2026
BattleForge
  • davee16
    #306
    amugy látom kérték már emberek én is kérem hgoy irja le már valaki a játékban a nevét legyen már magyar ismerösöm is ott az enyém (daveee) ha akar valaki vegyen fel barátai közé :)
  • pitlord
    #305
    Mai nap kb semmi tnemlehet cisnálni midnig dc-t kapsz ha bármit probálsz boostert venni,bidelni egy kártyára iylenek.
  • davee16
    #304
    amugy ebben a gamé ban vannak olyanok hogy szünetelnek a szerok vagy egy szero mert frissitik vagy valami ? mert én most per pill nem tok belépni az accommal.
  • pitlord
    #303
    Valakinek sikerült már 12 playeres mapot nyomni mert mi a waiting for other player feliratig jutunk el miután végigment alul a loading csik ez nemsemmi egy fullgametől azért....ig ykiadni elég nevetséges volt.
  • electroshock
    #302
    SteelNight neked mi az ingame neved? Ugyan ez? :)
  • SteelNight
    #301
    Ő lenne a sima pakli !
    A (Booster) 250 Bf pontba kerül a könyv (tome) 1250 (6 pakli (booster) van benne)
  • davee16
    #300
    oksa köszi az infot,és amugy ez a sima pakli ez hol találhato meg a játékban ? Mert a tome paklit meg találtam és fölötte csak egy ien Booster pakli van .
  • SteelNight
    #299
    Nem szükséges az újratelepítés ! Amit letöltöttél megegyezik az eredeti cd tartalmával. Elég csak a ID beírni (kézikönyv hátoldalán lesz).
    A játékhoz kapsz majd alapból 3000 Bf-pontot. Ebből e legjobb ha veszel 2 tome decket és két sima paklit.
    Bf pontot átutalással tudsz majd venni ehhez kel majd egy Pay kártya.
  • davee16
    #298
    Éa ha most megrendeltem ugye a játékot megjön, de nekem már leszedett ien 2 és fél GB cucot akor a játékot most majd ha meghozzák telepítsem vagy amit a demoval letöltött jo lesz ? Csak írjam be az ID-t a menübe amit kihoznak? // meg hogy ugye lehet lapokat venni Aukciós házba olyan pontokért na olyan pontokat lehet sms be venni vagy azokat hogy lehet kérni ?
  • Lumania
    #297
    Sajnos egyenlőre nincs a játékban beépített guild rendszer. Reméljük feltűnik a programozóknak is.
  • davee16
    #296
    oksa köszi meg tudtam csinálni és nagyon tetszik szerintem megrendelem eredeti be csak it vanak magyar guildok a játékon belüll ? és ha igen hogy lehet oda bejutni ?
  • Murder3
    #295
    Az ea hivatalos oldalára felmész és ott csinálsz magadnak 1 ea accot aztán azzal belépsz a játékba.
  • davee16
    #294
    heló mondenki én abban szeretbék érdeklödni hogy hol tok ien proba verziós ingyen accot csinálni mert haverom tudott.Mert ha megnyiton magát az exe-filé-t amit letöltöttem ott a rámegyek a creat account ra akor nem történik semmi elvileg ott kéne vagy hol ? Ha nem ott akor egy linket pls dobjatok.Elörre si köszi.
  • Murder3
    #293
    Végre aukciókból összejött 310 bf pont:)
  • pitlord
    #292
    Felvettelek Msn-en a többit majd ott megbeszéljük.
  • SteelNight
    #291
    Hi !
    Tegnap előtt sikerült szert tennem egy Bf -re.
    Nem volt könnyű. Ahhoz képest hogy sehol nem hallani a gémről fogyasztjuk rendesen.
    A tegnapi nap folyamán elkezdtem csinálni egy szájtot.
    Ez valószínűleg az extra.hu -ra kerül majd fel.
    Ha van ötletetek amit szeretnétek az oldalon látni, írjátok meg, mert feltesszük ;) Szeretnék kérni egy kis segítséget is. A kártyák leírásaihoz. Kéne egy jó angolos, aki le tudná fordítani a kártyák leírásait. Ha van ilyen az írjon nekem.
    Elérések: e- mail: [email protected]
    MSN: [email protected]
    Igyekszem fenn lenni, amennyire csak időm engedi. Ha van valami info kérdés és nem értek el msn -en akkor írjatok nyugodtan. Amint tudok válaszolok.

    Egyenlőre ennyi.
  • Murder3
    #290
    legalább kaptam 2 Giant Wrymt.
    De minden pontom elfogyott.

    Meg a legtöbb 1-2 orbos szörny amit nekem adott za nem jó én a nature fire keveréket használom de még a frost is szóba jöhet.
    A shadow lapokból sajna sok van de elég szarok, azokat nem tudom használjam e de muszáj lesz.

    Na ez a baj hogy míg én 1 meg 2 orbos szörnynek kijátszom az íjászt meg kis egységeket amik 100 alattiak az ellenfeelm addig kb oylan szörnyeket hoz ami 100 feletti és 1 orb kell neki.
    Mondanom sem kell hogy nem tudok vele mit kezdeni, ráadásul ha még ki is védekezem addig az elfoglaja a félpályát oszt jönnek nekem a gigantikus monszták.

