25
  • kukacS3K
    #25
    valszeg nem gyökkettőszörgyökkettő lesz a felbontása a filmeknek de inkább a jó oldalát kell nézni a dolognak, pl ha lesznek majd sorozatok is akkor olyan mintha egy amerikai TV adót néznék persze ez sokakat nem hat meg de én azért örülnék ha nem kéne letöltenem a sok sorozatot csak streamelni, akár még a reklámokat is bevállalom
  • torcipepe
    #24
    nem, de illik tudni vezetni.

    vajon kiki nem mond hülyeséget, nekem is az egyik haverom a 21"-os 16:9-es képarányú monitorját 1024*768-ban használja. hát mondhatom, hogy kurva rondán néz ki. nem is zavaró számára, hogy a fényképeken az emberek úgy néznek ki, mint a hörcsögök, nagy pufi fejjel.
  • Molnibalage
    #23
    Sávszélességet meg honnan lopják hozzá? Nekem már az is megfeküdte a gyomromat, hogy most a youtube adatforgalma nagyobb mint az egész net forgalma volt 6 éve...
  • cateran
    #22
    Ja,ha meg méregdrága luxuskocsija van, akkor illik tisztában lennie a kocsi tulajdonságaival..mi a fszról beszélsz? Ha valakinek nagy kijelzőjű laptopja van,akkor mindjárt félprofi videosnak kell lennie? Nyilván igazodni kell az általatok felállított szabványhoz,véletlenül sem szabad úgy használni ahogy -esetleg-az adott személynek kényelmes vagy tetszik...
  • passatgt
    #21
    amelyik videónál működik, ott alatta van egy High Quality link
  • Yv@n
    #20
    Alapesetben valóban nem számít, de ha valaki a kijelző képátlóját a puhapöcs kompenzálására használja, akkor azért talán nem árt tisztában lennie az adott fogalmakkal.
  • AzUs
    #19
    "nem fér bele abba a maki fejükbe hogy mi az pixel meg képarány"

    Pedig aztán Atyauristen, aki még ezt se tudja, nem is ember, hiszen ennél fontosabb dolog a világon nincs ...
  • Nightwish006
    #18
    Kezdesz picit unalmas lenni
  • Tetsuo
    #17
    gondolom nem a jelenlegi formaban akarjak nyomni a mozifilmeket. LOL az durva lenne en a 2-3perces poenos videokat is alig birom vegignezni.
    szvsz DVD felbontasa lesz a videoknak..
  • Molnibalage
    #16
    Mozifilmet youtube-on? Csak akkor nézek rajta bármit is, ha más lehetőség nincs. A high felbontása is ratyi. Nem vagyok HD hívő, de azért 640x480 felbontása legyen már ez mozifilmnek..
  • balee66
    #15
    &fmt=18

    ezer éve használom, de egy csomó videónál nem jobb se a hang se a kép. Gondolom azok alapból gagyi minőségűek.
  • vajon kiki
    #14
    bocs rányomtam :)

    ...sznob lámáknak nem, akik RENDSZERINT azt se tudják mi az az aspect-ráció és a 8/5 képarányú (1920x1200) BIKAfelbontású laptopjukat 1024x768-as nyomott lapított felbontásba nézik és nem fér bele abba a maki fejükbe hogy mi az pixel meg képarány
  • vajon kiki
    #13
    én is hasonlóképp vagyok vele, bár én még a CD-re tömörített minőséggel is beérem, a méter/minőség arányában toronymagasan vezet, még a ma már elavultnak számító DivX tömörítés mellett is.. kedvenc filmjeim is így vannak meg és nem sok különbség van a DVD és e-között különösen az olyan sznob lámáknak nem, akik RENDSZERINT azt se tudják mi az az aspect-ráció és a 8/5 képarányú
  • vajon kiki
    #12
    atya-gatya !
  • Dodo55
    #11
    &fmt=18 ez a trükk.
    Sok videónál működik, 2008 február-március után feltöltötteknél meg biztosan.
  • torcipepe
    #10
    de nem fogja, mert a hazai oldalaknak van egy előnye vele szemben, mégpedig, hogy saját nyelvünkön szól hozzánk és a kommenteket sem angolul írják.
    hiába lesznek a youtube-on mozikfilmek, biztosan csak eredeti nyelven lesznek elérhetőek. ha nagyobb képmérettel operálnának, olvasható méretű feliratot rá tudnának tenni. pl az adatlapodon megadhatnád, milyen nyelven akarsz feliratot a videókra.
  • tarBubbles
    #9
    Ha épp nincs legalább 200kybte/s-es net a közelben, akkor a youtube-on kívül minden (nagy) videó megosztó oldal nézhetetlen! Most lehet rinyálni a minőséggel, de legalább lassú nettel is nézhető.
  • Tetsuo
    #8
    a youtube szervrparkjaval nincs videomegoszto aki vetekedhetne.. nagyon profi uzleti strategiajuk is van, ami szvsz hamarosan monopolla teheti oket. H orszagszinten vannak olyan kisebbek mint pl a videa.hu azt youtube kicsinalhatja konnyeden.
  • HöfEE
    #7
    A veoh.com volt a legjobb videómegosztó youtube alternativa szerintem, amíg szépen le nem tiltották az országok 75%-nak a megtekintést. A stage6 meg jó minőség tekintetében vitte a prímet. Annak is vannak most "utánzatai" de sajnos egyik sem olyan jó mint a stage6 volt. Általában nagyon le vannak terhelve a servereik és lassan töltődik le a video.
  • roliika
    #6
    Csak a metacafe.com és a video.google.com nameg még páran biztos vannak.
  • Gerygrey
    #5
    Annyi korlátozás van, hogy a HD videót nem embeddelheted be saját honlapodon/blogodban, azt csak a vimeo.com-on lehet megnézni. Persze még ez a HD is messze van az igazi HD-től, de webvideó-viszonylatban elképesztő minőség még full screen módban is 28-as monitoron.

    nincs még egy ilyen ingyenes szolgáltatás, ahol ennyi felvétel elérhető folyamatosan...

    Senki nem vitatja a Youtube nagyszerűségét... Abban amire eddig használtuk, kiváló, de filmnézésre a jelenlegi technikai színvonal mellett alkalmatlan.

  • Cat 02 #4
    Filmeket sztem megcsinálják rendesen :)
  • bertino
    #3
    "Hát igen a jutub kicsit le van maradva minőségben."

    hát valoban abban le van, de nincs még egy ilyen ingyenes szolgáltatás, ahol ennyi felvétel elérhető folyamatosan...
  • FoodLFG
    #2
    Hát igen a jutub kicsit le van maradva minőségben.
    Egyébként a vimeo-ra lehet HD-ben is feltölteni. Mondjuk biztos van valamifajta korlátozás ezzel kapcsolatban..
  • Gerygrey
    #1
    320*240-ben filmet nézni? Hát nem tudom, ízlések és pofonok, én azt hiszem maradok a torrentes X264 kódolású HD filmek minőségénél. Már saját videót sem szívesen teszek fel a Youtube-ra (inkább a vimeo-t használom) mert agyonvágja a gondosan megszerkesztett videó minőségét, nem hogy még filmet nézzek rajta.