2026
BattleForge
  • Jericho19
    #106
    Üdv!
    Lenne egy nagyon hülye kérdésem.
    Van 3000 Battleforge pontom a bétában amiért booster pack-ot vagy tome pack-ot tudok venni.Na én kiváncsiságból vettem egy booster packot.A kérdésem az hogy a teljes játékban megint lesz 3000 pontom és akkor a nullától kezdem a gyűjtögetést,vagy megmarad ez a pár db lap amit vettem 250-ért és akkor már csak 2750 pontom van?
  • netmester
    #105
    helo
    én felraktam ma pech végigment aztán elindúlt,leraktam asztalra ajárékot, hibaüzenet és azóta nem tudok belépni
  • Lerstal
    #104
    én nem észleltem lagot, toltam online is másokkal. tetszik, ötletes tényleg. számomra unalmas, rts-eket sose szerettem, de ezt azért probáltam ki mert más. kiváncsi leszek amikor megjelenik, mi lesz akkkor.
  • Pio
    #103
    Na nem mintha védeni akarnám őket, mert a fizetési rendszer engem is annyira kiborított, hogy amiatt nem veszem meg a játékot, de az se lehetetlen, hogy ez direkt a béta része, egyfajta stresszteszt, megnézik, hogy mennyit bír a szerver és ennek függvényében bővítenek majd a március végi megjelenésig.
    Nekem volt egy köröm EA kiadású játékkal, konkrétan a Warhammer Online-nal és ugyan úgy elcs*szettül laggos volt az egész a zárt béta alatt és a nyílt bétán is csak szódával ment el a dolog, de aztán a megjelenéskor ha valamire, akkor a pingre nem lehetett egy árva rossz szót se mondani (persze sokminden másra lehetett, de ez más kérdés :) ).
    Szerencsére nekem a closed bétánál játék közben nem volt gondom, mondjuk most pont elég erős gép mögött ülök és ez is közrejátszhatott, remélem azért az ilyen gondokat sikerült kiküszöbölniük. Sajnos az EA szereti megsürgetni a kiadásokat és sokszor emiatt szupernek ígérkező játékok néhány bosszantó probléma miatt nem érik el a várt sikert.
  • Filder
    #102
    A lag miatt úgy 1 perccel később hajtják végre a kiadott parancsokat az egységek. Teljesen játszhatatlan.
    Tegnap is ez volt.

    Mondjuk az tény, hogy a zárt bétánál is volt gond. Ha valaki több órát volt online teljesen lelassult a játék. Igaz az más típusu probléma.
    Mindenestre ha így folytatják, hozzátéve még azt, hogy sokan berzenkednek az elképzelt fizetési mód miatt is, néhány potenciális vásárlótól elbúcsúzhatnak.

    Erre a brutális lagra nem mentség béta állapot. Engedjenek be kevesebb embert, ha nem bírja a szerver, vagy a szerverek.
  • Lerstal
    #101
    megy megy, már patchel. kiváncsi vagyok nagyon az egészre
  • Pio
    #100
    Tele lett hirtelen panasztopikkal a hivatalos fórum, szóval szerintem nem bírta a bétaszerver a hirtelen rohamot :( Bár az, hogy nem indul az install valami más miatt lehet, de sajnos nincs ötletem, hogy mi miatt :(
  • Lerstal
    #99
    letöltöttem...elinditom az installt és nem történik semmi
  • Pio
    #98
    Aki még nem értesült volna róla, nyilvános lett a béta. RÉSZLETEK ITT
  • Pio
    #97
    Találtam egy élménybeszámolót a bétáról Keen és Graev játékblogján. Mondjuk jó eséllyel nem nagyon hallott még róluk senki, de MMO-s, azon belül is főleg WAR-os körökben az egyik legnépszerűbb blogról van szó. Fontos tudnivaló róla, hogy nem ragadt le egyetlen játéknál, hanem tényleg mindenféle játékot kipróbálnak, tesztelnek, írnak róla. Sajnos angol a cucc. Remélem segít egy kicsit népszerűsíteni ezt a szerintem méltatlanul elhanyagolt játékot. Magyar portálokon szinte semmit nem látni róla, pedig szerintem az év egyik legnagyobb RTS durranása lesz.
    Ez is csak azt bizonyítja, hogy hiába hisztizik mindenki, hogy nincsenek újszerű játékok, új címek mégis úgy fest, hogy hatványozottan hátrányos helyzetből indul egy játék, ha nem valamelyik jól bevált sorozat címe díszeleg a dobozán. Itt elsősorban arra gondolok, hogy szerintem a Dawn of War 2 egy ehhez nagyon hasonló, csak ennél sokkal "egyszerűbb" játék és mégis mindenhol hatalmas visszaszámlálások mentek és tülekedés a bétára meg élő videótesztek orrba-szájba, erről a játékról pedig szinte semmit nem lehet találni.
    Persze az is lehet, hogy csak én értékelem túl ezt a darabot :)

