644

kalóz stratégia
  • Austin Bailey
    #644
    Itt a magyarítás


    Az angol nyelvi fájlt kell felülírni. (benne van az elérési út) Steames verzióval is működik.
    Utoljára szerkesztette: Austin Bailey, 2014.09.24. 20:58:45
  • kifli
    #643
    https://mega.co.nz/
    https://www.mediafire.com/
  • xido
    #642
    ez még itthon szinkronos volt vagy már csak feliratos?
  • tite
    #641
    hát a magyarítás nekem is jól jönne :)
  • Calver
    #640
    netload?
  • Austin Bailey
    #639
    Nekem megvan a magyarítás, ha mondotk egy fájlmegosztót akkor felteszem a oda és adok egy linket.
  • Calver
    #638
    kb fél ismerősi kör meg is kapta ajándékba, attól tartok egy ideig nem fogok őket hús-vér valóban látni

    #637: ha találsz valahol magyar demót, vadászd ki belőle, emlékeim szerint azt használták kétlábúak régebben
  • kifli
    #637
    magyar nyelvi fileok nekem is jól jönnének, a humblebundle féle verzióban csak angol van :/
  • Calver
    #636
    királyság
  • lammaer
    #635
    Tropico 3 ingyenes a humblebundlén....

    https://www.humblebundle.com/store
  • Austin Bailey
    #634
    átküldtem
  • Zefir
    #633
    Nekem tökéletes lesz bármilyen módon :) Egyébként valami jó anács a Tropico 1,2-höz képest mit érdemes csinálni stb?
  • Calver
    #632
    megjegyzem, ha 10 mega alatt van, itt is hozzá tudod csapni privát üzenethez mellékletként.
  • Austin Bailey
    #631
    hogyan kéred a magyarítást?
  • Zefir
    #630
    A netem bonyolult, mert hollandiában vagyok és a fönökéktől kapjuk a netet és 6-an vagyunk rá :)
  • Austin Bailey
    #629
    Egyébként ha mond valaki valami tárhelyet, akkor feltöltöm neked, vagy esetleg elküldöm emailben
  • Austin Bailey
    #628
    Miért, milyen a neted sebessége?
  • Zefir
    #627
    Sziasztok!
    Nekem az lenne a problémám, hogy "megvettem" a játékot egy torrent oldalról, de sajnos csak angol nyelvű. Valaki nem tudná felrakni a magyar nyelvi file-okat az alap Tropico 3-hoz? Előre is köszönöm válaszotokat :)
    Ui: 2 hetembe telt leszedni a játékot, mert olyan lassú a netem sajnos. Nem szeretnék még egy hetet rászánni a demo letöltésére a magyar nyelv miatt.
  • acsati
    #626
    értem. köszi szépen!
  • bud0
    #625
    Mert a orvosi rendelőbe és az olajfinomítóba magasabb képzettségű emberek kellenek (College-educated), nem elég a High School, építs College-et vagy hívj külfödről a pozíciók betöltésére embereket.
  • acsati
    #624
    Sziasztok!
    Most találtam rá erre a jó kis játékra :) Olyan kérdésem lenne, hogy az emberek miért nem mennek dolgozni olyan helyre, ahova tanult dolgozók kellenek? Van már jó ideje középsuli, sok végzőssel, de mégis üres mondjuk az orvosi rendelő, meg az olajfinomító. Mit csinálok rosszul?
  • mooo
    #623
  • Calver
    #622
    meg még egy, ahol nem csak kibaszott fák vannak mindenütt

    eredeti


    sweetfx
  • Calver
    #621
    na kaptok tőlem egy kis ajándékcsomagot, SweetFX Tropico 3 szépítésre hangolva.

    mivel nagyon szeretem a harmadik részt, de a lelkem (főleg a négyhez képest) mosott szar színekkel dolgozik, ezért adtam rá egy kis extra szaturációt sweetfx-el, és picit visszafogtam a vörös színből, mert messze túl vörös volt az egész szvsz.

    használat: Tropico 3 könyvtárba (ahol az exe van) kicsomagol, örül. játék közben scroll lock-al lehet ki és be kapcsolni a színesítést.

    ha finomhangolni akarjátok, SweetFX_settings.txt-nek neki lehet esni, mert lehet másnak kicsit sok lesz. összesen két dolgot kapcsoltam be (tonemap és vibrance), semmi gépzabáló, grafikailag turbózó cuccot.

    összehasonlító kép:

    eredeti


    "felturbózott"

  • Calver
    #620
    magyarhonban magyarul jelent meg, demobol emlékeim szerint valaki még annak idején ki is cserkészte. Absolute Power-hez viszont tényleg nincs.
  • Austin Bailey
    #619
    ja de van, bocsi, ez a 3 topikja. Nekem magyar. De az absolute powernek már nincs
  • Austin Bailey
    #618
    nincsen
  • Koridor
    #617
    Magyaritást nem tudtok hozzá?
  • Austin Bailey
    #616
    a respektjük összefügg a boldogsággal. Ha mindenki boldog, akkor nagy a respektje
  • Calver
    #615
    puccs az nem azért szokott létrejönni, mert respect-jük van a béka segge alatt? (nem happiness) vagy army base azt is megdobja? nem volt szokásom soha sem felhúzni, nem túl költséghatékony. (meg általában hatalmas hadseregem 1 emberből állt, aki bőszen őrizte a palotát)
  • Austin Bailey
    #614
    építs egy katonai bázist. Az általában megoldja a problémájukat, mivel az életszínvonalukat jól felhúzza
  • Calver
    #613
    nézd meg almanac-ban a követeléseiket, de általában azért sírnak, mert 20 dolcsi alatt van a fizetésük/nem ők a legjobban fizetettek, nincs elég katona (szerintük), vagy elég tábornok. militaristák igazi rinyapinák, és kb semmire nem jók ha jól játszol.
  • rico86
    #612
    Van egy olyan problémám hogy akármelyik pályát kezdem el előbb utóbb valamelyik frakció, általában a katonaság elégedetlenkedni kezd és pucs lesz a vége mit tegyek?
  • rico86
    #611
    Megköszönném ha küldenél pm et honnan tudom letölteni.
    Van valami teszt erről az Absolute Powerről?
  • Calver
    #610
    DLC nem, szerencsére Tropico 3 még nem akarta így megfejni a kétlábúakat.
    kiegészítő ellenben igen... és milyen ki-bebaszottul jó kiegészítő!
    Absolute Power a neve, és... ez nem warez fórum (tűzzel-vassal irtják), szóval linket itt nem fogsz kapni. de megéri beszerezni, mert a legjobb része a Tropico sorozatnak.
  • rico86
    #609
    Srácok a tropico 3 hoz jelent meg dlc?
    le lehet tölteni ezeket valahonnan?
  • Atek007
    #608
    Üdv faterok.Azt szeretném kérdezni hogy az absolute powernek van-e magyarítása.És hol lehet elérni?Köszi.
  • Calver
    #607
    emlékeztet ez valakit valamire?

    [apro]segítség
  • kenyeresdaniel
    #606
    Köszi
  • Calver
    #605
    csak dísz.
    viszont negyedik résznek is van már topicja