólóit. A jamedo.com-on ingyenesen letölthetőek.
  • Világpolgár
    #13
    Csatlakozom!
  • Bandee1987
    #12
    Jó kis relax zenét nyom, nekem bejön.
  • mflex #11
    disco stílusban sem rossz...
  • mflex #10
    +fav

    Az összes albuma megvan... Az Orinoco Flow abban az időben (80-as évek) hihetetlen hatással volt rám.

  • Montanosz
    #9
    nem
    olvastam hogy ugyanezt tudták a druidák is
    konkrétan az oricono folyónál elemezték
  • Garrett27
    #8
    Amúgy Enya az egyik kedvencem, és sztem az Amarantine naon jól sikerült, bár eltér az előzőktől, de mindenki fejlődik valamilyen szintre, nála ez jött be
  • Garrett27
    #7
    Én is :)
  • Molnibalage
    #6
    "végül is a különlegesség az a kelta zenében hogy azon a rezgésszámon énekelnek mint ami a növények, a fák bocsájtanak ki."

    Mármint sajátfrekvenciára gondolsz? Mérnök emberként kijelenthetem, hogy ez finoman szólva ez butaság. És akkor még tényleg finman fogalmaztam.

    Egyébként nekem is nagy kedvencem, de a 2005-ös album az harmatgyenge. Meg sincsen már... A 2000-es viszont nagyon tuti. Egy szám ami összevissza nem tetszik. A másik nagyon jó Albuma a Shereprd Moons.

    Felhasználtam ehhez egy számot róla.
  • Narxis
    #5
    hát ezt nem tudtam, durva.
  • Narxis
    #4
    Egyik kedvencem! De Enya az egyetlen akinek az albumából az ÖSSZES szám tetszik, van amelyik nagyon, van amelyik kevésbé de mindegyik tetszik.
  • Montanosz
    #3
    hasonló zenét játszik (celtic):
    clannad
    iona
    végül is a különlegesség az a kelta zenében hogy azon a rezgésszámon énekelnek mint ami a növények, a fák bocsájtanak ki.
    azért olyan felüdítő, pihentető....