2026
BattleForge
  • GanXstaZoleeWrk
    #146
    Nekem van több lap amiből 2-3 db is van. Jól vettem ki hogy mindeből 1 lehet bent egy deckben, illetve értelme nincs hogy több van? gondolok itt a CD időre ha 2x van bent egy lény akkor cd nélkül lehet letenni a 2.at vagy mind2re vonatkozik a várakozás?
  • ToCsEk
    #145
    hali, én is megvettem a gamet :), tocsek kéven megtaláltok :)
    a fire lapjaimra nem tartok igényt egyáltalán, ha kell valami akkor szólj és megegyezünk :)
  • Mester
    #144
    Helló! Én is jól összerakott játéknak találom. felesleges lapjaim sajnos nincsenek, de valami jó cserébe benne lehetek. Én Lourker néven játszok majd rádkeresek néha, ha online vagyok.
  • ez meg az
    #143
    Tök jó ez a játék nem ? Csak sajnos a játékban 1 magyart sem ismerek, pedig szeretnék cserélni, van itt olyan akinek vannak felesleges tűz lapjai ? Mert ha igen szoljatok a játékban, nevem a játékban: Vekerur
  • Pio
    #142
    Na igen mindig megy a hőzöngés a szaksajtó részéről, hogy az EA csak rókabőröket támogat aztán amikor itt egy ilyen gyöngyszem, akkor meg csendben lapítanak... :(
  • GanXstaZoleeWrk
    #141
    Érdekesek a coop küldetések is szerintem van a játékban fantázia csak nem értem hogy sehol semmit nem lehet olvasni róla igazán pedig EA adta ki de 1 reklámot nem láttam még róla.
  • Mester
    #140
    Igen ma már lényegesen több ember van mint bétában/open bétában volt. Mostani mennyiség már bőven megfelelő(a kettőből az egyik serveren biztos, a másikon egy kicsit kevesebben voltak).
  • donatus13
    #139
    Majd ha már csökkent az ára lehet benevezek egyre magam is mert azért jól eljátszottam bétában :) na majd meglátjuk mi sül ki belőle remélem nem sokára kapunk új mapokat stb ...
  • GanXstaZoleeWrk
    #138
    10 oldalnyi van most épp.
  • donatus13
    #137
    Sok ember van az eredetin most ? mert bétában 6-7 oldalnyi embernél több nem nagyon volt.
  • GanXstaZoleeWrk
    #136
    visszaolvastam tome kerdes targytalan.
  • GanXstaZoleeWrk
    #135
    A tomeban 3 booster van vagy hogy?

    3000 pont van alapból + egy rakat kártya.

    Egy booster 250 a tome az 1250.

    Grafika hang toppon van, na majd meglátjuk mire megyünk hosszútávon, egyenlőre bejön a játék.
  • donatus13
    #134
    cd galaxison 6300 ft körül van a 2000 pont ha neten rendeled a boltban 7000 ez kurvára sok pénz :) Egy új játék ára...
  • GanXstaZoleeWrk
    #133
    NA ezen sokat változtattak:

    UPDATE NOTES, March 25th
    General
    BattleForge Points display now updates more reliably after points purchase on website.
    Boosters can no longer be sold in auctions.
    Trial Clients are not allowed to trade anymore (mail, trade, auctions)
    Bug Fixes
    Corrected URL when clicking on the order button in the trial version.
    Following extensive player feedback during beta, we have made a number of additions to the game content.
    Improved PvP matchmaking
    The matchmaking will match players of equal strength. In case that there is no fitting opponent available, it will loosen the constraints step by step.
    Video Replays
    Watch your recent battles, review your plays and learn from your opponents strategy.
    Loot chests and XP milestones in PvE maps
    Chests are placed at key points in PvE scenarios. Looting chests rewards you with gold. Likewise XP is awarded each time you achieve a mission goal within a scenario, not just at the end.

