19
  • zola2000
    #19
    Anyád az!!!
  • Lordgyurma
    #18
    ez egy szar
  • GraviGyerök
    #17
    A cikkből csak az mard ki, hogy a WiiFit-es BalanceBoard-dal pedig a dobot kezelheted. Szétröhögtem magam a fiamon amikor nyomta a dobolást :-)
  • JeD
    #16
    snorbi: "Akkor arra nem tudom, mit mondasz, hogy én néha előveszem a CCS64-et"

    Azért ez már tényleg gáz. Miért nem Vice-ot használsz?
  • xAlterego
    #15
    Az a lényeg, hogy a jobb grafika teljesen fölösleges.
    Már a Wii is képes arra hogy felismerhető alakzatokat jelenítsen meg, és az átlagembernek ennyi bőven elég. Néhány "vájtszemű" gamer nem így van vele, de hát hülyeség lenne csak az ő kedvükért drágább konzolt készíteni.
    Pont olyan hülyeség, amit a másik kettő el is követett. Egy xbox360 kb. ugyanennyibe kerül, mert a Microsoft lenyomta az árát, de olyan költséges elkészíteni, hogy gyakorlatilag ráfizetnek minden egyes eladott konzolra. Ezzel szemben a Wii már a kezdetektől nyereséges.

    Játékból is többet adnak el világviszonylatban, mint a másik kettőre, vagyis jó sokat.
  • zola2000
    #14
    Biztos mindenki warezol wiire, mert ha megnézed a www.slagerlistak.hu oldalt, akkor wii/ds játék nincs is benne a top 40ben, mind pc játék van, meg néhol x360/ps3/psp. Wiire/dsre mindenki warezol legalábbis magyarországon.
  • snorbi
    #13
    Ha már a Wii-nél tartunk: valaki el tudja nekem magyarázni, hogy miért nem rakott bele a Nintendo jobb grafikát? Odáig eljutottam, hogy maga az alapgép így olcsóbb, de ha valaki vesz egy Wii-t, akkor ezt szerintem kb. leszarja, hisz egy játék nálunk 12e+. Vagy mindenki warezol valahogy? :)
    Sosem volt még konzolom, szal nem "érzem át" a dolgot :)
  • snorbi
    #12
    Akkor arra nem tudom, mit mondasz, hogy én néha előveszem a CCS64-et
  • xido
    #11
    Na most azért nem mindegy,hogy zeneÍRÓ vagy zeneSZERKESZTŐ a program..előregáyrott riffeket a botfülű is egymás mellé tud tenni...hangokból összerakni saját muzsikát..na az a nem mindegy...
  • zola2000
    #10
    Nem igazán, volt Nesem, Snesem, pcm (az első félrelépésem). gamecubem, majd wiim, de sok jrpg x360ra jön, és 45ezer forintot megért a dolog, tehát x360. Annyira azért a wiit sem kell leírni, sok jó játék jön ki wiire is főleg japánból.
  • xAlterego
    #9
    Na ja, elvégre azok az igazán értelmes emberek akik jókor nyomják meg a négy gomb egyikét, aki inkább tényleg saját zenét játszik, az csak valami hülye lehet...


    Ez a játék egy Guitar Herohoz képest az, mint ami egy novellaíró pályázat egy helyesírás-ellenőrző versenyhez képest.
  • Tinman #8
    Akkor ez a Wii csak amolyan félrelépésed? ;-)
  • zola2000
    #7
    Van mindenem (ps3mat és gamer PCt kivéve)
  • Dzson
    #6
    Újabb jó játék a szellemileg <= 8 éveseknek.
  • Tinman #5
    Ne haragudj nem is figyeltem, hogy neked Wii-d van... fogadd mély és őszinte részvétem.
  • zola2000
    #4
    Mindhárom játék hülyeség, duplaplusz nemjó.
  • Radi
    #3
    Most miért? Képzeld csak el, aranyos virágos réten, madárcsicsergés közepette a kis bandád játssza az Unforgivent
  • Tinman #2
    Miről is beszélsz?
    NEM egy kategória! Ez egy nagy nulla, elmegyenge sérült idiótáknak vagy 4 éveseknek.

    Hogy lehet egy Black Sabbath-ot összehasonlítani ezzel:
    "megszokott hangszerektől kezdve egészen a kutyaugatásig és macskanyávogásig terjedő eszköztár segítségével."

    Ez egy nagy duplanulla.
  • zola2000
    #1
    Nem is tudom, inkább a monster hunter 3mat várom wiire, de a gitar hero/rock band és egyéb őrült ritmusjátékfanok örülhetnek...