70
Tunyogi Péter (1947-2008)
  • Tresh
    #30
    "Kettő: nézz körbe, és rájösz hogy sok kedvelt színész, zenész és más ismert ember emlékére nyitottak már ilyent. Nem csak szenteknek!"

    majdnem mindnek az volt a vége, hogy flém, zárás... nyitok egy emlékezzünk meg tresh macskájára topikot, szegény cicám meghalt múltkor :(
    ha azt zárják, akkor ezt is...
  • cenobite
    #29
    R.I.P. Tunyó!

    (Amúgy van ilyen általános r.i.p. topic is talán)
  • Kmarha
    #28
    nem hiszem el hogy ilyen emberek vagytok komolyan.

    Egy: mindenki, még az utcán lakozó csöves is megérdemelne egy ilyent ha meghal, mert egy ember haláláról van szó. Persze nem fogunk mindenkinek topicot nyitni.

    Kettő: nézz körbe, és rájösz hogy sok kedvelt színész, zenész és más ismert ember emlékére nyitottak már ilyent. Nem csak szenteknek!

    Három: tényleg nem értem, hogy ha nem tetszik, miért kell bejönni és panaszkodni erről, egy ilyen témájú topicba. Egyszerüen csak nézz túl rajta, és kész. Mintha kimennél a temetőbe egy temetésre, és panaszkodnál, hogy na de minek kell ennyi ember ide, meg ez a sok gyászbeszéd, mikor ez csak egy buszsoför volt..

    de kösz, hogy sikerült néhányunkban (bennem legalábbis) hányigert keltenetek. Kösz.

  • mate317
    #27
    Miért pont Tunyogi úrnak jár ilyen topic? Akkor vagy nyissunk mindenkinek, vagy senkinek. Nem mintha zavarna, de megértem aki háborog.
  • Ic3 m4n
    #26
  • Dying Soul
    #25
    szomorú.
  • mama 2
    #24
    Foggalmam sincs ki volt, de R.I.P:(!
  • gordon 24
    #23
  • Kmarha
    #22
    nem érzed magad bunkónak mi?

    és ha 50 hozzászólás?.. megemlékezésről van szó, nem 50 év siratásról.

    Van félig topicja, ott a P-mobil topic, de ő csak az egyik énekese volt.

    És persze, akkor nyitunk minden rokon, ismerös, zenész, színész, gitáros, dobos, hangmérnők, énekes számára topicot, mert ez a teljesen logikus lépés. Gondold már végig!

    Nem akarok bunkó lenni, de tünj el e forumból arra az 50 hozzászólás erejéig, ennyit igazán megtehetnél, köszike!

    mi meg hadd "álszentesgetjünk" pár napot!
  • gordon 24
    #21
    Nagyon egyszerű. Van Pmobil topik.
    Megvannak a lemezei stb.
    Akkor lenne állszentség ha nem ismerném és csak a hsz-ek száma miatt nyitnék topikot.

    De mivel lassan 15-20 éve része az életemnek a zenéje egyszerüen fáj hogy meghalt.


    De egyébként bánom már hogy megnyitottam.. Ezen a forumon nincsnek normálsi emberek..
  • rumkola
    #20
    Persze-persze. 50 hozzászólás és elfelejtődik, mint az összes többi. Míg élt, miért nem jutott eszetekbe topikot nyitni neki?
    Gyomorforgató álszentség....


    50 hozzászólás.
  • John Cena
    #19
    ő volt a TV-be aki sokat piált?:S amúgy R.I.P
  • gordon 24
    #18
    Jok is!!

    21:00 1 órán át nyomják majd a zenéit a Lánchid rádion!! Hallgasátok!!

    Imádtam, nagyon jol énekelt! Nagyon kár érte..
  • Kmarha
    #17
    gondolom nagyon nehéz elviselned a topic létezését.. majd bele döglesz, hogy emlékezünk egy olyan emberre, akinek a hangján nem kevés ember nőt fel!

    két kedvenc számom:
    http://www.youtube.com/watch?v=sjkZS72MHlg&feature=related

    http://www.youtube.com/watch?v=5Nz6ch6miyc&feature=related
  • rumkola
    #16


    Szomszéd néni is meghalt, mingyárt nyitok neki topikot.
  • McFrost
    #15
    Még egy magyar rocklegenda:(

    R.I.P.
  • gyuri12
    #14
    Ez röhej,hogy ide is betolja a pofáját a sok idióta,legalább annyi tiszteletet adjatok már az elhunytnak,hogy nem írtok hülyeségeket.

    Nyugodjék békében.:(
  • Kmarha
    #13
    még volt szerencsém szeptemberben látnom őt színpadon. Már ott sem volt a régi, nagyon öregnek látszódott, de a kötelezőt azért hozta. Kár hogy többet nem csápolhatok neki!
  • gordon 24
    #12
    Most van a Lánchid Radion megemlékezés róla.. Ha gondoljátok:

    fm100.3
  • N o N a m e
    #11
    R.I.P.

    Bár nem tudom ki volt, nem is hallottam róla.
  • kocsisgabor9999
    #10
    Üdv Vér István.
  • gordon 24
    #9
    R.I.P= Rest In Peace = nyugodjon békében.


    Egyébként a tied többet keres?
  • BenderRodríguez
    #8
    Most mi a kurva anyátokért kell összeflamelni ezt topikot? Full riszpekt és R.I.P., bármit is jelentsen ez a 3 betű...
  • kocsisgabor9999
    #7
    Egyszer mindenki meghal.
  • gordon 24
    #6
    Na ez nagyon kellett! Wazz annyire tudtam...
    Tegnap halt meg szerencsétlen. Presley hány éve is?
    De nem értem ha nem szereted vagy nem tudod ki az, minek kell bebüfögni ilyen hülyeséget?
    Uj topik varázsa??


    Grat!
  • kocsisgabor9999
    #5
    Emlékezzünk meg Elvis Presleyről is. ... -.-
  • scs17
    #4
    R.I.P.!
  • csiter
    #3
  • gordon 24
    #2
    "Zöld csillag kihunyt az égen!"

    Nyugodj Békében!


  • gordon 24
    #1



    Forrá:
    Mobilmánia