157
  • Hengelhoffer
    #157
    Nekem nagyon sokszor kifagy.
  • balu999
    #156
    Sziasztok

    Van olyan mod a fallout 3 .hoz mint az oblivionban a próbababa mod?

    Sziasztok
  • Attila965
    #155
    Sziasztok
    Elég ritka a forgalom, de remélem kapok választ a kérdésemre.
    Na, szóval mikor feltelepítem a játékot, valahogy nem csinál textura mappát , viszont a modok nagyrészét ide kéne bemásolni.
    Ha valaki tudna szolgálni tanáccsal, hogy mi lehet a gond azt megköszönném,
  • body03
    #154
    Sziasztok!végjátszotam a Fallout 3-at----de kábé 1 hete csak össze-vissza mászkálok de nem találom a bábukat(4db-ot) 159 helyszint fedeztem fel,200000 kupakom van és a Megatroni házanba kb.400000 kupak érték.KÉRDÉSEM:-1-hol találom meg a bábukat???(pontosan,hely) -2-hány helyszin van???
  • EpicDD
    #153
    ui.: Minden dlc-vel együtt, szóval akiket azok érdeklik, azoknak is megéri nézni. :)
  • EpicDD
    #152
    Sziasztok!
    Itt egy újfajta (teamvieweres) Fallout 3 végigjátszás. Kérjük nézzétek el a hibákat, ha pedig tetszik, akkor lájkoljatok, kommnteljetek és iratkozzatok fel. :)

  • xerdi
    #151
    Azt csak te tudod, hogy szeretnéd-e újra végigjátszani. A Broken Steel DLC-vel a fő szál küldetés megnyúlik, és a teljesítésével sem ér véget a játék. (btw, ezért érdemes egyből a fő szálat teljesíteni, mert az hozza be a legtöbb opciót a játékba, pl. Enclave őrjáratok, SM vérminta gyűjtés, stb...)
  • xerdi
    #150
    Imádkoznál a sötét hatalmakhoz, mi? Ilyen nincs de azért nem nehéz rossz karmához jutni, és még csak fel sem kell robbantani Megatont.

    Az olyan számítógépek használata, ami vkinek a tulajdonában van, pl Moriarty-é, Dukovnál a temérdek üres üveg ellopása (mondjuk ez csak egyszer eljátszható, asszem) mind rossz karmához juttatnak.
  • fearfan
    #149
    Na végigtoltam a fő szálat kb 15 óra alatt.Jó kis gém volt 2008-ban.vajon tovább ment volna a fő száll,ha az apjával nem megyek vagy nem?
    Érdemes még egyszer végigtolni?
    Üdv all!
  • Rewerse
    #148
    Én leszedtem a fallout skullpturás verzióját és minden faja de angolul azé nem értem annyira és most a magyarítást (1.1.0.35)is leszedtem de úgy nem megy ,mit tegyek?
  • Attila965
    #147
    Hello!
    Remélem valaki tud neke segíten. Az lenne a problémám hogy a játék állandóan ki dobál, valamikor meg cak úgy hibaüzenet nélkül.
    Ha valaki segíteni azt megköszönném.
  • tomfucius
    #146
    sziasztok lenne egy kérdésem .van a fallout 3 világában egy olyan hogy ha adományt adunk vagy segítunk a szegényeknek akkor a good karma fog nöni ugye .na és az én kérdésem az lenne hogy van e ugyan ilyan hely ahol a bad karmának lehetne erösiteni?, vagy a bad karma csak ugy lehet növelni ha roszat csinálunk és ha ölunk vagy lehet olyan állando tápolo helyet találni ami a goodhoz hasonlit de a bad karmát tápolja vele???
  • hitman090
    #145
    PM ment!! :) remélem segít!
  • hitman090
    #144
    Sziasztok!

    Megvan nekem a Fallout 3 GotY kiadás és azt szeretném megkérdezni hogy a GotY kiadásban már minden hiba javítva van? úgy értem patchet(1.7) felkel tenni vagy már tartalmazza a javítást?

    válaszokat előre is köszönöm.
  • bali1997
    #143
    Amúgy meg a rendszerem teljesítménye :

    Windows XP
    AMD Sempron 3200+
    1.81 ghz
    1gb ram
    Nvidia GeForce 6150 SE nforce 430


    Ja és már kb 1 hónapja nem jött válasz ... pls irjatok !
  • bali1997
    #142
    Helyesbítenék , wasteland től kezdve lefagy , higát észlel , stb
  • bali1997
    #141
    Haló mindenki !
    Nekem bejön a fallout 3 , nagyon tetszik , de a lefagyásai nem annyira ...
    Mikor játszom , a vault 101 ben semmi probléma , de wasteland rendszeresen hibát észlel , lefagy stb ...
    valaki tudna segíteni nekem ?
    megvan az 1gb ram , megvan hozzá a jó proci is de nem jó !
    kérem hogy minél hamarabb válaszoljatok!
  • kishandris
    #140
    Helló.Nekem az a problémám hogy a fallout 3-ban a the pitt es résznél hol lehet vissza szerezni a fegyvereket?
  • Papa01 #139
    Azért ez meglehetősen meggondolatlan kijelentés...
    Fallout 1-2-T
    Max. az F3 az, amiről nincs annyi infó...
  • szunyika
    #138
    kár hogy nincs egyetlen normális és átfogó magyar nyelvű fallout-os oldal sem...
    mi ezen fogunk változtatni!
    ehhez azonban további szerkesztőkre, és segítőkre volna szükség

    ha úgy érzed hogy tudnál bármiben segíteni, hogy létrehozzuk Magyarország legnagyobb és legjobb Fallout-os oldalát, akkor keress fel bennünket bátran!!

