Fail

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#149
fail

\"-Az út elvezet a végtelenbe, majd visszahoz. Sokszor megjártam az utat, ültem a verandán, játszottam, voltam kutya, minden, még madárijesztő is.\"

bertino
#148
ez mekkora fail

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

#147
mekkora állatok vannak, szegény kis kocsi.<#csodalk>

StephenKing
#146
Car fail Az egyik legjobb!

Ahogy élsz annyit érsz. Hajrá Diósgy?r & Amunt Valencia!!

#145
Ezen már meg sem lepõdöm 😊

REPS0L
#144
omg.

i5-2500K; GTX560Ti; 8GB DDR3 http://bofox.hu

edios
#143

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

Pianista
#142
Tudom hogy nem a témához tartozik de érdemes megnézni😊Link

Leszek ideges, simogatlak meg fejszével! Az emberiség megérett a teljes resetre.

#141
Fuck Fiat xdd
#140
:ASD:A😄:ASD na ez fail
Pianista
#139
én is felvettem😊

Leszek ideges, simogatlak meg fejszével! Az emberiség megérett a teljes resetre.

Viktor99
#138
én is az tuti 😄
cicai
#137
<#taps>xD

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

#136
jó topic, felvettem kedvencek közzé!!!

qetuol
#135
epikus

: Every man lives, not every man truly dies.: Razor,Lightning Revenant

#134
sz4bolcs
#133
legendás, drámai, meg még azokat a jelzõket, amiket írtál összegyúrod egybe. 😄😄

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

#132
Tegnap 5 percen át gyalogoltam megfeszített tempóban, hogy beérjek két miniszoknyás csajt, és mikor elég közel értem, hogy láthassak is belõlük valamit, elkanyarodtak balra 😄 FAIL

#131
Kb azt amit leírtál, pontos magyar megfelelõje szerintem nincs

N o N a m e
#130
bertino
#129
sztem drámai

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

#128
Valaki világosítson fel.
Mit jelent az "epic" kifejezés? Tudom, hogy valami fokozó jelzõ, (nagy, brutális, hatalmas), de pontosan mit jelent?

30Dani
#127

thank you for helping us help you help us all

cicai
#126
az a kamionos az kicsit durva:S

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

Pianista
#125
loál <#idiota>

Leszek ideges, simogatlak meg fejszével! Az emberiség megérett a teljes resetre.

Depridol
#124

Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. [‡‡‡‡‡‡__]

bertino
#123

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

BB7
#122
Elnézést! H. így raktam be! 😄 Am. FlashBlocker... itt is ez megy! 😉
dragon11
#121
csgery
#120
Gecijotopig😄
/+fav



Picar77
#119
az is egy megoldás XD

()() (^^)

N o N a m e
#118
spammelni kellene és hamar átmenne egy másik oldalra 😄
Picar77
#117
flashblock és nem hozza be 😄

()() (^^)

w77d
#116
nem lehet ezt a szart kiszedni inne, hogy ne kezdje el mindíg nyomatni??

John Cena
#115
FÉL! és betonfail

L2 | LvL 70 SPS | NobleSoul

leho94
#114
fail

\"Minek inni és mászni, ha lehet szívni és szállni?\"

akyyy
#113
leszmég!

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

bertino
#112
<#idiota>

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

Dark Angel 666
#111

Dark Angel 666
#110

#109
fail

Dark Angel 666
#108






akyyy
#107
ez mekkora FAIL

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

N o N a m e
#106
fszért kellett beállítsd az autostartot.. :-|
Pianista
#105

Leszek ideges, simogatlak meg fejszével! Az emberiség megérett a teljes resetre.

Pianista
#104

Leszek ideges, simogatlak meg fejszével! Az emberiség megérett a teljes resetre.

Pianista
#103
még jön néhány😊

Leszek ideges, simogatlak meg fejszével! Az emberiség megérett a teljes resetre.

Pianista
#102

Leszek ideges, simogatlak meg fejszével! Az emberiség megérett a teljes resetre.

Pianista
#100
hova tudok képeket feltölteni?? mert ide nem fér fel 1 se😞

Leszek ideges, simogatlak meg fejszével! Az emberiség megérett a teljes resetre.