18
  • MerlinW
    #18
    A producer többnyire csak a pénzt adja.
  • bladesoft
    #17
    Szomorú... ha nem világpremier... ettöl többen töltik le és a mozi kongani fog.... Ellenben a rajongók (ha rossz) a moziban találkoznának a filmel ami a széles vászon miatt jobbnak látszódna... dehát ök tudják.
  • Etinger
    #16
    én azért bízok McG-ben meg valahogy mintha látszana rajta, hogy bizonyítani akar. Plusz ez a rövidke teaser is ami napvilágot látott már jobban ott van hangulatban mint az előző rész.

    Nem lesz Mo-on világpremier --> ez így jópofa leírva :D:D
  • bmw
    #15
    Nem is nagyon varom a T4et mondjuk, ez mar csak rokabor semmi mas.
  • CaptainRumi
    #14
    természetesen megint nem csalódtam (pozitívan ) a fordítókban és megint sikerült összehozni egy "hagyjukinkább" magyar címet...
    Az odáig oké, hogy a salvation az megváltást jelent, csak hogy az eredeti címe Terminator salvation: the future begins
    és mivel ez egy úgymond új trilógia, gondolom a többinek is majd Terminator salvation címet fognak adni egy változó alcímmel...
    mind1 én már rászarok... xD:D
  • diablo1336
    #13
    IMYke2.0.0.0 elhiszed h a legtöbb embert miutáén kikerült a gimiből nem érdekli h van za leirva h X-men? én pl idéző jel nélkül is megértem:D igen igen nem magyar szakos vagy hanem matek :D
  • IMYke2.0.0.0
    #12
    Szekeres Viktor úr: a magyar helyesírással még mindig gondok vannak. A filmcímeket - legyenek azok magyarok vagy angolok - idézőjelbe [azaz: " így "] tessék foglalni!
    Minden magyarul író és normális ember örjöng, amikor ezeket a cikkeket olvassa!
  • dzsagon
    #11
    Charlie angyalai 2 tényleg nem volt rossz, sokkal inkább istentelen ratyi szar a megfelelő jelző rá. A "rossz" szót sokkal értékesebb dolgokra pazarolnám.
  • a_n_d_r_e_w
    #10
    McG: szép látványos film lesz, minimál sztorival és 0 mélységgel, ettől tartok. Charlie2 is üres jelenetek egymásutánja volt számomra. Az első részével viszont elvoltam, Fastlane is tetszett, de ezek amolyan agyatlan szórakozások, Terminátor többre érdemes.
  • zaki
    #9
    azaz winnie nyomjad az okosságaidat megint...
  • winnie
    #8
    "Ő a producere az Odaátnak."

    mcg nem csinál semmit az odaátban, csak kreditet kap, a napi melóban nincs benne.
  • Tetsuo
    #7
    Bale nem rossz szinesz, de mar a csapbol is o folyik.. :( mint anno Brucewillis, v joelotte Chuck Norris.
    Kijaza mcG? (Producere az Odaátnak?? LOL akkor biztos jol tud rendezni, foleg latvanyakciot) Hol van James Cameron mar megint?
    Ebbol tuti h a 3.resszel meg1ezo szinvonalu vekonyfosas lesz.
  • bertino
    #6
  • PheCho
    #5
    A saját véleményem az, hogy a Charlie Angyalai 1 még határeset, de a kettő kifejezettem nem tetszett. McG-t én nem ezek miatt jegyzem. Ő a producere az Odaátnak. Nálam ez alapozza meg a bizalmat. :) (És persze Bale...)
  • winnie
    #4
    jó film? ezt előre nem tudhatod. bár, végülis mcg készíti és a charlie angyalai 1-2 sem volt rossz és ez már a 4. mozifilmje.
  • akyyy
    #3
    most akkor benne lesz swarci vag yno?
  • akyyy
    #2
    tegyük csak dvd megjelenésre, mert az jobb a népnek. legyenek csak mesék meg herripotterek világpremierek lol
  • janivankenobi
    #1
    Igen ezaz csúsztassuk a jó filmeket a gagyit meg tegyük előre, grat a kiadónak, miért mindig a jó filmek sínylik meg. ááhhh