    Itt a beszámoló

  • Gabesz026
    #96
    It van gameplay video ha valakit érdekel!
    http://www.gametrailers.com/player/45067.html

    Bocs ha már volt.
  • Pio
    #95
    Amikor én bétáztam, akkor úgy volt, hogy végig kellett menni az első "hadjáraton". Ez 2személyesben ha jól emlékszem 3, 1személyesben 4 pályát jelentett, de elég egyértelmű, mert az egy hadjáratba tartozó pályákat összeköti egy csík és ha megcsinálsz egy pályát, de abból nem vezet tovább csík, akkor a végére értél. Elvileg a sztoriból is kiderül, hogy a végére értél, de amikor én bétáztam akkor még a sztoriszövegekhez "sample text"-ek voltak írva :)
    Ha végére értél egy hadjáratnak, akkor mehetsz az első pályára advanceden.

    De mivel ez bétateszt az se elképzelhetetlen, hogy kilőtték a nehézségi fokozatokat mert az már jól ki vqan balanszolva és azt szeretnék, hogy mást teszteljenek a playerek.
  • navahok
    #94
    Valaki aki már játszott vele korábban megmondaná, hogy hogy kell teljesíteni egy pályát hogy advanceden is lehessen tolni, már jó pár 1 és 2személyes pálya is mögöttem van de egyiken sem engedi hogy Andvanced nehézségűre rakjam. Azt írja hogy nem teljesítettem vlami Master Standardet azt hogy lehet?
    Előre is kösz a válaszokat
  • Pio
    #93
    *esek=kezdek
  • Pio
    #92
    Szia!

    Sikerült leszedni? Én is leszedném újra, de ha halott a downloader neki se esek...
  • Murder3
    #91
    hali nekem már lent van a kliens és kezdi letölteni a játékot de 14%-nál kiír valami filet hogy nme találja vagy nem tudja letölteni na szóval mindig megáll it csináljak?
  • Filder
    #90
    Tart még a béta, hogy meddig azt nem tudom.

    A tervezett megjelenés április közepe, szóval még egy ideig biztosan lehet bétázni.
  • Rip
    #89
    Még1x köszi a segítséget!
    Biztonság kedvéért még bespájzoltam pár key-t :)
  • Pio
    #88
    Amúgy aki még esetleg érdeklődik találtam hirtelen 2 kulcsszerzési lehetőséget is:
    ELSŐ
    MÁSODIK
    Persze limitált mennyiségről van szó, nem tudom, meddig fognak élni.

    Illetve korábban valaki érdeklődött teljes kártyalista ügyében. ITT VAN egy.
  • Pio
    #87
    Elment. Boccs a 3 levélért, a végére már kíváncsi lettem... A fene se érti ezt a motort, a fórumon támogatja a bbcode-okat privátban meg html tageket kell írni...
  • Rip
    #86
    Ok, előre is köszi! :)
  • Pio
    #85
    Küldöm mindjárt PMben az infókat. Hogy tart-e még a béta azt nem tudom, járj utána :)
  • Rip
    #84
    (már ha egyáltalán tart még a beta)
  • Rip
    #83
    Sziasztok!