  • donatus13
    #289
    Nyugi , 1-2 orbos kártyákra hajts azzal játszál amiből a legtöbb van a pvp legtöbbször 1-2 orbos kártyákon múlik esetleg 3 orbig ha eljutnak de igen gyors a játék menet nincs olyan kártya amit ne lehetne jól forgatni:))
  • Murder3
    #288
    Hát ha nem kapok valami erős lapot a tome deckbe amit venni akarok akkor azt hiszem jó darabig csak a pve coop-al fogok játszani:S
  • Murder3
    #287
    Nem igaz ma alig tudtam játszani mert csak a crusade kpvE pyálán 3* próbálkoztam és mindháromszor restartolt a gép:S
    Szerintem azé mert régóta megy na mind1 remélem végre sikerül megcsinálni advancon.
  • ToCsEk
    #286
    igen.
  • Murder3
    #285
    ok majd kereslek:)

    Nyugtasastok meg ha bidelek kártyára és a végén nem az enyém lesz ugye visszakapom a bidelt pontjaimat.
  • ToCsEk
    #284
    tocsek néven vagyok
  • Murder3
    #283
    Mi a neved a játékba?
    Én Murdeer néven játszok felvesszük egymást frendlistre és amikor online vagyunk játszhatunk.
  • Filder
    #282

    Nálad a pont.
  • electroshock
    #281
    Enlightenmenttel
  • ToCsEk
    #280
    én shadowos vagyok , játszhatnák együtt valamikor? ma?
  • Murder3
    #279
    pedig én szívesebben választottam volna a shadow paklit mert hát vhogy oda vagyok a nekromantákért(heroes powwa:D)
    De a nature pakli fogott meg vhogy jó a frost is fasza meg a fire de én a nature fire párost erőltetem.
  • ToCsEk
    #278
    :D:D:D:D hát nekem is ;) de team workbe nagy előny a tank harvester :) mivel csak 2 orb kell hozzá ;)
  • Murder3
    #277
    Amúgy csak nekem tűnik iszonyatosan gyenge paklinak a shadow.?
  • Murder3
    #276
    Hát keresem én azt meg még a deppcoil wormot és a giant wrimet is.
    Arra már jobban lehetne más paklit építeni pl firet vagy frostot bárcsak találnék 1 26BF-eset:)
  • Filder
    #275
    A Grimvine-t ajánlom neked a nature deckbe.
    Ugyan négy orb kell hozzá, de elég csak egy nature.

    Egy hete 25 BF volt buyout-tal. (Láttam már 20-ért is, de arra gyorsan lecsaptak.)
  • Filder
    #274
    Bocs, a kötözködésért, de hogyan tudod megidézni a Molochot ebben a pakliban?
  • Murder3
    #273
    Igen én inkább nature lapokra hajtok. Mert ahhoz kaptam Colossust

    De ha már így szóba került innen kinek kellene és milyen frost lap?
  • Filder
    #272
    A regisztrált tome decket ugyanott tudod rendezgetni ahol a többi paklidat.
    Baloldalon van egy legördülő menű "general", "tome" ezek közül választhatsz.
    Válaszd a tome-t és akkor csak a regisztrált lapokat látod, ezek közül kell pakolnod a pvp tome deckbe.

    Jó erős szörnyeket, értem ezalatt a ritka és nagyon ritka lapokat, a megvásárolt paklikban is ritkán találsz.
    Félre a tréfával, egy-egy "bontatlan" pakliban mindig csak 1 ritka (arany színű), esetenként a ritka lap helyett nagyon ritka lap van. Tényleg nagy mázli kell hozzá, hogy ilyet kapj.

    Sajnos a többi játékos horror áron adja őket. Jobban járnál, ha cserélni tudnál.

    Például itt az sg fórumon is tehetsz kísérletet. Ahogy néztem, te nem frost lapokra hajtasz, tehát egy-egy jobb frost lap cserélésével jó esélyed lehet.
    Esetleg nézd meg mik a jó pvp kezdőlapok, s ha olyanod van, az is jó cserealap.
  • Murder3
    #271
    Jó erős szörnyeket amik ezren felüliek azokat csak más játékosoktól tudok venni?
    Tegnap vettem tome decket be is regisztráltam de nem tudom hol lehet megnézni h milyen lapok vannak benne?
  • electroshock
    #270
    Nekem ez az általános pve deckem
  • electroshock
    #269
    Amúgy aki valami upgradet akar megnézni használja ezt: Battleforge loot table (ha már valaki linkelte akkor elnézést)
  • electroshock
    #268
    Lumania, szerintem nyugodtan cserélgesd a kártyákat a paklidban, és amit megnyersz upgradet fejleszd is, mert sok pályán más más decket használsz, vannak kártyák amik helyenként aranyat érnek, máshol meg szart se (pl. living tower, mana wing, healing gardens) Én is csinátam pár paklit, és úgy nevezem el őket ahogy az adott pályát pl. Behind enemy lines deck.

    Edemhchead
  • Lumania
    #267
    Ahhh, de jó megfigyelő vagyok :-). teljesen elvitte a szemem, hogy hány Victory meg Battle Tokens kellene hozzá.

    Köszi az infót.