12
  • zola2000
    #12
    Ez hülyeség, minden játék fut arcadeon is, a vinyó csak a demókhoz és XBLA cuccokhoz, és a játékok stabilabb futásához kell, de nekem is arcadeom van, és nincs semmi gondom vele.
  • schrank
    #11
    ez kurvajó tréler mint ha egy film lenne király a rendezués meg a látvány 10/10
  • schrank
    #10
    amiben már vinyó is van meg minden ojan kieg ami pekmeknél komojabb játékokhoz kell az 60k
  • Vardar
    #9
    Arany közép út van mindenütt.:D Van 40.000-ért XBOX???
  • zola2000
    #8
    Én nem tudom, de ha valaki vesz 40ért x360at, és elvan vele 5 évig, majd x720, vagy aki 2-3 évente költ 100 ezret pcre és panaszkodik, hogy miért késik minden/sokminden egyáltalán nem lesz..., Szerintem a "drágább termékkel többet szív, de nem látja be" dolog kimeríti a butaság fogalmát.
  • Vardar
    #7
    Sok buta ember akit elvakított a konzol...:D
  • zola2000
    #6
    Igen, a www.slagerlistak.hu oldalon látható, hogy magyarországon szinte csak pcre (esetleg x360ra) lehet eladni játékot, nyugaton meg wii, ds, x360 megy a pc sehol sincs.
  • neoG
    #5
    "tehát a pc gaming az csak magyar probléma pfffffffffff"
    sok kis buta magyar megveszi a 4870X2-t, nyugat eu meg a Virge dx/gx-et (mert ugye netre azis elég) aztán tolja boxon a játékokat
  • zola2000
    #4
    Hát a RE5 az jó lesz pcre, de a street fighterhez azért egy gamepad nem fog ártani nekik, de azért ha videokártya helyett konzolt vennének, akkor nem lenne ilyen gondjuk, csak az a baj, hogy igaz hogy nyugaton már szinte senki nem nyomatja pcn, és emiatt itt mindenki anyázik, hogy miért késik minden, de attól még van aki 40-100ezer forintot nem xre költ, hanem új videokártyára. Főleg az a durva, hogy magarországon több embernek van HD ilyen olyan kártyája, (amit nézek hogy sokszor 60-90 ezer forintos), mint konzolj, tehát a pc gaming az csak magyar probléma pfffffffffff

    Egyébként a RE már a 4. résztől xar minenre. 1-3. részig volt jó, meg a zero, meg a code veronica...
  • schrank
    #3
    meg...szhatják a hardverbuzik hogy kijön pc-re és letöltik úgy sem jön át a fílingje pláne nem egy sztrítfájternek de még a RE is fos pc-re szerintem direkt azért adják ki pc-re hogy borsot törjenek az orruk alá és megvegyék a videjójátékot
  • zola2000
    #2
    Ez nem biztos -csak valószínű-, hogy lesz pcre is RE5. De szerintem mióta 39990 az x360 arcade azóta az senkinek sem lehet probléma ha valami nincs pcre, akinek igen, annak nincs olyan pcje, amivel egyáltalán elindulna, mint ahogy nekem sincs :)
  • ffxi
    #1
    Capcom forever! Szimpi egy bagázs. Amikor konzolos voltam, akkor is bírtam játékaikat. Most hogy platformot váltottam pár éve és ugyanúgy élvezhetem művüket :) Nem úgy mint a Konami-nak, csak a foci és horroros Silent Hill series, más nem is akarnak portolni csak a húzó címeket. :(