    Kedvet kaptam, hogy kipróbáljam a játékot, mert szeretem ezeket a kártyagyűjtögetős dolgokat.
    Nem lenne valamelyikőtöknek esetleg egy béta kulcsa? Nagyon megköszönném!
  • Filder
    #82
    Sziasztok!

    Van arra lehetőség, hogy az összes "forgalomban" lévő kártyalapot megnézzem? Ha igen, hol?
  • wesker24
    #81
    Hát én olyan sokról nem tudok ami több lenne mint 10 GB !

    Pl: Gta4 Sacred 2 Blacksite Area 51 Stranglehold Witcher EE
  • wesker24
    #80
    Majd ha nagyobb netem lesz akkor majd megnézem ! Addig nem !
  • donatus13
    #79
    9-10 giga kb lószar :) simán lelehet tölteni ott hagyod éjjelre a gépet és kész.... kivéve ha fizetős neted van de ma már rengeteg játék több mint 10 gb...
  • TGArtist
    #78
    Mozgás közben nekem is elnyerte :) Csodaszép. De ez képeken tényleg nem jön át.
  • Pio
    #77
    Én nem is nagyon láttam screenshotokat, videókat a játékról, emiatt előítéletek nálkül álltam hozzá a grafikához :)
    És szerintem továbbra is tényleg teljesen rendben van, stratégiához képest meg még kifejezetten jó. Pláne a "kamerarezgetés" és az, hogy minden környezeti elem reagál a varázslatokra, képességekre (ha elvarázsolsz egy hőlökést akkor a közeli fák is megremegnek, satöbbi). Persze ezek nem újdonságok, de valahogy nagyon jól bele vannak illetsztve a játékba. A varázslatok között pedig van néhány kifejezetten látványos, amolyan "eyecandy", példának okáért a meteoreső.
    Szóval számomra úgy, hogy a játék képi világával gyakorlatilag először az elindításakor találkoztam teljesen jó volt a grafika. Na persze tény, hogy nem egy FPS szint, de a stratégiákat azért kicsit más szemmel kell nézni.
    És ha valakinek a grafika nem is nyeri el a tetszését, a játékélmény mindenért kárpótolni fogja :D
  • TGArtist
    #76
    A grafikája screenshotok alapján abszolút nem szép, sőt, én emiatt nem szedtem le majdnem ... kár lett volna :) Fantasztikus játék. Csak ezek a mocsok bugok ne lennének a netkódban.
  • wesker24
    #75
    Én szivesen betatesztelném és már nagyon sok játékot teszteltem is de 1 megás nettel nem fogok neki állni 10 gigát leszedni !

    Ha sokkal nagyobb netem lenne akkor gond nélkül azonnal leszedném !
    Mondjuk ugy 4-8 megás net !
  • Pio
    #74
    Szerintem a játék nagyon jól néz ki, igazából nem is láttam még soha ennyire látványos, jól kinéző, jó fizikával rendelkező stratégiai játékot. De persze ízlések és pofonok, meg persze azt töltesz le, amit csak akarsz, ha ennyire türelmetlen ember vagy lehet nem is Neked való a bétatesztelés, ahol lehet találni hibákat is sokszor.
    A letöltés mondjuk már értem miért lassú, tegnap kijött egy jó nagy patch és azt tölti mindenki, nekem is alig jön.
  • wesker24
    #73
    Mivel engem már nem érdekel a játék van egy fölös beta kulcsom ha kell valakinek csak szóljon !!

    Inkább szedek másik játékot ami nem 9-10 giga !! Meg aztán mi a franc 9-10 giga ezen amikor a grafikája se annyira jó !
  • wesker24
    #72
    Jól van akkor nekem ez a játék felejtős ! A franc se fog letölteni 9-10 gigát egy ilyen játék miatt töltse le az akinek 2 anyja van !!

