96
Egy elegáns,és olcsó telefon a Samsung-tól.
  • cibuu
    #96
    sziasztok

    j700v telefont ki lehet kóddal függetleníteni?ha igen,hogy?
  • Kongy
    #95
    Kipróbáltam S5230-cal, működik. :D Jópofa.
  • Aquir
    #94
    Több samsung modellnél működő LCD teszt:
    Hívószámoknál: *#0*#      have fun
  • Kongy
    #93
    Nekem is,. de nem hordom mindig magamnál. :P Mobilomat meg igen. xD
  • biomage
    #92
    ki mondta hogy fényképezésre akarom a memóriát? :D
    Van digi fénygépem :P, a memória MP3ra kell :D
  • Kongy
    #91
    @biomage

    Hibának nevezném, hogy muszáj bővíteni a memót különben nem ér semmit az egész. A kamera elmossa a képet amit készítesz mindig, még akkor is, ha csak rettentő kicsit rezeg a kezed, gyakorlatilag ha megmoccansz xD És még alacsony felbontás, kicsinek mondható képernyő, dehát tudjuk, nem csúcskatgória, tehát aki ilyen készüléket vesz, az tudja mire vállalkozik. Amúgy nekem bejön a teló, igényeimnek teljesen megfelelő, stabil, pofás, elegáns.
  • bodesz
    #90
    eladó 1 ilyen készülék 8000ftért.
    megkímélt állapotban,vodás,nemgaris.
    írjatok nekem!
  • biomage
    #89
    Kösz :)
  • ChaosTeam
    #88
    asszem 15MB körül van benne, tehát "nem túl nagy" Én vettem hozzá alapból 2GB-os Micro SD kártyát.

    a "Flight mode" azt jelenti, hogy van benne "offline mód" ez annyit takar, hogy a hálózatot nem használja, de a telefon többi dolga működik. Tehát olyan, mintha "nem lenne térerőd", csak ezt te kapcsolod be. Azért "Flight" mód, mert Repülőgépen ugye nem lehet mobilt használni - ott ezt a módot kell aktiválni elvileg.


    EDGE (Enhanced Data Rates for GSM Evolution)
    A GSM továbbfejlesztett adatátviteli módja a 2,5 generációs rendszerek közé tartozik. Úgynevezett többszintű moduláció alkalmazásával a maximális adatátviteli sebesség elérheti akár a 473 kbps-t, de már az átlagos 120-as tempó is megfelel a vezetékes ISDN sebességének.

    az a Brand meg nem tudom milyen környezetben volt, lehet arra utal, hogy 3 sávos ( Tri-Band) vagy, hogy 2,5G -s.... nem tudom pontosan :D
  • biomage
    #87
    azért kérdeztem a memóriát mert a W300Iben van bővített memória alapból ami 256MB os
  • Bulykin
    #86
    yo^^
    hát asszem pontosan nemtom, de 12megánál többre ne nagyon számítson ha nem vesz vagy kap hozzá memóriakártyát, én vettem:D
    avi-t nem játsza, én mindig átkonvertálom a vidiket 3gp-be:)
    flight mode meg edge meg a brand foggalmam sincs h mi lehet, nekem magyarXD de lehet h a menünek a beállítása, h hogyan jöjjön elő vagy nemtom(mert ilyet is lehet:D)
    sztem annyival jobb a W300Inál h szebb legalábbis nekem jobban tetszik, de ahogy elnézem ugyanazokat tudja:)
  • biomage
    #85
    nem irtam oda melyik telefont veszi
    Samsung J700
  • biomage
    #84
    Yo

    Nem tudtam lebeszélni a tesomat hogy vegyen egy ilyen telon, úgy hogy most lenne pár kérdésem.
    Hány MB memoria lesz alapból a telon ha vodafontól venném?
    Képes lejátszani az Avi fájlt?
    Milyen hibái vannak?
    És mik ezek? "Flight mode" "EDGE" "Brand"
    Ja és menyivel jobb ez a telefon Sony W300Inél?
  • Kongy
    #83
    Ja, meg samsung pc studioval főképp.
  • Bulykin
    #82
    hát bluetooth vagy kábellel:)
  • teki777
    #81
    Hali!

