Fail

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

redbull0304
#349

BB7
#348
detto
bertino
#347
deszar <#idiota>

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

N o N a m e
#346
bertino
#345
<#idiota>

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

N o N a m e
#344
kulabácsi
#343
😄DDDDDD

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

sz4bolcs
#342
Ja, még le is tört a szobor feje, le kellett volna takarni valamivel, mert ez így Sátán owned. Nem is csodálkoztam volna, ha a végén megnyílt volna a föld, és kiemelkedett volna belõle, és elvitte volna a béna hapit, hogy legyen a köcsöge. "Waiiiit, waiiiiit, waiiiiit you motherfuckeeeer"

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

sz4bolcs
#341
Bal oldali elülsõ hapi volt a hibás (láttam!!!😊), mert nem fogta végig a rudat.
Azért nagyon vicces, hogy vinnyog meg sikítozik mindenki. 😄😄😄:😄
Mint ha végre történne valami izgalmas az életükben, izgibb, mint a hullámvasút. Biztos voltak páran, akik ki is rohantak a templomból sûrû keresztvetés közepette.

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

sz4bolcs
#340
óbazzeg az ostoba.

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

N o N a m e
#339
egyel kevesebb 😊
Roger6
#338
Megérdemelte, aki ilyen felelõtlen...

TDU, Counter Strike-Source, Heroes & Generals nick: Grabowszki Commodore Világ and CoVboy forever

#337
Ostoba baromja

#336
😄

&#1641;(×&#815;×)&#1782; Az elmélet és a gyakorlat között elméletben nem, csak gyakorlatban van különbség.

30Dani
#335

thank you for helping us help you help us all

StephenKing
#334

Ahogy élsz annyit érsz. Hajrá Diósgy?r & Amunt Valencia!!

edios
#333
Beszteszt!<#eljen>

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

Sabcsee
#332
LOL gifek

kaka

BB7
#331
<#banplz><#banplz><#banplz>
TECSÓ 4 LIFE!
Bulykin
#330

A nyúl egy igazi jellem. Ott ül a fűben és mégsem szívja. &#12385;&#12403; Kicsi

Bulykin
#329

A nyúl egy igazi jellem. Ott ül a fűben és mégsem szívja. &#12385;&#12403; Kicsi

#328
😄😄

bertino
#327
hát ez télleg fail <#idiota>

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

StephenKing
#326

Ahogy élsz annyit érsz. Hajrá Diósgy?r & Amunt Valencia!!

#325
Mozgókép. Az nálam videó. 😉

#324
videó???<#idiota><#idiota> Nem gif?

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#323
OK, akkor csak az én gépem kukacoskodik. My fail.

Roger6
#322
Igaza van a többieknek. Rajtad kívül nem zavar senkit, sõt én örülök, hogy egy hsz-ben ilyen szép gyûjteményt láthatok.

TDU, Counter Strike-Source, Heroes & Generals nick: Grabowszki Commodore Világ and CoVboy forever

qtab986
#321
Mi az, hogy "Meghülyül a gép"? Nekem 5 éves a gépem, és amikor vettem már akkor is a középkategóriát inkább alulról súrolta, de semmi gond, pedig megy az emule meg tükrözök egy oldalt.
Most képzeld el meddig tartott volna csak a linkeket berakni + akkor az lenne a baj, hogy minek annyi link, meg ki a ... fog egyenként ráklikkelni.

#320
😄😄 kibaszott jók 😄

#319
Szabad kérni, hogy egy hsz-be kevesebb videót linkeljetek, vagy inkább a linket toljátok be? Meghülyül a gép.

poppe
#318
az alján az a késdobáló a kung fu hustle c. filmbõl van, mindenkinek ajánlom, kibaszott nagy film!

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;

qtab986
#317
<#eljen>THX!

#316
Gyönyörû összeállítás.😄😄

BB7
#315
Grat! Nagyon szépek! 😊
qtab986
#314

Roger6
#313
Ohh... Akkor az én hsz-em is FAIL! <#hehe>

TDU, Counter Strike-Source, Heroes & Generals nick: Grabowszki Commodore Világ and CoVboy forever

#312
#286

#311
:ADASA_D:A_S:A_D:A_S:

Depridol
#310
btw amerika<#idiota>

Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. [‡‡‡‡‡‡__]

Roger6
#309
Nem hiszem el, hogy van ilyen b+!

TDU, Counter Strike-Source, Heroes & Generals nick: Grabowszki Commodore Világ and CoVboy forever

30Dani
#308
nem

thank you for helping us help you help us all

BB7
#307
Nem kicsit! <#banplz><#banplz>
qtab986
#306
Ez Fail?

#305
áááztákúúrvaélet

qtab986
#304
Szõke nõ + szõke hapsi. <#hehe>
Hapsi festett de akkor is.

#303
Ez nem vicces.:|
Röhejes,maximum.

Bulykin
#302
nem fájhatott, ááh, holXD

A nyúl egy igazi jellem. Ott ül a fűben és mégsem szívja. &#12385;&#12403; Kicsi

bertino
#301

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

qtab986
#300