    2-3 havonta 4500-5000 sok? akkor az a pár millió ember havi 3000nyi eruróért nem tudom hogy játszik :)
  • donatus13
    #132
    Én elég sokat játszottam bétával részt vettem a esl ligán is jó unbalanced volt még akkor szörnyű rendszerrel , vége felé egészen megtetszett , a grafika egész jó sok a képesség jó taktika kell, nature al toltam szinte mindig jó rush technikával nagyon lehetett vele tarolni, a bétára is alig jöttek ember amikor már szinte teljesen kész volt akkor volt fent kb 60-70 ember PvP ben sok volt a bug raider , rengeteg volt az unbalanced cucc pl jó ideig jég madárral osztották a népet olyan erősre csinálták egyedül 4-5 íjász csapatot szétkapott 3-4 össze dobtál már nem bírtak lemosni a pályáról , ez a része szerintem nagyon szar volt, a story egész tűrhető , a hangok jók , Maga a kártya rendszer miatt fog valószínűleg bukni a játék mert szerintem az a 2-3 havonta 4500-5000 ft az elég sok , Valamilyen módon úgyis kifogják találni ,hogy muszáj legyen megvenni az új kártyákat különben nem érné meg nekik, A játékból rettentően hiányoltam a pálya szerkesztőt. Ranked duel jó hülyén volt megoldva 3-4 es voltam elején 26 osok ellen játszottam kész élvezet volt 21 ig toltam fel magam onnantól már hamar meguntam játékot, 1 személyes kampányokat expertig vittem de az első pályán nem bírtam átjutni a balance hibák miatt amit később orvosoltak remélem jó játék kerekedett belőle én komplett egy 10/6 ot adnék neki 68-70 % ot mert nagyon jó egyedi ötletek vannak benne de még lenne mit rajta csiszolni rendesen, a rengeteg szerver leállás még nagyon falhoz vert főleg játék közbe minden féle hülye hiba üzenet stb.De a története szerintem jól ki lett találva az tetszett és szerintem jól tovább csavarható ha sikert arat a játék. Sajnos ez is réteg játék nem valószínű ,hogy sok embert megmozgat majd de azért bízom a sikerében. Amit még hozzá fűznék az én kritikámhoz a kártya eladások nagyon rosszul voltak benne megoldva némelyik elterjedt 4 pontos ért 700 bf pontot is elkértek... Az meg nagyon nem tetszik veszed a kártya decket random szerűen kapod a kártyákat aztán kapsz jó sok szar 1 orbos kártyát akkor nagyon jól jártál:)))) Ezeken a részeken is lenne mit újítani. Nagyobb klántámogatás kellett volna neki mivel ez egy mmo játék főleg mivel a pvp lesz idő után a lényege , bétában egy idő után az lett még szörnyű upgrade háborúba ment át a játék. Fajokról a véleményem:DD: Itt igen nagy változatosság volt legnehezebbnek a shadow ot találtam ennek a kártyának a feláldozáson alapuló pénz szerzés volt a lényege jó erős lett a béta végére de nagyon nehéz volt vele játszani:)Nah szerintem röviden hosszan a elmondtam mi tetszett és mi nem:)
  • GanXstaZoleeWrk
    #131
    Ezzel egyetértek amit említettem MTGO-t ott is akár vásárolhatsz összeállított deckeket is amivel nagyrészt lehet nyerni persze külön versenyeken már kevés de ha valakinek nincs rá keret az alappal is sokáig el lehet lenni, 2-3 havonta pedig beletolni 4500at szerintem nem összeg, és ezért ezek szerint kapsz 80 lapot ami nem kevés.
  • Mester
    #130
    Igen ez a gondolat sok emberben benne van, de viszonylag sok kártyával és bf ponttal kezdesz tehát simán össze lehet rakni 1 jó deck-et.
    És van lehetőség rendes tradelésre pontokért másik kártyára.

    Persze ,ha 2-3hónap múlva aránytalanul erős kártyákat tesznek be és ezzel akarják ösztönözni az embert hogy vegyen pontokat az nem lesz jó.

    Amúgy most kb. 4500 ft környékén adnak 2000bf pontot ami kb. 10 csomag vételére elegendő(8 db kártya van 1 csomagba). De én úgy látom most hogy nem feltétlenül leszel rákényszerítve hogy vegyél új deck-et.(de majd meglátjuk simán lehet az is hogy rá leszel;p)
  • GanXstaZoleeWrk
    #129
    Fene se tudja nézd meg a Magic The Gathering Online játékot ugyanez kártyákat veszel és még rts nézet sincs meg semmi látvány csak egy nagyon jól kitalált szabályrendszer. Van ebben fantázia csak nem látom hogy reklámoznák bárhol is.
  • donatus13
    #128
    Nekem maga a játék tetszettm de szerintem totál bukás lesz , nem sok ember fog most kártya packokat venni, valószínűleg jó drága lesz, és biztos úgy lesz megcsinálva ,hogy ha nem veszed meg gyenge leszel és pvp ben hatástalan.
  • GanXstaZoleeWrk
    #127
    Meg is rendeltem holnapra itt lesz.
  • GanXstaZoleeWrk
    #126
    cdgalaxisban tegnap óta van.
  • Mester
    #125
    Európában csak 27.-én jelenik meg(néhány helyen 26.án) Amerikában volt 24.-e a megjelenés.

    Én már előrendeltem a gamét, nekem nagyon bejött béta alapján ranked 1v1/2v2 és a pvse része is.
  • ToCsEk
    #124
    én most szedtem le a bétát :D 7gb elvielg ha cdkeyt beírom akkor fullos game lesz... lehet én is megevszem, persze kellene egy társ akivel 2v2t lehet nyomni :)
  • GanXstaZoleeWrk
    #123
    Megjelent ahogy nézem, vki élesben próbálta? gondolkodom a vételen + van pontokat tartalmazó kieg is.
  • Filder
    #122
    A kipróbálással érdemes sietni, ugyanis holnap zárják a szervereket, véget ér a béta.