    Hogy tudok a telóra doc.fájlokat feltenni? Köszi
  • Sabee01
    #80
    Eladó egy J700-as , fél éves , topaz gold szín , számlával , garival , tartozékokkal , tokkal-vonóval , 1GB-os micro SD van benne , nagyon szép újszerű állapotban 12 rugó fix. Jó kis telefon csak van egy LG choky-m is és azt jobban szeretem , nincs szükségem 2 telefonra. Szóval ha vkit érdekel itt jelezheti. thx
  • Kongy
    #79
    Nem. csak annyit tudok, hogy a doc. fájlokat olvassa a teló. :) Fizkiára Word-ben írtam egy puskát,és rátettem a telóra. Ugye a telón van számológép, és azt használtam, közben meg-megnézegettem a opuskát. :D Nagyon mini, de lehet olvasni a betűket. xD Mondanom sem kell, 5-öst írtam. xDDD
  • Bulykin
    #78
    valami nyelvi csomagot lehet rakni telóra?:D nem nagyon hallottam még ilyenről, de jó lenne:D:D tud vki vmit erről?
  • Kongy
    #77
    nemtok róla xD
  • zaki
    #76
    hát nagyon jó ez az oldal... :)
    Vmmi Marios game amúgy nincs a telóra? :D
  • Bulykin
    #75
    ööö...sajna nem, de szerintem a beállításokban van memóriatörlés és mindent vissza lehet állítani az eredeti állapotba ha jól tudom...ha meg nem akkor passz:D
  • baaka
    #74
    és esetleg valami olyan kódot tudsz mondani ami minden resetel a telón???????Mint pl: egy formázás.????????
  • Bulykin
    #73
    eh, passz, azt se tudom mire jó ez a kód:)
  • baaka
    #72
    sziasztok nekem j700-as telóm van és sikerült valahogy ezt #*7337# a kódot beírni és már vagy 1hete csak azt írja ki hogy keresés és korlátozott szóval nem találja a hálózatot/operátort !!Van valami ötletetek????????????,pls életmentő lenne..............
  • Kongy
    #71
    a JAR fájlokhoz egyébként JAD Maker kell. Behúzod a JAD Makerbe a JAR fájlt, és csinál belőle JAD-ot. Aztán mind2 fájlt a telóba másolod, és a JAD-dal telepítesz. Amúgy valszeg a Sony Ericssonodnak nagyobb a képernyője mint a J700-nak, az is számít.
  • Bulykin
    #70
    nem hiszem,sztem addig nem amíg te nem törlöd.
  • Attila8805
    #69
    És még egy kérdés!
    A hívólista törlődik autómatikusan egy idő után?
  • Bulykin
    #68
    olvass vissza, már volt róla szó, linkeltem is asszem egy oldalt...
    am azért, mert J700nak kell egy .jad fájl is a .jar mellé...
  • Attila8805
    #67
    Barátnőmnek ilyen telcsije van és a Sony e.v630-am ról küldtem neki játékot és nem lehet telepíteni mert nem ismeri fel.
    Ez miért van?
    Honnan és hogy szerezhetnék rá neki játékot?
  • Bulykin
    #66
    nem gyengén sokáig bírja az aksi, van úgy hogy 3 napig úgy hogy egész délután megy a zene a fülembe, király nagyon!
  • RobinMasters
    #65
    Köszi a választ Chaos Team!
    Akkor nem próbálkozom tovább. De azért elég bosszantó, hogy ott van benne a kártya nekem meg állandóan jelez hogy megtelt a memória, meg persze az is hogy nem lehet a kártyán lévő dolgokat hozzárendelni csengőhangnak, hívóképnek ...stb.
    Amúgy ezeket leszámítva eddig meg vagyok vele elégedve, főleg az aksija tetszik, mert egész sokáig bírja.
  • ChaosTeam
    #64
    Sajna a telcsivel készített cumókat csak a telcsi memóriájába rakja, neked kell őket esetleg átpakolni utána a memóriakártyára esetleg a géppel összekötve....
  • Bulykin
    #63
    akkor olyat nem si lehet sztem:D
  • RobinMasters
    #62
    Még mindig nem oldódott meg a problémám, hogy hogyan lehet beállítani hogy a fényképeket, videókat egyből a memória kártyára mentse a telefon!
    Bulykin!
    Rosszul emlékszel:D egyrészt nincs olyan hogy beállítások/memóriakártya
    viszont olyan van hogy: beállítások/memória beállítások/memóriakártya beállítások/alapértelmezett memória beállítása ,de ha erre rányomok akkor csak leformázza a kártyát, de változatlanul nem oda menti a fényképeket. Meg van olyan is, hogy beállítások/memória beállítások/alapértelmezett memória, de itt is csak a kékfogat lehet a memkártyához rendelni meg a WAP-os letöltéseket és a hangrögzítőt.

    Előre is köszönöm a további válaszokat!
  • Bulykin
    #61
    beállítások/memóriakártya ha jól emlékszem:D
  • RobinMasters
    #60
    Abban tudna valaki segíteni, hogy hogyan lehet beállítani azt hogy a fényképeket, videókat kapásból a memóriakártyára mentse és ne a telóba?!
    A válaszokat előre is köszönöm!
  • harcsy
    #59
    Köszönöm.
    Igyekszem spórolni, kicsi gépem van.
    De ha kell, akkor marad természetesen mindegyik.
  • Bulykin
    #58
    kell mind, különben nem tette volna fel:D
    am meg nem foglal olyan sokat sztem, vagy csak zavar?
  • harcsy
    #57
    Sziasztok!
    A PC Studio ennyi mindent pakolt fel. Kell ez, vajon, mind a működéséhez,vagy törölhetek valamit belőle?