2026
BattleForge
  • donatus13
    #26
    Én az infokat a másik topicra teszem majd meg a képeket akartok reggeljetek fel írtok kérdéseket felteszem őket a hiv fórumban
  • Fenrir
    #25
    +fav

    Erre én is kíváncsi vagyok, jelentkeztem bétára.
  • F1re
    #24
    elég ez a topic am kivi leszek erre a gamere
  • donatus13
    #23
    A német fórumokon is és a hivoldalon is leírják a szerveren való játszás ingyenes de a másik fórumra leírtam 200 kártya lesz elvileg az alapjátékban ezekből lehet válogatni és majd később lesznek + káryapackok ezekért lehet majd fizetni de ezek majd később lesz, de kártyákat lehet nyerni és cserélni is mással.
  • donatus13
    #22
    Jó lesz mert mert ott van a hív oldalon kiírva:D
  • dekraaa
    #21
    Létrehozztam egy külön forumot (oldalt) a játéknak!!! Itt érheted el gyertek nézzétek meg! Még keresek administrátorokat, moderátorokat......
  • dekraaa
    #20
    az jó lenne :D
  • chilios
    #19
    We are happy to announce that the Open Beta will begin on November 7th.
    Az igen :D
  • chilios
    #18
    köszi,képben vagyok valamelyest :) Annyi jó játék lesz mostanság,nem tudom mi lesz velem :D valószínű ezt választom!Ez olyan warcraft-os.
  • dekraaa
    #17
    Kösz az információkat :)
  • donatus13
    #16
    nem hatan hanem 4 ember :D ott elírtam sry
  • donatus13
    #15
    Amit eddig sikerült kivennem : A játékban nem lesz bázis építkezés sem nyersanyag bányászás és gyűjtés, a szervereken a játék ingyenes lesz a kártyákat majd ligákon is gyűjthetünk.A játék 2009 elején jelenik meg ez még nem biztos,év végén lesz open béta amire én már reggeltem remélhetőleg majd kapok kódot:) A játékban X kártyát kel kiválasztanunk a gyűjteményünkből amiket majd a menetek során használunk,ezeken lehet majd változtatni fontos szerepe lesz az összeállításban a pályáknak. A játékban lesz kampány is pvp és co-op pve egyaránt amiben játszhat velünk más is és a történetben segíthet.Egy pályán lehetünk egyedül,hatan vagy tizenketten egyszerre pályáktól függően.Egy egyszemélyes pálya kb fél és egy óra között lesz teljesíthető amíg egy 12 személyes pvp inkább 1 óra.200 kártya lesz összesen,ebből lehet válogatni és elmenteni az accountunkra.A kártyák között 4 típusú lesz tűz ez egy támadó kártya lesz a jég ez a védekező emelett a természeti kártyák és a shadow kártyák amikről még nem sokat tudunk.Lesznek épület kártyák és varázs kártyák is. Elvileg majd a játékban áram generátorokat kell elhelyezni ami majd tölt és ennek hatására lehet használni a nagyobb erősebb kártyákat , a játékban nem lesz ezen kivül más nyersanyag csak katona képző épületek és funkciós épületek lesznek meg különböző védekező tornyok.Kártyákat lehet majd cserélni a többi emberrel és venni a játékban (ezt azt hiszem valós pénzen:( ) 20 kártya lesz személyenként.
  • chilios
    #14
    Az úgy már nem jó...majd meglátjuk mi lesz a különbség.Ha sokat akarnak keresni, ég és föld lesz :D
  • dekraaa
    #13
    ŐŐŐ igen én amiket olvastam azt vettem ki belőle, hogy lesz ingyenes is meg fizetős is....

    De erre a kartyas dologra meg nem igazan jöttem rá. De keresek rá leirásokat.
  • donatus13
    #12
    Nem valószínű hogy havidíjas lesz :) legalábbis a faq ban írtak után én úgy látom lesz havidíjas ami nagyon jó én is kifogom próbálni mert nagyon ötletes.Viszont azt nem értem hogy most csak a kártyákból lehet egységeket kapni vagy itt is kell építkezni és egységet képezni.
  • dekraaa
    #11
    A jaték hivatalos oldala!
    Vannak fent videók, képek, és egyéb érdekességek (persze a szöveg angolul sajnos....)
  • chilios
    #10
    húú ez jónak tűnik,ha nem lesz fizetős biztos kipróbálom :)
  • donatus13
    #9
    hiv oldalra ezt írták:In contrast to other MMOs, there will not be a subscription model - playing on the servers is free.

    Nekem nagyon tetszik az egész ötlet :) meg a játék is eddig.
  • dekraaa
    #8
    Itt egy kis info még...

    A Battleforge főként az online, többszereplős csatározásokra építkezik, mégpedig egy érdekes rendszerbe foglalva. A játékosok kártyákat gyűjtenek, melyek egységeket, seregtesteket képviselnek. Kártyákat a külön a játék miatt létrehozott online piactéren cserélhetünk, vásárolhatunk, így építve fel ütőképes hadseregünket. A csatákat akár barátaink oldalán is megvívhatjuk, akikkel csata előtt megoszthatjuk lapjainkat. A tervek szerint chatszobák állnak majd a játékosok rendelkezésére, a szociális interakció végett, na meg ott lehet igazán sírni-ríni, ha valaki mégiscsak elpáhol bennünket. Rendszeres időközönként rendeznek viadalokat, ahonnan a győztesek komoly erőt képviselő ütőlapokkal gazdagabban távoznak.
  • flashpointer
    #7
    Jól értem, hogy kártyát kell hozzá venni amivel az egységeket kapod?
  • mama 2
    #6
    Online? Fasza. A kérdés már csak az havidíjas lesz-e?
  • dekraaa
    #5
    Videó
  • dekraaa
    #4


    http://www.battleforge.com/cms/upload/Screenshots/battleforge_screenshot_web_001.jpg

    http://www.battleforge.com/cms/upload/Screenshots/battleforge_screenshot_web_002.jpg

    http://www.battleforge.com/cms/upload/Screenshots/battleforge_screenshot_web_004.jpg

    http://www.battleforge.com/cms/upload/Screenshots/battleforge_screenshot_web_006.jpg
  • dekraaa
    #3
  • nandorb
    #2
    kepek?
  • dekraaa
    #1
    Az Electronic Arts bejelentette a németországi székhelyű EA Phenomic Studio új fejlesztését, a BattleForge című játékot, amely egy új, fantasy témájú, valós idejű, online stratégia, ahol saját magad toborozhatod seregedet gyűjthető kártyákkal. Az őrült istenek és ősi óriások háborúja alatt sínylődő halandóknak egyetlen reménye maradt csupán, ha összefognak. A tűz, fagy, természet és árny erőit felhasználva, az életre keltett legendás Kohó az egyedüli esélyük, hogy egy kellően hatalmas sereg létrehozásával kiutat találjanak kilátástalannak tűnő helyzetükből.
    "A BattleForge-ban a küzdelmek teljes mértékben online történnek, és ez új szintre emeli a valós idejű stratégiai játékélményt," mondta Richard Leinfellner, gyártásvezető és igazgató helyettes. "A kooperatív játéknak, a kihívást jelentő versenyeknek, a céheknek, a csevegő szobáknak, és a kártyák kereskedéséhez és vásárlásához létrehozott hatalmas piactérnek köszönhetően, a BattleForge az első valós idejű stratégia, ahol beépített szociális és közösségi rész kerül egy izgalmas, fantasy témájú, stratégiai játékba."
    A játék megjelenése 2008 őszén várható - PC-re.