Fail
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ahogy élsz annyit érsz. Hajrá Diósgy?r & Amunt Valencia!!
Az elutasítás oka: Sokan nem értenek hozzá, még többeket nem érdekel, és a pontok szerint is népszerû.
Szerintem a cikkíró arra gondolt, hogy sokan csak azért veszik meg a harcieszközöket, hogy múzeumot csináljanak a kertjükben. Ebbõl a rétegbõl emelte ki Art Nalls-t, aki használja is a ketyerét.
Aztán meg azt, hogy ez nem is csoda, hiszen a helybõl fel- és leszállni képes típus üzemeltetése rendkívül összetett és igencsak költséges.
Egy nehezen megszerezhetõ repülõgép (=>nem olcsó) + aminek rendkívül összetett és igencsak költséges az üzemeltetése. Az a legkevesebb, hogy még mûködik is?
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
http://www.honvedelem.hu/cikk/8/13063/harrier_magankezben.html
Ahogy élsz annyit érsz. Hajrá Diósgy?r & Amunt Valencia!!
ha már volt, sry.
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
Leszek ideges, simogatlak meg fejszével! Az emberiség megérett a teljes resetre.

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt
Leszek ideges, simogatlak meg fejszével! Az emberiség megérett a teljes resetre.
Leszek ideges, simogatlak meg fejszével! Az emberiség megérett a teljes resetre.
De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt
asd
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
ha be bent van flash, legalább van egy kis kép belõle, mire számithatók
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
Ahogy élsz annyit érsz. Hajrá Diósgy?r & Amunt Valencia!!
*Férfiak ne nézzenek oda! FÁJ!
asd
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
Ahogy élsz annyit érsz. Hajrá Diósgy?r & Amunt Valencia!!
Azt, hogy lassú, azt pedig úgy értettem, hogy magát a fórum oldalt lassabban hozza be az embed videók miatt.
nem kétszer kéne rákattintani, hanem csak egyszer és akkor nem 20x töltöd le ugyanazt.
a videók töltõdése csak akkor kezdõdik el, ha már egyszer rájuk kattintottál.
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!