    további info:
    Fallout.hu

    További szép napot!!
  • Robi944444
    #137
    mar ajanlotak a videokartya frisitest probaltam de semmi esetleg akkor mukodne ha eredetiben lenne meg??
  • Robi944444
    #136
    hali en ezt a jatekot mar lewarezoltam vagy 4 helyrol es akarhonan leszedem felrakom meg crackelem mindig mas crackel midnig belep a jatekba sotet kepernyo aztan hibajelentes az adatok amikkel eppen dolgozot valoszinuleg elvesztek haveromnal kiprobaltam azokat amiket letolotottem es ott pedig tokeletesen ment windovs xp em van amugy nem tudnatok valamit esetleg le kene toltsek hoza ha igen kuldenetek nevet vagy linket elore is koszi mert mar nagyon szeretnek jatszani a fallout3 al :/
  • berlin
    #135
    Sziasztok!

    Lehet valahogy 20-as szint fölé menni?

    kiegeket honnan lehet letölteni?

    Köszi előre is!

    Bea
  • xianon
    #134
    ez meghalt?
  • xianon
    #133
    Valaki tudja hogy warezba működnek a dlc-k és hha igen hogyan?
  • xianon
    #132
    Üdv mindenki. :)

    awacs111: Van hozzá sugárzás eltávolító, ezt lehet vásárolni elég sok helyen, de egyébként az orvosok is segíthetnek rajtad.

    rayman12: DirectX milyen van fent? Nálam akkor csinált olyanokat, meg nagyon fagytak a játékok, mikor régi volt.
  • Viruz mark
    #131
    Sziasztok!!Nekem az új windows 7-van és mikor feltelepítem és elindítom,akkor bevillan egy fekete képernyő és kész.Van erre valami?Patch?
  • Ramires
    #130
    Hali. Most fejeztem be a játékot, és én végig abban a tudatban voltam, hogy ahogy végeztem a fősztorival, folytathatom tovább a dolgaimat. Én szúrtam el valamit, vagy tényleg vége a befejező videó után? A folytatásra kattintva az utolsó mentett állás jön be. 15-ös szintig jutottam el és nem folytathatom?
  • rayman12
    #129
    ömm tud valaki arra megoldást hogy ne fagyon le a gépem 15 percenként a gém közben.
  • rayman12
    #128
    hy all nem tudja valaki meik vault ban van az a hely ahol szimulátorok vannak és hogy ha belemész 1 fekete fehér hülyeségben leszel és lekel mészárolni mindenkit.
  • #127
    Van sugárzás csökkentő lötyi. Vagy ha arra gondolsz, hogy tudsz sulyosan sugárzásfertőzött területre bemenni? Tudtommal sehogy.
  • awacs111
    #126
    Üdv!Hogy kell a sugárfertőzést lecsökkenteni?Segítsetek lécci!Köszi
  • jemo69
    #125
    nekem sem akarta betölteni a mentéseket.. lőttem egy rendszervisszaállítást, majd letöltöttem az amerikai verzióhoz -és nem az angolt mint ahogy előtte tettem- való 1.5-ös patch-et, és azóta jó :) (habár az én fallout3-om nem eredeti). A fagyás meg nálam is gyakori vendég (8600GT-m van.. legfrissebb driver stb.)
  • leviblack
    #124
    MAGYARÍTÁS: http://www.zshare.net/download/558047522fb03e63/

    Bemásolni a data könyvtárba, utána amikor indul a launcher a DATA selectornál ki kell választani a fájlt és kipipálni.
  • Viruz mark
    #123
    Hello tudja valaki hogy lehet használni a live-ot mer a főmenübe ráklikkelek de semmi csak eltünnek a lehetőségek
  • Bully1993
    #122
    Sziasztok én csak azt szeretném megtudni hogy tud e vki a PC-s fallout-hoz magyarosítást mert a haverom az angol változatot adta oda én meg nem vok túl jó angolos azért kéne!
  • leviblack
    #121
    Sziasztok,nekem egy olyan dologgal van problémám,hogy felraktam a játékra 1.5-ig a javításokat(eddig 1.35-el nyomtam)és miután elindítottam a játékot nem tudok rámenni a betöltésre csak új játékot enged kezdeni.A mentéseim ugyan úgy ott vannak a "C" meghajtón ahová eddig is rakta.
    Nem hiszem el,hogy egy patchelés után újra kel kezdeni a játékot.Pedig fontos lenne a patch mert már unom,hogy 15 percenként kifagy a játék.(legfrissebb driver is fent van 8800gt-vel játszom nem értem miért fagy ki)
    Ha valaki tudna segíteni,hogy lehet visszahozni a mentéseimet nagyon megköszönném,ugyanis 68 órát töltöttem már a játékba nem akarom újra kezdeni és nem is fogom.(A mentéseim megvannak külön is)Emilemre is írhattok [email protected]
  • kalpet
    #120
    Sabaton: Dumáld halálra. Nekem működött.

    Tényleg.

  • Vraaanyek
    #119
    Sziasztok!
    Nem tudja valaki véletlenül,hogy windows 7 RC alatt miért nem működik a console semmilyen billentyűvel? az ini-ben be van kapcsolva,minden úgy van,ahogy kell,de mégsem működik, az oblivion-ban ugyanez a helyzet...
    van valakinek valami tapasztalata ezzel? vagy ha tudja valaki,mi lehet a probléma oka,kérem segítsen!

    Köszönöm
  • Sabaton
    #118
    Valaki nem tudja hogy hogyan tudnám megölni éden elnököt??