96
Egy elegáns,és olcsó telefon a Samsung-tól.
  • b33r
    #56
    Rendben koszi megegyszer.
  • Bulykin
    #55
    nincs megoldás, nem lehet olyankor csak a zenelejátszóban lenni...ez nekem se tetszik:D pl.a sony ericsonoknál le lehet tenni "kicsibe" és akrámit csinálhatsz...
  • b33r
    #54
    Szia,

    a beallitasokban nezd at. Beallitasok > Telefonbeallitasok > Nyelv > Magyar

    ****Egy kerdesem lenne a zenelejatszoval kapcsolatban. Nem tudtam eddig megoldani azt, hogy a sajat zeneim lejatszasa kozben menut tudjak valtani. Amikor jatszom le a szamokat, akkor nem tudok mashol navigalni.

    Radional szimplan ki tudok lepni a menube, barhova mikozen a lejatszas folytatodik. Amikor a sajat zeneimet jatszom le, akkor kilep a zenelejatszobol is, barhova probalok menni. En nem vettem eszre eddig es van ra valami megoldas, vagy adjam fel?

    Koszi
  • Kongy
    #53
    Nekem kezdettől fogva nincs a flipnek hangja... Miért? Hogy állíthatom be?
  • birogyula
    #52
    köszi kipróbáljuk
  • Bulykin
    #51
    a billentyű hangot kell levenni, oldalt a volume gombokkal sztem...ha meg nem akkor nemtom:)
  • birogyula
    #50
    Sziasztok a barátom vett 1 Samsung SGH J700V nevű telefont.
    És még amikor először bekapcsolta flip nyitás záráskor hangot adott.
    Most meg nem nem tudja valaki hogyan lehet beállítani a menüben?
    Válaszotokat előre is köszönöm.
    Üdv: birogyula
  • Kongy
    #49
    lol. :M Az jó. Akkor majd hétfőn bevetem ezt a fizika TZ-nél!
  • Bulykin
    #48
    én sajna nemtok...

    btw: ez a teló tudja olvas a .doc állományokat, szóval puskázáshoz kiválóan használható:D:D tapasztalat^^
  • Kongy
    #47
    Én is Se portálról meg a Samsung J700-as tárról szedem a gameket.

    Mission Impossible 3 nemtom kinek van meg de én elakadtam. The Veil nevű küldetésen nemtok áramot vezetni az ajtóban. Tudtok segíteni?
  • Bulykin
    #46
    értem...nincs akkor ötletem::D.sda
    viszont én meg most nézem csak h a hu-eng az mükszik, de az eng-hu meg már el se indult nálam ma:D
  • Lullaby
    #45
    menni megy csak T9.es szótárral tudok ékezetet írni, anélkül nem :D
  • Bulykin
    #44
    és nem megy?? pedig nekem megy:DA:SA:DD
  • Lullaby
    #43
    Innen szedtem én is... :D
    A játékaim fele SE portálról van, szal nem lényeg hogy mihez lett írva. Ha JAVA-s és stimmel a felbontás/méret akkor simán menni fog.
  • Bulykin
    #42
    itt találsz szótárat, én innen szedtem, magyar-angol,angol-magyar, de van más is. nézegessétek, sok érdekes progi, bár szinte mind SonyEricsonra van:D
  • Bulykin
    #41
    én se tom
  • Kongy
    #40
    Én alapból kaptam a telóhoz headsetet,meg USB kábelt a Vidafone-nál. Namost azt,h ez milyen headset azt nemtom,mert nem értek hozzá. xD
  • ChaosTeam
    #39
    És milyen headset van hozzá? Sima, vagy Stereo, Vezetékes vagy BT?

    mert a samsung oldalán a telefonnál ezt írja:
    "Hallgathatod vezeték nélkül a Bluetooth vezeték nélküli sztereó fejhallgatóval"

    Csak az nem derül ki, hogy alapból adnak hozzá, vagy csak kiegészítőként vehető hozzá....
  • Bulykin
    #38
    este nézz majd fel^^
  • Lullaby
    #37
    Jó lenne, mert amiket találtam, mind túl nagy ><
  • Bulykin
    #36
    ha kell majd keresek majd neked normális szótárt, olvastam múltkor h kérdezted, csak elfelejtettemXD
  • Lullaby
    #35
    Szótár érdekelt volna de idő közben találtam egyet. Igaz, ékezet csak úgy tudok berni ha benyomom a T9-et xD Zavaró, hogy korlátozva van a JAR/JAD-ok mérete pedig van egy gigás kártya a telóban....

    #33: nekem is volt hozzá alapból.
  • Bulykin
    #34
    nekem alap volt
  • ChaosTeam
    #33
    Az érdekelne engem, hogy a telefon alap csomagjában található Headset vagy külön kell venni?
  • Kongy
    #32
    Googlebe beíros h JAD Maker és kiad egy progit amibe a JAR fájlokat be kell húzni és JAD (mobilos java game telepítő) file-t csinál belőle. Aztán USB kábel és az egyéb fájlokba másolod. Ott a JAD-ra klikkelve telepíted és jácchatsz is. Az alattam belinkelt oldalakról tudsz gameket leszedni ingyen.
  • Lullaby
    #31
    Honnan szereztél hozzá? (:
  • Kongy
    #30
    Hát ez gáz... pedig haverom a D600-án king kongozott anno...
  • Bulykin
    #29
    ez az egyetlen oldal amit találtam:D de ez is fizetős...
    katt ide
  • Kongy
    #28
    Esetleg meg tudjátok mondani,hogy a King kong mobil játékot honnan tom leszedni? Mert mindenhol csak Sony Ericssonra találtam meg... direkt Samsung J700-ra kell,mert különben kiír vmi hibát!!
  • Bulykin
    #27
    jaja, azért köcce^^
  • Kongy
    #26
    Csak a standard témák vannak...sajnos ez egy ilyen mobil. Sony Ericssonra lehet jó témákat tenni...
  • rózsa67
    #25
    Bocsi az előbb rossz válaszra nyomtam! Neked szól!
  • rózsa67
    #24
    köszi! Próbáltam úgy is ahogy mondtad,de nem megy!Töltöttem onnan is amit megadtál,abban van jad fájl is,és az sem megy!Esetleg valami más tipp vagy valami tutti oldalt nem tudnál még?Köszi előre is!
  • RuriKo
    #23
    Helosztok!


    Én is témákat kerestem eddig de találtam is csak valahogy nekem nem engedi rárakni.. lehet egyáltalán rárakni témákat?

    Köszi!
  • Bulykin
    #22
    Témákkal kapcsolatban tud vki vmit? lehet egyáltalán új témákat rakni a telefonra???
  • Bulykin
    #21
    nekem először az volt a gond h nem találta a .jad-okat, van egy olyan progi h JadMaker, azzal csinálj ha nincs...
    Egyébként pedig én innen szedem a játékokat:katt ide
  • rózsa67
    #20
    helló,nekem van egy sghj700-am,valaki segithetne hogy hogyan tudom elinditani a játékokat.Már feltöltöttem rá egy csomót az előirt felbontásban,de egyik sem indul.Köszi!
  • Kongy
    #19
    Én spec külön vettem 2 Giga memót utólag a telómba. vodánál csak 12000KB memoryt adnak,ami 2 db kb 3 perces mp3 számra elég. :P Ezért memokari szinte kötelező.
  • Bulykin
    #18
    #10 és #14 senki?
  • Bulykin
    #17
    nekem külön kellett venni hozzá a vodánál, bár az már régebben volt