    Meg aztán az 1 megás netemmel mire leszedne 9-10 gigát az egész napom rá menne és nem tudnék csinálni semmit se !!

    Annyit nekem nem ér az egész !!
  • Pio
    #71
    9-10 giga között lesz a végére, szóval eltöltöget egy darabig. Bár azon is múlik hogy jön, nekem 4 óra alatt megvolt de a haveromnak fél napon át ment, pedig egyforma netünk van.
  • wesker24
    #70
    Azt szeretném megkérdezni hogy egyáltalán mennyire veszi fel a játékot ?? Mert nekem már itt tölt már egy jó ideje !!
  • TGArtist
    #69
    Szerettem volna most este kipróbálni a PVE-t vagy a PVP-t, de egyik sem sikerült. Ha ráklikkelek a joinra, csak áll a játék, nem történik semmi, és a menübe sem tudok visszatérni. Ha én szeretnék létrehozni, akkor meg senki sem csatlakozik, néha megjelenik egy másik player ikonja jobboldalt az én nevem alatt, a csapatoknál, aztán ennyi. Valami tipp?
  • Pio
    #68
    A pesszimistább véglet sajnos jelenleg tényleg ez és ebben a profitorientált világban jó eséllyel ez is fog bekövetkezni. Viszont azt kiemelném, hogy egyenlőre szerencsére a már meglévő lapok upgradelése teljesen független a battleforge pontoktól, tehát az egyenlőre kizárólag ingame teljesítménytől függ. Reméljük így is marad. Bár ha a lapok beszerzéséhez (és ezáltal a charge boostoláshoz) vásárolni kell, akkor azt is a hajunkra kenhetjük... :(
  • Pio
    #67
    Azért szerencsére nem sokan tudják őket és a jelentősebb bugok már ki vannak szűrve. Olyan apróságok vannak még, hogy például van egy épület, ami 15%kal csökkenti a lények idézését egy bizonyos területen és ha több ilyet építesz egymás mellé, akkor a hatásuk összeadódik így létre tudsz hozni sok ilyennel egy területet, ahol baziolcsón lehet lényeket idézni. És viszonylag jó a közösség, kevés a "cheater", általában jófejek az emberek. Persze nulla rutinnal teljesen biztos, hogy az elején nagyon sok meccsedet el fogod veszíteni, de nagyon jó, hogy nincs fog of war, tehát figyelheted az ellenfeledet, hogy játszik és tanulhatsz tőle, illetve replayt is ment a játék, bár azokat egyenlőre még nem lehet lejátszani. Sajnos egyenlőre az "összesorsolás" nem igazán létezik, tehát első szintűként is simán bedob a játék 20-25-ös szintűek ellen. De a pve kooperatív küldetésekkel érdemes próbálkozni, ha találsz társat, mert nagyon ötletes némelyik. Nem csak egyszerűen annyi van, hogy odatesz mindkettőtöket aztán had szóljon, hanem tényleg látszik, hogy a pályát két emberre dolgozták ki. Épp ezért vagyok nagyon kíváncsi a négyszemélyes pályákra.
    Illetve az "arénák" is elég ötletesek és nagyon pörgősek a meccsek, max 10-15 perc alatt általában véget is érnek épp ezért nem okoz olyan nagy szívfájdalmat az se, ha vesztesz.

    A booster vásárláshoz még annyit leírnék, hogy az egyetlen ezzel kapcsolatos interjúban (ami múltkor megvolt, de most egyszerűen nem bírom megtalálni) még nagyon régen azt mondták, hogy minden tartalom elérhető lesz pénz rááldozása nélkül is. ÉS eleinte jártak battleforge pontok a megnyert meccsekért. De ez az egyik bétaverzióban megváltozott és azóta sehogy se lehet szerezni a készítők pedig nem nyilatkoznak sehol, hogy akkor hogy is lesz ez.