47
avagy tanítsunk pénzért
  • ZilogR
    #41
    csak óvatosan, de próbát megér

    1.) csináltass magadnak pólót
    2.) ha valaki olcsón/ingyen berakja a saját weboldalára a bannerodat az is jó lehet
    3.) az aláírásodba ne azt írd, h "dikkmáán", hanem reklámozd magad
    4.) legyen aktív a BT-od és a telefonod neve legyen olyan, ahonnan rögtön a weboldaladra lesz kedvük kattintani
    5.) bárkinek küldesz emailt, alul legyen ott a hirdetésed az aláíráso alatt
    6.) minden emiledhez legyen mellékelve automatikusan egy *.vcf névjegykártya
    7.) a postaládádon a bedobó nyílás mellett legyen kinn a hirdetésed és letéphető szórólapjaid is legyenek odaragasztva - pl.: "Én nem megyek el hozzád, hogy ezt bedobjam a postaládádba, így arra kérlek, tépj magadnak egyet, ha már úgyis erre tévedtél!" - vagy vmi hasonló!
    8.) Ha eleve rövid SMS-eket írsz, akár alá is írhatod!
    9.) legyen a weboldalad mobiltelefonról is elérhető


    ennyi jutott eszembe elsőre...


    10.) igen, legyen kinn a hirdetésed ovikban, abc-kben, idősek otthonában, templom hirdetőtábláján (a "ki a halott" mellett :@ ), diszkóban, művházban, könyvtárban, pályaudvarokon, kocsmákban

  • xDS
    #42
    Rengetegen vannak már esküvő videózásban, úgy hogy szerintem tényleg jól gondold meg. A másik a felszerelés.. biztos van aki kis handycammel csinálja, de az olyan is lesz. Vagyis ha csak hobby filmes vagy, akkor még kéne áldoznod legalább vmi fél profi felszerelésre, anélkül elveszel a kameráddal a rokonok között...na meg kamerán kívül van más is: mikrofonok (pl templomi eskünél elég jól jöhet) és vmi világítás se árt. Ha ezek megvannak akkor mehet a biznisz.
  • akyyy
    #43
    hv30 elég profi?
    mikrofon, meg világítás nem fontos (nah jó, világitás lehet nyár kivételével igen)

    megnem ezt szeretném fő állásba csinálni, emeleet szeretnék rendes fizetős melót valahol, ez csak olyna mellékes mert érdekel, meg amit legutóbb csináltam, eléggé dicsérték hogy jó lett)

    nah de elégg, ne offoljuk már szét ennyire a korrepetálástopikot:D
  • mapol
    #44
    Aki esetleg korrepetálásra vágyna bizonyos tárgyakból, ajánlom az alábbi oldalt:

    http://www.tanuljunk.eoldal.hu/

    Már tanultam nála, és szerintem bőven megéri a pénzét, hogy így fejezzem ki magam. Remélem tudtam segíteni.
  • daver88
    #45
    kicsit az árakról: amikor én 3 éve jártam matekkorrepre egy egyetemi tanárhoz, akkor 1800 HUF-ot kért el egy órára. Namármost adott egy olyan ajánlatot, hogy mivel többen lennénk érettségi előtt, akik korrepetálásra szorulnak (persze ez nem így volt, csak jó volt ismételni..:)), ezért felajánlott azt, hogy legyünk hárman 2 órán keresztül, és csak 1500 HUF lett volna egy alkalom. Én belementem, éshát stabil 4-es lett az érettségi.
    Szóval fel lehet ajánlani ilyen kis "akciókat".
    Más: plakátolás nem rossz dolog, rengeteg ilyen telefonszámletépőset látni. csak abba van egy kis kockácat ténylet az APEH részéről, dehát aki nem jáccik, az nem is nyer.
    még vmi...: azon kellene még eltöprengeni, hogy Mohamed menjen a hegyhez, vagy a hegy menjen Mohamedhez, azaz a te lakásodba/házadba lenne az aktus, vagy a célszemély otthonába. Ezzel is sok jó pontot lehet nyerni, ha te mész el hozzá. (persze az ár arányosan növekedne +100, 200 Ft-al, legalábbis amennyit az utazás megkíván)

    na hamargyorsan ennyi jutott az eszembe, elnézést a szóismétlésért, és a hejesírásí hibákért :)...de reggel csak ennyi futja tőlem...
  • Multisync
    #46
    Főiskolai, illetve egyetemi villamosmérnöki tárgyak, valamint matematika és fizika és angol nyelv tárgyakból házidolgozatok megírását, tételek kidolgozását, korrepetálást, illetve házifeladat/jegyzőkönyv megírását vállalom olcsón! Végzős villamosmérnök hallgató vagyok!

    Írjatok bátran, mindenkinek szívesen segítek: [email protected]
  • BredaD
    #47
    Sziasztok, Szeretnék ajánlani nektek egy online magántanár adatbázist, az oktass.hu-t. Ha diák vagy és magántanárt keresel, itt jó eséllyel megtalálod a neked megfelelőt. Ha nem találsz tanárt, keresünk neked :)

    Ha magántanár vagy és hirdető felületet keresel, az oktass.hu a te oldalad. Az ingyen1ho kuponkóddal egy hónap ingyenes tagságot kapsz (a tagság utána is csak 990ft/hó)

    Magántanár regisztráció: https://oktass.hu/regisztracio
    A diákoknak a keresés nincs regisztrációhoz kötve és ingyenes: https://oktass.hu/kereso

    Szép napot nektek! :)
    Utoljára szerkesztette: BredaD, 2019.12.23. 09:57:40