30
Fifa Manager 09
  • qkackagabika
    #30
    Jóestét!

    A HFM11 VÉGRE felkerült a netre!

    23:10 óta fent van itt:

    http://www.gamemanager.hu/



    @
  • cspedro
    #29
    biztos,torrenteken keresd
  • vargadani95
    #28
    Hali ezt a játékot lelehet szedni valahonnna?
  • cspedro
    #27
    Sziasztok!Van valakinek xfire-je? Mert azon megbeszélem vele az online-játékot nem eredetivel!Akinek megvan a fifa09 és jönne szóljon msn-em:[email protected]
  • Leslie87
    #26
    Hétfőn indul az elmaradt nyereményjáték ITT
  • zsoflas
    #25
    Szánd rá, én még a következő vasárnapomat is ott töltöm akkor need for speed lesz. Szerintem a fifa11 klasszisokkal jobb mint a fifa10 vagy a pes...szóval én ajánlom.
  • drees
    #24
    Sziasztok, a fifa11 mennyire jó?Eddig csak fifa10-zel játszottam de az nem volt az igazi.
    Most lesz a corvinban egész vásznas játéklehetőség, rászánjam egy vasárnapom vagy ne?
  • rexHUNter
    #23
  • rexHUNter
    #22
    [IMG][/IMG]
  • rellat
    #21
    Hello! Én csak annyit szeretnék kérdezni, hogy hol lehet nézni a meccseket vagyis h kell nézni a meccseket, úgy h ne csak azt lássam hogy mi az eredmény meg mikor ki lő gólokat hanem 3D-ben h tudom nézni a meccseket? Elöre is köszönöm!
  • pumpi77
    #20
    Sziasztok!
    A 2009-est hol lehet letolteni?
  • Al Ashrad
    #19
    Senki többet :O?
  • Al Ashrad
    #18
    Hali!
    Lenne néhány kérdésem, amihez az EA fórumán és a terméktámogatáson belül sem kaptam választ...
    Először is a 08-hoz. Rengeteg hiba van a játékban. Pl. a nem top ligák játékosainak szintje köbö 20-30, ami egy magyar NB3-nak sem felel meg. Inkább a megyei 2-nek... Ezt, át lehet állítani editorral, de csak akkor működik az átállított átlagszint, ha van hozzá bajnokság is. Nos, az editorban lehet létrehozni bajnokságot. Én meg is tettem, de ezekután a játék kidob, ha elindítanék egyet. Tehát úgy sz@r ahogy van.
    + a második patch szintén kidob, ha elindítom a játékot, pedig teljesen EREDETI.
    Az lenne a kérdésem, hogy a 09-ben kijavították-e ezeket a bődületes hibákat? Játékosok megfelelő szintje a különböző országokban, játszható ligák létrehozása editorban... és lehetséges-e játszani az EREDETI játékkal...
    Üdv. J.
  • van der vaart
    #17
    Üdv!! Requires Hardware Graphics Acceleration!! No,ilyenkor mi van??
  • skristof
    #16
    mindig az az aktuális

    ez zárható
  • John Cena
    #15
    ja igen ez fifa bocs:)
  • AlieN911
    #14
    hali! 3d meccset hogy lehet nézni a 09ben??
  • Pluskast
    #13
    Hmm ez érdekes. Én mondjuk a szezon végig nem jutottam még el de majd megnézem. Lehet, hogy ez valami védelem a nem kóser játékkal szemben?
  • Kitto15c
    #12
    Üdv mindenkinek!

    Játszottam/játszok a FIFA Manager 09-el...többször el kezdtem, nem egy szezont vittem végig és egészen biztos, hogy nem kóser valami mert minden egyes idény végén kirúgtak sikerektől és pénzügyi helyzettől függetlenül. Ráadásul akkor is ugyanez történik amikor klubot alapítok, szezon végén ugyanúgy kirúgnak...kirúg a saját klubom :) Ha bárkinek van valami ötlete, akkor kérem írjon, szívesen venném ha megtapasztalhatnám, hogy milyen a 2., 3., 4....szezon :)
    Köszi
    Üdv
  • gz8
    #11
    Egy Adobe vagy Office is eljátszhatja ugyanezt, és n+1 oka lehet, gondold csak végig...
  • gator
    #10
    ööö... a 08 az nem 09... Egyebkent a 08 fent van a laptopon es mukodik.
    csupan ezert kerdeztem ....
  • John Cena
    #9
    TURBAKAKI!XD
  • van der vaart
    #8
    Halihó managerek!! A PLAYER EXCHANGE opció miért nem működik,nem tudja valaki?? üdv
  • passatgt
    #7
    az 08:)
  • mila69en
    #6
    LoL
  • toysoldier
    #5
    internet?
  • somakam
    #4
    hol lehet letölteni?
  • kocsisgabor9999
    #3
  • gz8
    #2
    Lehet, hogy hasonló problémával már itt is találkoztak. Ezért kár volt totyikot nyitni :)
  • gator
    #1
    Hihetetlen, nem lehet a jatekot laptopra felrakni ?
    Asszondja nekem hogy rakjam be a DVD-t a meghajtoba... De benne van es elkezdi az utolso reszt telepiteni, majd amikor befejezte megint mondja hogy rakjam be es elolrol ugyanezt ... Most mi a baja? Asztali gepre felment siman ...