    A jövő héten már csak azok játszanak, akik megvették, vagy megveszik.
  • Mester
    #121
    3-4 nap intenzív "tesztelgetés" után nagyon tetszik a játék, nagyon jól össze van rakva látszik, hogy a balance-ra is igyekeztek figyelni.
    Nagyon sokat lehet trükközni spellekkel abilitykel nem az nyer aki a legerősebb lényt leidézi.
    Minenesetre az amit a topic eleje felé olvastam, hogy nem nagyon kell microzni az egyáltalán nem igaz, tele van cc lehetőségekkel a game akár unit abilityként akár spellként, az erősebb low hp unitokat is érdemes kihozni és még jó pár hasonló dolog van.
    Mindenesetre szerintem érdemes kipróbálni.
  • ricsa008
    #120
    értem
    kössz
  • Pio
    #119
    Játékmenetét tekintve RTS, egységmenedzsmentet tekintve gyűjtögetős kártya. MMO jellegű lesz a játéktér, tehát online lehet csak játszani szerveren, van AH, chatszobák, satöbbi...
  • ricsa008
    #118
    ez lényegében MMO lesz?
  • ladasz
    #117
    Most mivan? Csak megkérdeztem nem kell letépni a fejem.Amugy nagyon tetszik a játék csak most nem perkálnék ki 11 ropit érte.
  • Filder
    #116
  • ladasz
    #115
    Amugy majd ha kijön a teljes, akkor megmarad a beta server vagy lesz majd tört server hozzá?
  • psicho
    #114
    Addiktiv egy game, meg is vennem biztosan, ha szert lehetne tenni uj kartyakra in-game reward -kent.
    Pl ha engedelyeznek az upgrade lapokkal valo kereskedest az aukcios hazban.

  • Filder
    #113
    Eddig nem volt a játékkal problémám.

    Ötlet:
    1. Nézz szét a fórumban.
    2. Telepítsd újra.
  • Tatyla
    #112
    inditom a játékot elfogadom a feltételeket de feljön egy hibaüzenet:

    download failed!stb...

    megoldás?
  • Filder
    #111
    Igen március 27-től tudod megvenni.
    A CD Galaxis is hirdeti, s az ára 11.990 forint.

    A vételár biztosan magában foglal egy tutorial paklit (ez kb. tiz kártya), továbbá 2500 BF pontot.

    Olvastam olyat is, hogy induláskor 3000 BF pontot adnak. Restellem, de ezt még nem sikerült pontosan kiderítenem. (Mikor én elővételben megvettem, nekem azt írta az EA Store, hogy 2500 + az elővételért bónusz 500 BF.)

    A véletlenszerűen összerakott paklikat a játékon belül tudod megvenni.
    Egy pakliban 8 lap van (ebből egy rare, vagy ultra rare, és egy uncommon), s 250 BF-be kerül.

    Van lehetőség arra is, hogy egy ún. tome paklit vegyél 1250 BF-ért. Ebben 6 db pakli van, s ráadásul kapsz még hozzá 8 db common kártyalapot is, tehát 56 kártyalaphoz jutsz. (Szerintem ezt érdemes választani.)

    A játékban lehet adni-venni a kártyákat, de cserélni is lehet.

    A meccseken egy 20 kártyából álló deck-el indulsz. Ezt a decket te állítod össze a lapjaidból.

    Én egy tome paklit vettem, s azzal játszok. Cserélni nem cseréltem, s venni sem vettem hozzá.

    A véleményem az, hogy egy tome paklival (56 lap) teljesen jól lehet játszani. (Legrosszabb esetben cserélsz egy-két lapot.)

    Tény, hogy erős "sima" párbaj decket összerakni egy tome-ból bajos.
    Erre találták ki viszont a tome deck PVP-t. Itt mindenki egy tome paklival indul (ezeket a lapokat közvetlenül a vétel után regisztráltatni kell), fejleszteni nem lehet a lapokat, amit kaptál (vettél) azzal játszol.

    Persze ebben is van turpisság, egy-egy tome deck "szavatossága" 30 nap. Utána a lapok bekerülnek a többi kártyád közé, s neked új tome-t kell venned.
  • Pio
    #110
    Megveszed egyszer aztán az újabb kártyapaklik vásárlása fog pénzbe kerülni. Pontosabban a BF tokenek, amikből paklikat lehet venni és az aukciós házban is az a fizetőeszköz.
  • ladasz
    #109
    Hali ugye azt mondtátok hogy fizetös lesz ez biztos?Ha fizetös lesz akkor havidijas vagy megveszem egyszer és annyi?Március 27-étöl lehet megvenni?
  • Jericho19
    #108
    Köszi a választ.
  • Filder
    #107
    1. A játék (elméletileg március 27-i) indulása előtt minden nálad lévő lapot törölnek, a BF pontokkal együtt.

    2. Akik előrendelik, s meg is veszik előre a játékot (pl. EA shopból) azok a 2500 BF pont mellé kapnak +500 BF pontot. (Ez egy kicsit fura, mert eddig a legtöbb helyen 3000 BF pont volt az induláskor.) Szóval itt kicsit bizonytalan vagyok, de a 2500 BF-re teszem a voksom.

    3. Egyébként tome-ot érdemes venni, abban ugyanis 6 pakli van, de csak 1250 BF-be kerül. (Ha egyenként veszed akkor meg 1500 BF-be.)